Wenus w znakach

17 sierpnia 2007 o 21:55 | Napisane w astrologia, horoskop, kosmogram, Planety w znakach, Wenus, znaki zodiaku | 4 Komentarze

Wenus w Baranie:

Wyrażasz uczucia impulsywnie, czasem wybuchowo, nie potrafisz ich ukryć. Zachowujesz się bezpośrednio w stosunku do nowych sytuacji i osób. Twoim ideałem piękna jest to co nowe, pełne energii i witalności. Masz czasem skłonność do nierozsądnych, spontanicznych wydatków.

Cechuje Cię otwartość i szczerosć wobec ludzi, oczekujesz od nich tego samego. Jeśli kogoś lubisz, oznajmiasz mu to od razu. Szukasz osób, które Cię inspirują, są energiczne i niezależne. Potrafisz zakochać się od pierwszego wejrzenia. Cechuje Cię duża zmysłowość i temperament seksualny. Jesteś towarzyski, energiczny i namiętny. Jeśli jesteś kobietą, a mężczyzna podoba Ci się, potrafisz sprawić, by się Tobą zainteresował. Mężczyźnie z Wenus w Baranie podobają się kobiety niezależne, odważne i nieco agresywne.

Masz dużą intuicję w sprawach finansowych, choć czasem brak Ci zdrowego rozsądku. Dbaj o stabilizację w sprawach zawodowych, szukaj zajęcia, gdzie wykorzystasz potrzebę bycia w ruchu i kontaktu z ludźmi.

Wenus w Byku:

Cechuje Cię duża zmysłowość, zwracasz dużą uwagę na wygodę i piękno. Cenisz luksus, dobra materialne, gustowne stroje. Masz serdeczne i sympatyczne usposobienie, dobre maniery. Starasz się upiększać swoje otoczenie stawiając na stole kwiaty lub ładne przedmioty, najlepiej odpoczywasz na łonie natury.

Twoje uczucia są trwałe, a wobec partnera zachowujesz wierność. W partnerstwie cechuje Cię lojalność. Jeśli jesteś kobietą z Wenus w Byku, to gdy mężczyzna spodoba Ci się, zachowujesz się wobec niego niezwykle zmysłowo: otaczasz go ciepłem i dbasz o jego wygodę. Mężczyzna, który chce zrobić Ci przyjemność może wybrać jakiś piękny drobiazg na prezent, ale powinien go ładnie zapakować. Mężczyzna z Wenus w Byku lubi kobiety o pełnych kształtach, spokojne, uległe, umiejące ugotować dobry obiad. Unika kobiet zbyt ożywionych, niezależnych oraz mądrzejszych od Ciebie. Swojej kobiecie potrafi okazać dużo czułości i ciepła.

Masz zmysł estetyczny, a nawet artystyczny. Potrafisz ocenić co jest piękne i wartościowe. Lubisz mieć odłożone pewne zapasy finansowe „na czarną godzinę”.

Wenus w Bliźniętach:

Masz przyjazne i optymistyczne nastawienie do świata. Jesteś osobą niezwykle towarzyską, lubisz rozrywki. Cechuje Cię uprzejmość, życzliwość, niechęć do prostackich zachowań. Twoje uczucia cechuje zmienność, nigdy nie można być pewnym co akurat czujesz. Można zrobić Ci przyjemność idąc z Tobą do kina, lub dając w prezencie ciekawą książkę.

Twoje kontakty z ludźmi są pełne radości i zapału. W związki nie angażujesz się „na śmierć i życie”, potrafisz elastycznie dopasować się do drugiej osoby. Masz liczne znajomości z płcią przeciwną i swobodnie potrafisz nawiązać nowe. W Twoim związku musi się coś dziać, czujesz też potrzebę częstych rozmów. Mężczyznę z Wenus w Bliźniętach pociągają kobiety wszechstronne, ciekawe, inteligentne, z poczuciem humoru. Możliwe, że jego partnerka będzie dużo młodsza.

Interesuje Cię praca związana z marketingiem, handlem i literaturą.

 

Wenus w Raku:

Jesteś wrażliwą, serdeczną i romantyczną osobą. Cechuje Cię duża dobroć i czułość. Masz w sobie mnóstwo życzliwości, potrafisz troszczyć się o innych.

W związkach partnerskich cechuje Cię wrażliwość i przywiązanie. Osoba, z którą jesteś, powinna pamiętać, że potrzebujesz dużo ciepła, i że łatwo Cię zranić. Jeśli jesteś kobietą z Wenus w Raku, lubisz opiekować się swoim mężczyzną, starasz się odgadywać jego potrzeby. Meżczyzna z kolei najlepiej czuje się w towarzystwie kobiety wrażliwej, spokojnej – domatorki. Byłoby znakomicie, gdyby umiała zaopiekować się domem i ugotować dobry obiad.

Najlepiej czujesz się w pracy spokojnej, z dala od intensywnego trybu życia, wszędzie tam, gdzie potrzebny jest życzliwy kontakt z ludźmi.

Wenus w Lwie:

Uczucia wyrażasz entuzjastycznie i nieco dramatycznie. Chcesz aby Cię doceniano i podziwiano. Potrafisz cieszyć się życiem. Lubisz dobrą muzykę, imprezy, luksusowe przedmioty. Uważaj na nadmierne wydatki i na fałszywe pochlebstwa.

Kochasz się bawić, masz poczucie humoru. Twoje uczucia dla drugiej osoby są bardzo gorące i namiętne. Potrafisz być lojalny wobec osoby, która okazuje Ci szacunek. Często unosisz się honorem, ponieważ łatwo zranić Twoją dumę i źle znosisz odrzucenie przez innych. Kobieta z Wenus w Lwie chce, aby mężczyzna szanował jej niezależność i ją podziwiał. W miłości jest namiętna. Meżczyzna z Wenus w Lwie pragnie być z kobietą, z którą może się pokazać. Taką, która jest towarzyska, odważna, piękna i lubi życie towarzyskie.

Wykazujesz uzdolnienia artystyczne. Pociąga Cię hazard, spekulacje finansowe i gra na giełdzie.

Wenus w Pannie:

Jesteś osoba nieśmiałą i skromną. Sprawia Ci przyjemność, jeśli możesz komuś pomóc, dopilnować szczegółów. Cechuje Cię zdyscyplinowanie i obowiązkowość. Lubisz kiedy sprawy są logicznie uporządkowane, cenisz praktyczność.

W miłości szanujesz wierność i uczciwość. Wobec nieznajomych odczuwasz dystans, stąd może wynikać czasem Twoje poczucie osamotnienia. Kobieta z Wenus w Pannie ma wysokie wymagania wobec mężczyzn – ważny jest jego wygląd, higiena, maniery i to czym się zajmuje. Mężczyznę pociągają kobiety inteligentne, schludne, zdyscyplinowane, punktualne.

Szukaj zajęć, w których możesz okazać troskę i opiekę innym ludziom. Wolisz pracę raczej na podrzędnym stanowisku, niż eksponowanym.

Wenus w Wadze:

Emocje okazujesz delikatnie, tak aby nikogo nie urazić. Lubisz to co jest harmonijne, przyjemne i relaksujące. Masz dobry gust i kulturę osobistą. Otaczasz się ładnymi przedmiotami, oglądasz sentymentalne filmy, zbierasz kartki z życzeniami urodzinowymi. W kontaktach z ludźmi postępujesz łagodnie, tolerancyjnie i sprawiedliwie. Cechuje Cię duża uprzejmość i towarzyskość. Ważne dla Ciebie jest to, by osoba z którą jesteś była miła, spokojna i skłonna do współpracy. Mezczyxnie z Wenus w Wadze podobają się kobiety, które są eleganckie, wyrafinowane i maja „klasę”.

Szukaj pracy w miłym i harmonijnym otoczeniu. Możesz osiągnąć powodzenie w pracy akademickiej, doradztwie, działalności na polu prawa, wykazujesz także talent sceniczny.

Wenus w Skorpionie:

Swoje uczucia wyrażasz intensywnie i namiętnie. Twoją cechą jest wrażliwość i emocjonalność. Jesteś osobą bezpośrednią, ale zachowujesz ostrożność i nie otwierasz się dla wszystkich.

Skrytość i opór przed zaufaniem ludziom mogą trochę ograniczać Twoje życie towarzyskie. Jednak kiedy już komuś zaufasz, może on liczyć na szczerość, lojalność i głęboko emocjonalny związek. Cechuje Cię silna namiętność, we wszystko co robisz wkładasz pasję. Mezczyznę z Wenus w Skorpionie pociągają kobiety silne, wyraziste, o niezależnym charakterze, otaczające się aurą tajemniczości i nieprzystępności. Nie akceptuje kobiet „letnich”, o chwiejnym lub biernym charakterze.

Zawodowo poszukaj zajęcia, które dostarczy Ci emocji. Powodzenie osiągniesz w zawodach związanych z finansami publicznymi.

Wenus w Strzelcu:

Jesteś osobą szczodrą, cieszysz się życiem i jego przyjemnościami. Nie lubisz zatargów i kłótni. Swobodnie wyrażasz swoje uczucia, które są żywe i entuzjastyczne. Podchodzisz do życia z humorem i optymizmem. Chcesz ciągle iść naprzód i doświadczać przygód, by uniknąć szarej rzeczywistości. Pracodawcy powinni docenić Twoją uczciwość i dać Ci sporo niezależności.

W związkach partnerskich cechuje Cię tolerancja, pod warunkiem wzajemnej uczciwości. Dobrze kiedy w Twoim związku czujesz trochę przestrzeni i wolności. Twoje kontakty z ludźmi są pełne energii, zapału i ciekawości. W miłości kierujesz się ideałami. Kobietom z Wenus w Strzelcu podobają się mężczyźni wykształceni, zabiegający o jej względy. Zależy im, by ukochany był wobec nich uczciwy. Mężczyzna z Wenus w Strzelcu najlepiej czuje się w towarzystwie kobiety, na której może polegać, bezpośredniej, szczerej, która lubi się bawić, tańczyć. Kobiety skryte, milczące i poważne raczej nie są w jego guście.

Wenus w Koziorożcu:

Uczucia wyrażasz ostrożnie i z powagą, ponieważ obawiasz się ośmieszenia. Zwracasz uwagę na swoją reputację, opinię społeczną i bezpieczeństwo materialne. Masz silne poczucie obowiązku i odczuwasz prawdziwą satysfakcję, jeśli wszystko zostało wykonane jak należy. Masz talent do interesów, cechuje Cię oszczędność, skrupulatność i przezorność.

Zanim kogoś pokochasz, musisz mieć pewność co do uczuć tej osoby. Wtedy angażujesz się w związek odpowiedzialnie i na serio. Będąc w związku masz skłonność do samokontroli i powściągliwości, co może utrudniać jego rozwój. Cechuje Cię wierność i lojalność. Kobieta z Wenus w Koziorożcu niełatwo się angażuje, musi odczuć zaangażowanie drugiej strony, najczęściej czeka, aż mężczyzna wykona pierwszy krok. Mężczyznę interesują kobiety ambitne, dość oficjalne i z dystansem. Możliwe że jego partnerka jest starsza lub ma wysoką pozycję społeczną.

Wenus w Wodniku:

Uczucia wyrażasz otwarcie, swobodnie i niekonwencjonalnie. Masz tolerancyjne podejście do świata. Cechuje Cię przyjacielski i życzliwy sposób bycia, społeczne spojrzenie na wiele spraw, postępowość. Masz w sobie dużo serdeczności i czaru osobistego. Nie lubisz przyzwyczajeń, ani nudy. Znajdź pracę która nie będzie Cię specjalnie ograniczała, dzięki której będziesz się rozwijać.

Lubisz, kiedy druga osoba szanuje Twoją niezależność, co może być odbierane jako nieprzystępność i dystans. Nie znosisz zazdrości. Ukochana osoba musi być przyjacielem, z którym chętnie dzielisz się myślami, teoriami i fantazjami. W Twoim związku stawiasz na niecodzienność i wolność. Nawiązujesz szereg znajomości towarzyskich, ale niezbyt głębokich uczuciowo. Stare związki zrywasz bez wyraźnych przyczyn. Kobieta z Wenus w Wodniku może czuć się niezrozumiana przez mężczyzn, którzy nie akceptują jej potrzeby wolności. Mężczyzn z takim położeniem Wenus pociągają kobiety inteligentne, niekonwencjonalne, bardzo aktywne i niezależne. Kobiety przewidywalne i nadmiernie emocjonalne nie są typem, którego szukają.

Wenus w Rybach:

Potrafisz współczuć ludziom i bezinteresownie im pomagać. Potrzebujesz dużo romantyzmu, czegoś nieokreślonego i tajemniczego. Czasem Twoje pragnienia są tak zagmatwane, że już nie wiesz czego naprawdę Ci potrzeba. Jesteś osobą wrażliwą i uczuciową, łatwo Cię zranić.

Odczuwasz dużą potrzebę miłości i ciepła. Idealizujesz miłość oraz osobę, z którą się wiążesz. Potrafisz być oddanym partnerem w małżeństwie i masz na ukochaną osobę kojący wpływ. Wobec ludzi niedelikatnych odczuwasz bezbronność, zatem unikaj ich. Trudno Ci określić swoje uczucia, jesteś sentymentalny i uzależniasz się uczuciowo. Mężczyznę z Wenus w Rybach oczarują kobiety emocjonalne, wrażliwe i tajemnicze.

Masz dużą wrażliwość na piękno. Praca, w której należy dotrzymać punktualności, porządku, przestrzegać przepisów, może być dla Ciebie zbyt stresująca. Satysfakcję przyniosą Ci zajęcia, gdzie możesz zrobić dużo dobrego dla ludzi.

Reklamy

4 Komentarze »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

 1. Hej! Czy mógłby mi ktoś zdradzić, jak ma się Wenus w Bliźniętach u mnie do faceta spod Bliźniąt? Dzięki!

  Polubienie

 2. [Wenus w rybach]

  Gdzie można zrobić dużo dobrego dla ludzi i pozyskać także korzyści materialne?

  „Praca, w której należy dotrzymać punktualności, porządku, przestrzegać przepisów, może być dla Ciebie zbyt stresująca.”

  Dokładnie tak!
  Nie znoszę pracy tam, gdzie ważna jest punktualność. Ułożony z góry plan, odpowiedzialność za jakieś głupie plany, czy termin – to panujący nonsens w świecie. Dla mnie, jako człowieka, plan oraz termin jest nonsensem. Dla robotów – z pewnością, plan jest w sam raz.
  Wykonać!

  „Masz dużą wrażliwość na piękno.”

  Owszem, tylko trudno utrzymać tę wrażliwość i piękno, skoro wszędzie plany, terminy. Głupi zwariowany świat robotów!
  Nie chodzi tutaj, że uciekam się od odpowiedzialności, lecz uciekam od odpowiedzialności za nonsensy! Jestem odpowiedzialny za swą naturę, czyli siebie prawdziwego, więc dbam o to. Stąd, przecież jest ten wątek.

  Wenus w rybach to chyba najtrudniejsza dla mnie zagadka.

  Kto się przyłoży bezinteresownie do tego aby rozwikłać tę zagadkę ze mną :-)?

  Zapraszam

  Polubienie

  • @Interczytelnik, a no widzisz jak to z taka Rybią koffaną Wenuską jest 😀
   Takie Wenuski, to na pewno estetki, zauroczone pięknem tego świata. Jak wykorzystać taką Wenus, podpowiedzą Ci aspekty Wenus z innymi planetami oraz dom, w którym się ona znajduje.
   Wiesz? energia ziemi jest fajna i choć wygląda na nudną, taką materialistyczną i ograniczoną, to jednak gdyby ktoś nie pilnował planów, nie miałbyś wypłaconej pensji pierwszego 😀 ziemia, to świetny fundament, dzięki któremu kwitną kwiaty i rosną owoce. Jest potrzebna, jak każdy z czterech żywiołów i zrozumienie tych zależności, gwarantuje nam poczucie harmonii.
   Wrażliwość na piękno bywa często nieproduktywna, miło pozachwycać się otaczającym nas urokiem, albo popaść w sentymentalne zauroczenia, ale wtedy mało ma to wspólnego z czynieniem dobra 🙂
   Pozdrawiam ciepło 🙂
   Olga

   Polubienie

 3. Wenus, Wenus… 🙂 w połączeniu z Księżycem w Wodniku daje wprost szaleństwo uczuciowe – hulaj dusza piekła nie ma… 🙂

  Prawie wszystko się zgadza, jedyne z czym się nie zgodzę to kino – nie przepadam za oglądaniem filmów (nuży mnie konieczność śledzenia wątku). Nie oglądam filmów, ale robię zdjęcia i ciekawi mnie sam proces powstawania fotografii, jeśli już na coś zerkam – to zapamiętuję głównie kadry z filmów, a nie ich treść (akcję), i… muzykę! Do tego jestem nieuleczalnie, namiętnie czytającą osobą… 🙂

  Zgodzę się też co do Panów z Wenus w Bliźniętach,- mój obecny partner ma taki układ [Słońce w Lwie], i jest ode mnie o 10 lat starszy, poprzednie jego partnerki też były dużo młodsze.

  Polubienie


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.
Entries i komentarze feeds.

%d blogerów lubi to: