Wenus w domach

20 sierpnia 2007 o 10:05 | Napisane w astrologia, domy, horoskop, kosmogram, planety, Planety w domach, Wenus | 1 komentarz

Wenus w I domu:

Masz sympatyczny sposób bycia, miłe usposobienie. Aby odczuwać wewnętrzną harmonię, musisz dobrze wyglądać i ładnie urządzić swoje otoczenie. Lubisz sztukę, słuchasz nastrojowej muzyki. Masz zmysł artystyczny i uzdolnienia aktorskie.

Masz osobisty wdzięk i dyplomatyczne nastawienie do ludzi. Znajomi postrzegają Cię jako uprzejmą i towarzyską osobę. Chętnie zawierasz nowe kontakty. Posiadasz duże grono znajomych, Twój sposób bycia podoba się otoczeniu.

Zawody które mogą Ci odpowiadać, są związane ze sztuką, modą i upiększaniem życia.

Wenus w II domu:

Masz skłonność do wydawania pieniędzy na przyjemności. Lubisz otaczać się rzeczami najwyższej jakości, często bardzo kosztownymi.

Dzięki przyjaźniom i dobrym relacjom z ludźmi możesz znacznie poprawić swoją sytuację finansową.

Przy zawieraniu umów potrafisz zatroszczyć się o korzystne warunki finansowe, masz zmysł do intratnych interesów.

Wenus w III domu:

Masz dobry gust i wyczucie proporcji. Interesujesz się tymi rzeczami, które mogą uprzyjemnić ludziom życie: muzyką, sztuką i literaturą. Optymistycznie i pogodnie patrzysz na świat.

Dzięki miłemu sposobowi bycia masz dobre stosunki z otoczeniem. Nawiązujesz wiele życzliwych układów z ludźmi. W dyskusji pamiętasz, by zachowywać się taktownie i grzecznie.

Możesz osiągnąć powodzenie w pracy związanej z wymianą dóbr materialnych oraz marketingiem.

Wenus w IV domu:

Najlepiej czujesz się w swoim domu lub na swojej działce. Lubisz kiedy Twój dom jest urządzony ładnie i przeznaczasz na to sporo pieniędzy. Swoje uczucia często zachowujesz dla siebie i nie okazujesz ich ludziom. Odczuwasz emocjonalną więź ze swoimi rodzicami i miejscem wychowania. Masz wiele miłych wspomnień z przeszłości.

Chętnie podejmujesz przyjaciół w domu. Stwarzasz w nim miłą, rodzinną atmosferę.

Możesz odnieść korzyści dzięki nieruchomościom.

Wenus w V domu:

Cechuje Cię duża uczuciowość, zawierasz wiele przyjaźni i przelotnych miłości. Potrafisz cieszyć się życiem, masz pogodne usposobienie. Lubisz przyjemności i imprezy.

Jesteś osobą popularną i lubianą. Dzięki wielu miłościom masz okazję do wielu romantycznych przeżyć.

Satysfakcję przyniesie Ci praca związana z wychowaniem. Możesz odnieść korzyści poprzez inwestowanie pieniędzy w przedsięwzięcia, czy giełdę. Masz talent aktorski.

Wenus w VI domu:

Zadowolenie daje Ci dobrze wykonana i zorganizowana praca.

Wobec ludzi zachowujesz się cierpliwie i uprzejmie. Możliwe, że wybranka poznasz w miejscu pracy.

Swoją pracę i obowiązki starasz się w jakiś sposób uprzyjemnić, chociażby przez harmonijne układy ze współpracownikami. Odpowiada Ci zajęcie w spokojnym biurze, na nieeksponowanym stanowisku. Masz talent do szycia i projektowania odzieży.

Wenus w VII domu:

Zwracasz uwagę na uczucia innych, jesteś osobą taktowną. Chętnie dzielisz się z ludźmi sobą i swoimi serdecznymi uczuciami. Dążysz do tego, by sprawy sporne załatwiać polubownie, można z Tobą osiągnąć kompromis.

Harmonijny związek partnerski jest dla Ciebie niezwykle ważny. Jeśli spotkasz drugą osobę, która ma podobne pragnienia, Twoje małżeństwo może dać Ci pełnię szczęścia. Możliwe jednak, że poszukujesz ideału: najpiękniejszego, najsłodszego, nieistniejącego.

Pracę zawodową zwiąż z ludźmi, dyplomacją i handlem.

Wenus w VIII domu:

Cechuje Cię duża emocjonalność, niepokój o bezpieczeństwo materialne. Starasz się zabezpieczyć finansowo „na czarną godzinę”.

Cechuje Cię duża wrażliwość i zmysłowość. Masz skłonność do ukrywania swoich uczuć. Seks jest dla Ciebie przeżyciem bardzo głębokim. Wobec partnera wykazujesz pewną zaborczość i domagasz się dowodów uczuć.

Możesz osiągnąć powodzenie w pracy związanej z zarządzaniem cudzymi środkami pieniężnymi.

Wenus w IX domu:

Optymistycznie patrzysz w przyszłość. Cieszy Cię doświadczanie czegoś nowego. Chcesz studiować, rozwijać się i poszerzać horyzonty.

Możliwe, że partnera życiowego poznasz na studiach, w podróży lub za granicą. Na związki patrzysz idealistycznie, zależy Ci abyście mieli wspólne poglądy społeczne. Wobec poglądów innych ludzi masz dużo tolerancji.

Możesz osiągnąć powodzenie w pracy związanej ze sztuką, kulturą, podróżami.

Wenus w X domu:

Odczuwasz niezdecydowanie co do wyboru swojej życiowej drogi. Masz dużą zręczność w pokonywaniu przeciwności życia, Twoim powołaniem jest wnoszenie harmonii do otoczenia. Masz duże pragnienie miłości i wielką zdolność obdarzania nią otoczenia.

Wśród znajomych i przyjaciół jesteś osobą bardzo popularną. Szukasz relacji z ludźmi, którzy wydają się mocnym oparciem i mogą Ci pomóc duchowo lub materialnie. Zabiegasz o dobre i przyjacielskie stosunki z nauczycielami, przełożonymi, ludźmi którzy są dla Ciebie autorytetem. Mogą to być ludzie starsi, albo wyżej postawieni, mający za sobą wiele doświadczeń.

Dobrą pracę możesz otrzymać przez protekcję, szczególnie kobiet. Masz szansę osiągnięcia powodzenia w zawodach związanych ze sztuką, przedmiotami luksusowymi, uprzyjemnianiem i upiększaniem ludziom życia. Masz również talent artystyczny i pedagogiczny.

Wenus w XI domu:

Jesteś osobą towarzyską. Nawet wobec nieznajomych masz życzliwy i serdeczny stosunek. Szukasz przyjaźni wśród ludzi inteligentnych, o szlachetnych ideałach, którzy potrafią żyć na luzie i bezproblemowo.

Towarzystwo przyjaciół, udział w stowarzyszeniach, klubach, partii może dać Ci dużo przyjemności. Możliwe, że w grupie w której działasz, znajdziesz swojego życiowego partnera. Chcesz w związku rozwijać się, czuć niezależność i inspirację.

Powodzenie zawodowe możesz osiągnąć dzięki pracy grupowej, działalności w organizacjach społecznych lub politycznych.

Wenus w XII domu:

Cenisz sobie spokój i ciszę. Masz wrażliwą naturę, porusza Cię nieszczęście ludzi. Twoje uczucia są delikatne i jeśli ktoś je zrani, zamykasz się w sobie i cierpisz. Sprawia Ci przyjemność, jeśli komuś zrobisz niespodziankę w tajemnicy.

W sprawach uczuciowych masz skłonność do zbytniego poświęcania się. Często o Twoich miłościach nikt bliski nie wie. Twoja nieśmiałość może powodować, że czujesz czasem osamotnienie.

Praca w głośnym otoczeniu, polegająca na ciągłej rywalizacji może Cię wyczerpywać. Szukaj zajęcia raczej w zacisznym miejscu, pracy artystycznej, uduchowionej.

Reklamy

1 komentarz »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

  1. […] […]

    Polubienie


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com.
Entries i komentarze feeds.

%d blogerów lubi to: