Słońce w znakach

9 sierpnia 2007 o 10:52 | Napisane w Planety w znakach, Słońce, znaki zodiaku | Dodaj komentarz

Jeśli nie wiesz jak wygląda Twój horoskop, to możesz wykreślić go na stronie astro.com w dziale Free Horoscopes.

Interpretację zaczynamy od początku, czyli od pozycji Słońca w znakach:

 

Jesteś spod znaku Barana, a więc w Twoim horoskopie Słońce znajduje się w Baranie:

Przepełnia Cię twórcza energia, witalność i entuzjazm. Masz ogromną wewnętrzną potrzebę sprawdzenia się w działaniu. Traktujesz osobiste doświadczenia jako wyzwanie lub przygodę, niepowodzenia nie odstraszają Cię od szukania nowych możliwości. Jesteś człowiekiem czynu, pragnącym ciągle iść do przodu, wierzysz w siebie i swoje umiejętności. W życiu dążysz do potwierdzania własnej indywidualności.

W kontaktach z ludźmi zdobywasz uznanie w sytuacjach bezpośredniej i aktywnej rywalizacji. Pragniesz zdobyć autorytet i przewagę, cieszy Cię zwycięstwo. Kierujesz się prostymi zasadami komunikacji: szczerością i otwartością.

Możesz odnieść sukcesy w zawodach wymagających rywalizacji i odwagi.

 

Słońce w Byku:

Największą rolę w Twoim życiu odgrywa bezpieczeństwo. Lubisz wygodę i przyjemności życia. Potrafisz całkowicie oddać się projektom czy związkom, w których wartości głęboko wierzysz. Efektem Twoich działań są namacalne przedmioty oraz nagromadzone środki. Posiadany majątek dodaje Ci pewności siebie. Trudno Cię wytrącić z równowagi. Aby zrealizować swe cele, budujesz solidne fundamenty, cenisz rezerwy i zapasy.

Twój partner powinien pamiętać aby doceniać Twoje starania o zabezpieczenie poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji. Posiadasz silne poczucie lojalności. Kochasz płomiennie, ale tylko z wzajemnością.

Możesz osiągnąć powodzenie w zawodach związanych z przyrodą, tworzeniem dzieł artystycznych, a także finansami.

 

Słońce w Bliźniętach:

Cieszysz się błyskotliwą inteligencją i zdolnością do szybkiego myślenia. Przebywasz w stanie wzmożonej uwagi, która powoduje, że Twoje reakcje zależą od nastroju chwili. Twoja pomysłowość pomaga Ci rozwiązać problemy, a w trudnych sytuacjach zawsze wybrniesz z opresji. Masz szeroki wachlarz zainteresowań i różnorodne zdolności, a zastój i rutyna Cię nudzą. Posiadasz umiejętność gromadzenia informacji i nadawania im właściwego biegu. Twój umysł skierowany jest na spostrzeżenia, poznawanie faktów, stawianie pytań oraz znajdowanie powiązań między myślami.

Cechuje Cię nienasycona ciekawość i stałe poszukiwanie nowych doświadczeń, dlatego trudno Ci związać się z określoną osobą lub miejscem. Dumą napełnia Cię uznanie otoczenia za Twoje zdolności intelektualne. Łatwo przystosowujesz się do różnych sytuacji i ludzi. Często mówisz innym to, co chcieliby usłyszeć, zamiast wyrazić własną opinię.

Masz szansę zabłysnąć w zawodach związanych z środkami masowego przekazu, literaturą oraz działalnością handlową.

 

Słońce w Raku:

Cechuje Cię bardzo zmienny charakter: chwilami serdeczny i czarujący, innym razem melancholijny i powściągliwy. Duże znaczenie ma dla Ciebie poczucie wspólnoty narodowej i rodzinnej. Często dręczą Cię obawy, czy Twój majątek oraz Twoja rodzina są bezpieczne. Jako osoba ostrożna, polegasz na sprawdzonych rozwiązaniach. Wszelkie bodźce odbierasz intensywnie, doznajesz bogactwa wrażeń i dotkliwie odczuwasz przykrości.

W obawie przed zranieniem i ośmieszeniem ukrywasz swoje myśli i prawdziwe motywy działania. Najlepiej czujesz się w znajomym, bezpiecznym otoczeniu. Twój partner powinien pamiętać, aby być wobec Ciebie delikatnym i szanować Twoją wrażliwość.

Możesz osiągnąć powodzenie w zawodach związanych z usługami oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wrażliwe, dobre serce.

 

Słońce w Lwie:

Chcesz w życiu tworzyć coś nowego. To co tworzysz, musi być odpowiednio nasycone dramaturgią i dawać poczucie wielkości. Promieniujesz witalnością oraz pewnością siebie. Czynisz to, co osobiście uważasz za słuszne, nawet wbrew opinii publicznej. Zwykle dużo jest w Tobie promiennego entuzjazmu i chęci do odczuwania radości i zadowolenia. Potrafisz ożywić każde przedsięwzięcie i dodać otuchy słabszym.

Twój partner powinien pamiętać aby Cię podziwiać, doceniać szlachetność i wielkoduszność. Pragniesz znajdować się w centrum uwagi, chcesz by inni mieli o Tobie dobre zdanie. W rezultacie cieszysz się szacunkiem i zaufaniem. Cechuje Cię wierność w przyjaźni i wspaniałomyślność wobec wrogów.

Możesz zabłysnąć w zawodach artystycznych, polegających na kontaktach z innymi ludźmi.

 

Słońce w Pannie:

Kiedy coś robisz, działasz analitycznie i rozsądnie. Próbujesz poddać materię pod kontrolę umysłu. Świetnie dostrzegasz szczegóły, ale drobne sprawy pochłaniają Cię do tego stopnia, że możesz nie ogarnąć istoty problemu. Czujesz ciągłą potrzebę doskonalenia siebie. Czasem niepotrzebnie popadasz w zmartwienia, czy obawy, przez co gubisz radość życia. Gwarancji zachowania sił życiowych upatrujesz w dietetyce, naturalnej żywności i leczeniu.

Czujesz potrzebę bycia użytecznym i w ten sposób ulepszać świat i ludzi. Jesteś pomocnym przyjacielem i doskonałym, cierpliwym opiekunem.

Cenisz pracę i masz duże uznanie dla systematyczności i porządku. Możesz wykorzystać swoje umiejętności w zawodach technicznych, pracach polegających na analizie danych oraz związanych z ochroną zdrowia.

 

Słońce w Wadze:

Cechuje Cię silne poczucie sprawiedliwości i zasad fair play. Przywiązujesz wagę do taktu i dobrych manier zarówno u siebie, jak i u innych. Nie znosisz przemocy ani dysharmonii z otoczeniem. Promieniujesz wrażliwością na piękno. Pragniesz się podobać, masz w sobie mnóstwo wdzięku, chcesz wzbudzić w otoczeniu zainteresowanie dla swojej osoby czy postawy.

Niezwykle ważne są dla Ciebie kontakty z otoczeniem. Podejmujesz określone przedsięwzięcia przy współpracy z innymi ludźmi. Dążysz do osiągnięcia równowagi w związkach oraz życiu. Twój partner powinien pamiętać, że potrzebujesz uznania za swą bezstronność, sprawiedliwość, uprzejmość oraz umiejętność harmonizowania przeciwieństw. Pamiętaj, że jeśli będziesz za wszelką cenę starać się być miłym wobec wszystkich, zagubić możesz swoją prawdziwą osobowość.

Możesz osiągnąć powodzenie w zawodach artystycznych, wykorzystujących relacje z innymi ludźmi oraz w wymiarze sprawiedliwości.

 

Słońce w Skorpionie:

Odczuwasz potrzebę przemiany istniejącego stanu rzeczy i angażujesz w to całą swą energię. Poważnie podchodzisz do raz rozpoczętych przedsięwzięć i bierzesz za nie całkowitą odpowiedzialność. Doprowadzasz każdą sprawę do celu, bez względu na wysiłek czy ofiary. Posiadasz dar obserwacji, intuicyjnie wyczuwasz fałsz. Dążysz do poznania sedna sprawy, dotarcia do podstaw i ujawnienia wszystkich tajemnic. Na twoje życie składają się silne namiętności i pragnienia.

Chcesz poznać w życiu najgłębsze pokłady ludzkiego doświadczenia, poszukując tego często w głębokich (również seksualnych) związkach. Chcesz zachowywać kontrolę nad sytuacją i narzucać ludziom swoją wolę, czyli zawsze mieć rację. Wyrażanie siebie mogą hamować emocjonalne przyzwyczajenia, niechęć do otwarcia się oraz strach przed utratą kontroli.

Możesz zrealizować się w zawodach polegających na głębokich psychologicznych kontaktach z ludźmi, odkrywaniu tajemnic, finansami, pracą dla „ludzi o mocnych nerwach”.

 

Słońce w Strzelcu:

Jesteś człowiekiem czynu, kochasz wolność. Potrafisz zrozumieć abstrakcyjne poglądy i symbole. Masz szerokie horyzonty i cenisz sobie uczciwość. Dużo energii wkładasz w wyrażanie i propagowanie Twoich ideałów oraz aspiracji. Cechuje Cię uczciwość, sprawiedliwość i silny idealizm. Bardzo ważna jest dla Ciebie wszechstronna wolność umysłowa i fizyczna. Cechuje Cię ruchliwość i wiara w siebie. Działasz szybko i z rozmachem. Czasem zbyt szybko wyciągasz wnioski i popadasz w przesadę.

W relacjach z ludźmi postępujesz prostolinijnie, potrafisz powiedzieć prawdę bez ogródek. Twoja postawa wobec otoczenia jest przyjazna i otwarta. Znajomi i przyjaciele powinni wiedzieć, że potrzebujesz uznania za swą moralną i prawą naturę.

Możesz odnieść sukcesy w zawodach polegających na wykonywaniu misji, polegających na wyjazdach i podróżach oraz związanych z prawem.

 

Słońce w Koziorożcu:

Odczuwasz wielką potrzebę działania w konkretnym kierunku, podejmowania i realizacji zadań lub zobowiązań. Działasz w sposób zorganizowany i praktyczny, przestrzegając przepisów i obowiązujących zasad. Dotrzymujesz danych obietnic, postępujesz sprawiedliwie i uczciwie. Zdolność brania na siebie odpowiedzialności rozwija poczucie Twojej indywidualności i dodaje Ci sił. Silnie wierzysz we własne siły, nie chcesz zależeć od cudzej łaski. Z zimną krwią potrafisz rozwiązać najbardziej złożone problemy. Wyrażanie siebie może hamować pesymizm lub przesadne przejmowanie się powszechnym poważaniem i utrzymywaniem pozorów.

Twój partner powinien zrozumieć że posiadasz tendencję do melancholii i samotności, zamykania się w sobie. Bliscy dodadzą Ci sił, okazując szacunek i uznanie za Twoje osiągnięcia.

Swoją osobowość wyrazisz w pełni poprzez uczciwą, wymagającą konsekwencji i wytrwałości pracę. Możesz wykorzystać swoje umiejętności w zawodach wymagających wytrwałości i cierpliwości.

 

Słońce w Wodniku:

Twoje zainteresowanie budzą rzeczy niezwykłe i abstrakcyjne, a także nowinki techniczne. Z zapałem wprowadzasz w czyn swe oryginalne pomysły. Twoja energia twórcza nastawiona jest na ciągłe innowacje. Troszczysz się o ludzkość, oburza Cię niesprawiedliwość i krzywda. Przebywasz w świecie intelektu i czujesz potrzebę odnajdywania tego, co prawdziwe. Walczysz o ideały wolności, postępu i rozwoju.

Ważne są dla Ciebie związki koleżeńskie i przyjacielskie. Cechuje Cię tolerancja i szacunek dla cudzych poglądów. Także ze strony innych oczekujesz, że będą szanować Twoje wartości i styl życia. Odrzucasz tradycje i ustalone normy. Osoba, z którą się zwiążesz powinna pamiętać, że potrzebujesz dużo swobody.

Pracujesz zrywami, masz problemy z punktualnością i utrzymaniem porządku. Dobrze czujesz się na samodzielnych stanowiskach. Zawody, w których możesz się zrealizować są często nowoczesne, polegają na kontaktach z wieloma ludźmi i muszą Cię w jakiś sposób rozwijać.

 

Słońce w Rybach:

Cechuje Cię wrażliwość oraz silne reagowanie na myśli i odczucia innych. Często nie zdajesz sobie sprawy, że w ten sposób nieświadomie przyswajasz sobie poglądy otoczenia. Łatwo ulegasz wpływom, brakuje Ci samodzielności i zdecydowania. Twoje dobre serce i pacyfizm powodują, że wolisz poddać się niesprawiedliwości, niż walczyć o swoje prawa. Cierpienie innych wyzwala w Tobie opiekuńczość i współczucie. Często poruszasz się w świecie marzeń, ziemskie sprawy pozostawiając własnemu biegowi. Masz skłonność do fatalizmu, wytłumaczeń typu: „taki już mój los”.

Posiadasz zdolność do przystosowania się i naśladowania innych, potrafisz świetnie zwieść otoczenie. W miłości zdobywasz się na wielkie poświęcenie i głębokie uczucia, potrzebujesz jednak uznania za swą współczującą, serdeczną naturę.

Możesz mieć osiągnięcia w zawodach artystycznych oraz takich, które wymagają poświęcenia dla innych.

Reklamy

Dodaj komentarz »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com.
Entries i komentarze feeds.

%d blogerów lubi to: