Mars w znakach

23 sierpnia 2007 o 11:13 | Napisane w astrologia, horoskop, kosmogram, Mars, planety, Planety w znakach, znaki zodiaku | 4 Komentarze

Mars w Baranie:

Cechuje Cię pewność siebie, niezależność i spontaniczność zachowań. Jesteś osobą bezpośrednią, odważną i przedsiębiorczą. Niechętnie podporządkowujesz się panującym zasadom, lubisz czuć się swobodnie i rywalizować. Swojego zdania potrafisz bronić gwałtownie i z pasją, czasem wybuchając gniewem. Łatwo zapalasz się entuzjazmem, śpieszysz się i nie liczysz z własnymi siłami. Niestety często jest to słomiany zapał i Twój entuzjazm nie trwa długo.

Przeprowadzasz swoją wolę w sposób nie znoszący sprzeciwu, czasem szorstki. Narzucasz innym swoje opinie, lubisz, by jasno opowiedzieli się po którejś ze stron. Zwalczasz próby sprzeciwu nawet w drobnych, codziennych sprawach. Często przejmujesz inicjatywę.

Szukaj pracy, która zapewni Ci ciągłą aktywność i niezależność. Masz jednak problem z doprowadzaniem spraw do końca. Lubisz współzawodnictwo i potwierdzanie własnej wartości, co może przydać Ci się w zawodach związanych ze sportem, gdzie można sprawdzić siłę i odwagę.

Kobieta: mężczyźni w Twoim życiu odgrywają dużą rolę i Twoje relacje z nimi są bardzo namiętne. Lubisz kierować swoim partnerem i oczekujesz, by dotrzymywał Ci kroku w tym co robisz. Podobają Ci się dzielni poszukiwacze przygód, ludzie odważni i śmiali. Możliwe, że Twój ideał to mężczyzna w mundurze.

Mężczyzna: lubisz kiedy coś się dzieje, w miłości fascynuje Cię gra i zdobywanie kobiety. Wobec kobiety potrafisz być zaborczy, zazdrosny i mieć napady złości, zupełnie jak dziecko.

Mars w Byku:

Bronisz swoich interesów poprzez upór, wytrwałość i cierpliwość. Wiesz czego chcesz, masz zmysł praktyczny, umiesz pokonać trudności. Często jednak zadowalasz się istniejącym stanem rzeczy. By coś zmienić, potrzebujesz impulsu z zewnątrz. Czasem masz ochotę by sobie coś kupić, miewasz tzw. zachcianki. Aby osiągnąć cel stosujesz sprawdzone metody, cierpliwość i zwykle osiągasz to, czego chcesz! Do działania motywuje Cię zysk i interes. Nie lubisz tracić siły na coś, co nie przyniesie konkretnych, wymiernych osiągnięć. Potrafisz wytrwale pracować, jeśli możesz osiągnąć w ten sposób godziwą zapłatę. Twój szef powinien się zainteresować, czy satysfakcjonuje Cię obecna płaca.

W miłości cechuje Cię silny erotyzm, ale dobrze kontrolowany.

Kobiety: najbezpieczniej czujesz się z silnym, stabilnym mężczyzną, który potrafi zadbać o Twoje bezpieczeństwo materialne.

Mężczyźni: lubisz okazywać swoje względy w konkretny namacalny sposób, zdobywasz kobietę prezentami. Aby ożenić się i założyć rodzinę potrzebujesz czuć ustabilizowaną sytuację materialną.

Mars w Bliźniętach:

Swojego zdania potrafisz bronić bardzo skutecznie, błyskotliwie i zawsze masz szereg odpowiednich argumentów. Przedmiot Twoich pragnień zmienia się szybko i często, czasem już nie wiesz czego chcesz i ulegasz sugestii innych. Spotkania z ludźmi, nowe idee i pomysły pobudzają Cię do działania. Potrafisz dostosować swoje działanie do okoliczności, lubisz zdobywać nowe umiejętności. Cechuje Cię szybkość, czujność, zręczność, chociaż również pewna niedokładność w działaniu. Żyjesz zrywami, w pośpiechu i nieco nerwowo.

Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Otwarcie mówisz to co myślisz. Hamuj swój język, aby nie urazić niepotrzebnie swoich przyjaciół.

Szukaj pracy, w której można wykorzystać Twoją bystrość i spostrzegawczość. Masz podzielną uwagę, możesz robić kilka rzeczy na raz, ale powierzchownie. Szukaj zawodu, w którym wykorzystasz umiejętność prowadzenia dyskusji, np. jako dziennikarz, rzecznik, adwokat, krytyk, czy nauczyciel.

Kobiety: pociągają Cię mężczyźni inteligentni, błyskotliwi intelektualnie, towarzyscy, o zmiennym charakterze, przy których niczego nie będziesz pewna. Atrakcyjność seksualna partnera nie gra tu najważniejszej roli.

Mężczyźni: Pragniesz wywrzeć wrażenie swoją inteligencją, poczuciem humoru, znajomościami towarzyskimi. Twoim atutem jest pomysłowość i zdobywanie newsów.

Mars w Raku:

Jesteś osobą wrażliwą i łatwo Cię urazić. Trudno Ci swoich spraw bronić spokojnie – zawsze muszą temu towarzyszyć emocje. Inicjatywę może hamować u Ciebie uleganie nastrojom i ostrożność. Często w Twojej wyobraźni sytuacja przedstawia się gorzej niż w rzeczywistości i niepotrzebnie nastawiasz się od razu na samoobronę. Nie masz określonego planu postępowania i często kierujesz się chwilowymi impulsami lub nastrojami. Położenie Marsa w Twoim horoskopie wskazuje, że odpowiednie dla Ciebie zawody są związane z siedzibami mieszkalnymi.

W związkach pragniesz czuć, że ktoś Cię chce i potrzebuje. Wobec bliskiej Ci osoby odczuwasz silny popęd seksualny.

Kobiety: najbezpieczniej czujesz się z mężczyzną opiekuńczym, delikatnym, wrażliwym domatorem. Kiedy w związku pojawia się seks, muszą być obecne także uczucia. Masz skłonność do ulegania wymaganiom swojego mężczyzny i do nadopiekuńczości wobec niego.

Mężczyźni: jesteś opiekuńczy, wrażliwy i rozumiesz potrzeby kobiet. Jako kochanek potrafisz być delikatny i czuły. Masz silny instynkt ojcowski i dużo czułości dla dzieci. Pamiętaj, że nie musisz ciągle udowadniać swojej siły, bądź autorytetem sam dla siebie.

Mars w Lwie:

Jesteś osobą dynamiczną i pewną siebie. Masz dużo inicjatywy i lubisz prowadzić aktywne życie. Masz silną wolę i czasem przesadną wiarę we własne siły. Energicznie i gorąco bronisz swoich spraw, czasem nawet przesadnie dramatyzując. Otwarcie wyrażasz swoje pragnienia i oczekujesz od innych podobnej szczerości. Twoja złość przypomina eksplozję bomby atomowej.

Wzbudzasz ogromne zaufanie, ponieważ twoja pewność siebie i otwartość w wyrażaniu poglądów imponuje innym. Podoba Ci się, kiedy ludzie okazują Ci uznanie i serdeczność.

Masz w sobie zdolności przywódcze i przedsiębiorcze. Świetnie sprawdzisz się na stanowiskach ważnych, tam gdzie trzeba podejmować odważne decyzje. Potrafisz podjąć ryzyko i uczciwie prowadzisz interesy.

Kobiety: podobają Ci się mężczyźni towarzyscy, silni i aktywni. Wobec mężczyzny, który potrafi okazywać uczucia i obdarzać Cię ciepłem, odczuwasz bardzo silne pożądanie. Twój mężczyzna musi Ci imponować, lubisz o nim opowiadać, chcesz by był Kimś.

Mężczyźni: cechuje Cię siła i godność, lubisz kiedy otoczenie zwraca na Ciebie uwagę, wobec przyjaciół jesteś hojny i lojalny. Kobiecie potrafisz w szarmancki i elegancki sposób okazać swe względy.

Mars w Pannie:

To co robisz, starasz się wykonać dokładnie i obowiązkowo. Często ludzie mówią o Tobie „złota rączka”. Krytyczny stosunek do siebie może Ci jednak utrudniać obronę swoich praw. Realizujesz pragnienia, dążąc do doskonałości, dbając o szczegóły. Kiedy masz się w coś zaangażować, wcześniej dokładnie wszystko kalkulujesz. Cierpliwie i metodycznie pokonujesz problemy.

W kontaktach z ludźmi powstrzymaj się od krytycyzmu. Bliska Ci osoba na pewno stara się postępować jak najlepiej, tylko czasem, jak każdy, ma swoje słabości. Nie masz wielkich potrzeb seksualnych, kładziesz raczej nacisk na jakość, formę, technikę.

Pracodawcy powinni być z Ciebie zadowoleni: jeśli praca ma dać konkretne rezultaty, potrafisz ciężko pracować i sprawia Ci to satysfakcję. Dobrze organizujesz swoją pracę. Masz talent do zajęć wymagających precyzji. Twoje cechy charakteru pomogą Ci znaleźć wysoko wyspecjalizowaną pracę.

Kobiety: podobają Ci się mężczyźni ułożeni, inteligentni, zadbani, schludni, dobrze ubrani i zaradni.

Mężczyźni: poświęcasz wiele uwagi swojemu zachowaniu i ubiorowi, w trudnych sytuacjach jesteś opanowany.

Mars w Wadze:

Zawsze myślisz o drugiej osobie i trudno Ci stanowczo bronić swojego zdania. Jeśli upierasz się przy swoim zdaniu, starasz się robić to w sposób uprzejmy i tak, by nikogo nie urazić. Trudno Ci się zdecydować czego chcesz i co jest dla Ciebie najważniejsze. Często realizujesz pragnienia kogoś innego, zamiast swoje własne. Cieszysz się dużą popularnością wśród ludzi.

W partnerstwie to Ty jesteś osobą, która dąży do kompromisu. Aby osiągnąć harmonię w życiu seksualnym ważne jest dla Ciebie romantycznie porozumienie.

Wskazana jest dla Ciebie praca polegająca na współpracy i kontaktach z innymi ludźmi oraz możliwość wykorzystania swoich umiejętności dyplomatycznych i negocjacyjnych.

Kobiety: pociągają Cię mężczyźni sympatyczni dla otoczenia, kulturalni, szanujący partnerstwo w związku, często artyści.

Mężczyźni: sytuacje konfliktowe starasz się rozwiązać pokojowo, a w miłości jesteś romantycznym kochankiem.

Mars w Skorpionie:

Nie lubisz kiedy ktoś wtrąca się w Twoje sprawy, potrafisz zmrozić intruza spojrzeniem, szorstką uwagą, umiesz się zemścić. Potrafisz mocno się zaangażować, jeśli na czymś Ci zależy, cechuje Cię duża wytrzymałość. Kiedy coś robisz, lubisz osobiście wszystkiego dopilnować i uważasz, by nikt Ci nie zaszkodził. Masz silny charakter, tak czy inaczej postawisz na swoim, nawet jeśli miałoby Cię to kosztować bardzo dużo.

W związek partnerski wkładasz dużo uczuć i namiętności. Twoje romanse są bardzo intensywne i zmysłowe. Nie lubisz, kiedy ktoś próbuje Cię zmieniać. Zaufaj bliskim ludziom i okazuj im więcej sympatii.

Kiedy odnajdziesz swoją pasję, potrafisz pracować z niewyczerpaną energią. Zawsze sobie poradzisz. Szukaj zawodów, które dostarczą Ci szczyptę emocji i adrenaliny.

Kobieta: pociągają Cię mężczyźni nieco tajemniczy, namiętni. Podoba Ci się kiedy Twój mężczyzna jest o Ciebie nieco zazdrosny, gdyż świadczy to o jego zaangażowaniu. Chcesz odczuwać, że ktoś Cię potrzebuje i nawiązujesz intensywne emocjonalnie związki.

Mężczyzna: jesteś namiętny i masz magnetyczną osobowość. Trudno Tobą kierować i rzadko idziesz na kompromis. Bardzo przeżywasz utratę władzy lub statusu.

Mars w Strzelcu:

Bronisz swoich racji energicznie, otwarcie przedstawiając argumenty. Lubisz badać nieznane, oraz podejmować wyzwania, jeśli dają nadzieję na przeżycie przygody. Trudno Ci się pogodzić z ograniczeniami. Kiedy o coś walczysz, robisz to uczciwie i otwarcie. Twoje reakcje są szczere i bezpośrednie.

Źle znosisz samotność, ale związki partnerskie podejmujesz często nierozważnie. Chcesz, aby w Twoim związku coś się działo, lubisz razem z partnerem imprezy, dyskoteki lub rozrywki sportowe. Jesteś osobą bardzo śmiałą i bezpośrednią w sprawach seksu.

Poszukaj pracy, która pozwoli Ci na doświadczanie czegoś nowego oraz da poczucie niezależności. Zawody, które wykonujesz często wiążą się z podróżami, delegacjami.

Kobieta: pociągają Cię mężczyźni na luzie, ale uczciwi i szczerzy oraz tacy, którzy są doświadczeni życiowo i mogą Ci pomóc w rozwoju, od których można się czegoś nauczyć. Lubisz aktywnie spędzać czas w związku

Mężczyzna: kierujesz się ideałami, jeśli chcesz wywrzeć wrażenie na kobiecie, mówisz jej to szczerze i zapraszasz gdzieś, gdzie możecie miło spędzić czas.

Mars w Koziorożcu:

Bronisz swoich racji konsekwentnie, popierając to logicznymi argumentami i autorytetem prawa lub obyczajów. Przeprowadzając przedsięwzięcie chłodno je planujesz i kalkulujesz. Cele, które cierpliwie realizujesz są ambitne i długofalowe. Służą poprawie Twojej pozycji społecznej i majątkowej. Jeśli widzisz przyszłe korzyści, potrafisz zdobyć się na wytrwałość i samodyscyplinę.

Dla drugiej osoby potrafisz zrobić bardzo dużo, jeśli istnieje szansa, że ona Cię doceni. Z trudem znosisz odrzucenie i boisz się ośmieszenia.

Szefowi może podobać się Twoja dobra organizacja i odpowiedzialność. Praca zawodowa jest dla Ciebie bardzo ważna, cechuje Cię ogromna ambicja. Masz wrodzony talent do obejmowania stanowisk kierowniczych.

Kobieta: masz silną osobowość, jesteś ambitna i kompetentna. Pociągają Cię mężczyźni poważni, zachowujący dystans, trudni do przeniknięcia. Jeśli Twój mąż chce osiągnąć sukcesy zawodowe, może liczyć na Twoją prawdziwą pomoc.

Mężczyźni: ponieważ tak bardzo kontrolujesz swoje uczucia, może poczułbyś się lepiej gdybyś od czasu do czasu uderzył pięścią w stół? Lubisz zajęcia, gdzie możesz zmagać się sam ze sobą: wędrówki po górach, sztuki walki.

Mars w Wodniku:

Potrafisz błyskotliwie bronić swoich racji, nie lubisz kiedy ktoś narzuca Ci swoje zdanie. Pragniesz działać niezależnie, inaczej niż wszyscy. Masz talent reformatorski, jednak zamiast buntować się przeciwko ograniczeniom, spróbuj wprowadzać korzystne zmiany do swojego otoczenia.

W partnerstwie masz skłonność do zachowywania dystansu. Do miłości masz otwarty stosunek, lubisz eksperymentować, ale seks interesuje Cię raczej jako ciekawostka.

Aby praca, którą wykonujesz dawała Ci satysfakcję, powinna: dawać Ci spory zakres niezależności, możliwość działania według Twoich własnych metod oraz rozwijać Cię. Możesz mieć problem z zaakceptowaniem zbyt wymagających zwierzchników i najlepiej uczysz się na własnych błędach, działając samodzielnie.

Kobieta: pociągają Cię mężczyźni inteligentni i ekscentryczni, tacy którym chce się coś zmienić w otoczeniu. Jesteś dobrą przyjaciółką dla swojego partnera.

Mężczyzna: próbujesz wywrzeć wrażenie na kobiecie swoją inteligencją, robiąc coś nieoczekiwanego lub dając jej niespodziewany podarunek.

Mars w Rybach:

Trudno Ci się wykłócać o swoje, dlatego bronisz swoich racji nieśmiało, uprzejmie, łagodnie lub za pośrednictwem innej osoby. Wolisz raczej cierpieć w milczeniu, niż stanowczo domagać się swoich praw. Działasz często pod wpływem natchnienia, intuicji lub nastroju. Czasem trudno Ci określić swoje pragnienia, masz skłonność do wzmacniania swoich wrażeń muzyką, alkoholem lub narkotykami.

Pociągają Cię związki lub romanse, które są ukryte lub otoczone tajemnicą. Miłość przeżywasz bardzo romantycznie. Jeśli chodzi o seks, lubisz zwiększać swoje doznania wyobrażając sobie różne rzeczy, stosując afrodyzjaki lub alkohol. W tej dziedzinie wykazujesz dużą pomysłowość.

Lubisz pracować samotnie, w spokoju, na rzecz innych.

Kobiety: pociągają Cię mężczyźni wrażliwi, marzycielscy, wizjonerzy. Może to być typ artysty, żyjącego w świecie sztuki albo po prostu mężczyzna, któremu trzeba pomóc i się nim zaopiekować.

Mężczyźni: jesteś wrażliwym romantykiem. W zasadzie preferujesz miękkie sposoby rozwiązywania konfliktów, ale kiedy widzisz krzywdę innych ludzi, trudno Ci zachować spokój.

Reklamy

4 Komentarze »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

 1. Fantastyczna stronka.
  Troche czytam o astrologii ale nie wszystko potrafie zrozumiec i zinterpretowac. Na stronie „odkrywkowa” przeczytalam, ze koniunkcje sa latwe w interpretacji. Ale nie dla mnie. Prosze napisac cos o aspektach, glownie koniunkcjach. Ja koniunkcji pojac nie moge. Mam na przyklad koniunkcje Marsa i Neptuna w Strzelcu ale co to znaczy? Prosze o podpowiedz jak ja zrozumiec.
  Pozdrawiam i zycze duzo zapalu do pracy!

  Polubienie

 2. Witam, dziękuję za mile słowa.
  Widzę, że wybiegasz już poza materiał tej stronki 😀 A my tutaj wszystko pomalutku, krok po kroczku.. Koniunkcje będą na pewno pierwszymi aspektami, które opiszę, ale najpierw musimy stworzyć sobie BAZE pod wlasnie trudniejsze elementy, czyli pod aspekty miedzy planetami.
  Najpierw poznamy wszystkie obiekty w znakach i w domach, a potem bedziemy je dopiero mieszac w kotle i uczyć sie o aspektach 🙂
  Tak, koniunkcja, tak jak napisałam na Odkrywkowej jest jednoznaczna i najprostsza w interpretacji. Obiecuję, że wkrotce o tym napiszę wiecej.
  Dzis napomknę tylko, że koniunkcja to tak, jakby dwoje ludzi patrzylo w jednym kierunku, w jakim – podpowie dom, w którym koniunkcja sie znajduje.
  Pozdrawiam serdecznie
  Olga Gieraga

  Polubienie

 3. Całkiem, całkiem 🙂
  A co jeżeli w kimś mieszają się dwa znaki.
  Powiedzmy, że ja jestem wagą
  a moje alter ego jest skorpionem?
  Ten mix mi niekiedy przeszkadza.

  Polubienie

  • @Anna, nie bardzo rozumiem, bo w astrologii nie ma pojęcia alter ego, jest np. Ascendent, ale to chyba nie o to chodzi. Rozwiniesz swoją myśl? Dzięki za wpis i pozdrawiam 🙂

   Polubienie


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.
Entries i komentarze feeds.

%d blogerów lubi to: