Dokąd zmierzasz? – Jowisz w znakach.

1 września 2007 o 19:10 | Napisane w astrologia, horoskop, Jowisz, kosmogram, Planety w znakach, znaki zodiaku | 3 Komentarze

Symbol JowiszaJowisz jest cudownie wieeelką i piękną planetą, która daje tyle szczęścia, powodzenia i zapału, ile kto może w sobie zmieścić. Sprawdź jak zamierzasz wykorzystać tę swoją szczyptę szczęścia od losu. W jakich dziedzinach najlepiej to osiągniesz, napiszę jutro.

Do artykułu dodałam nazwiska sławnych ludzi, żeby można było sprawdzić, kto miał położenie Jowisza w tym samym znaku zodiaku, co Ty. Zerknij co możesz osiągnąć i sięgaj tam, gdzie wzrok Twój nie sięga 🙂

Jeśli nie wiesz, gdzie w Twoim horoskopie znajduje sie Jowisz, sprawdź TUTAJ. Wpisz swoje dane i oblicz swój horoskop.

Jowisz w Baranie Symbol  Barana:

Wierzysz w siebie i swoje możliwości, masz wojowniczą i ognistą naturę. Jesteś osobą przedsiębiorczą, potrafisz energicznie pokierować projektami i ludźmi. Cechuje Cię wielkoduszność, duży entuzjazm oraz dużo szlachetności i uczciwości w działaniu. Masz skłonność do udzielania bezinteresownej pomocy. Twój sposób bycia jest dynamiczny, energiczny i pewny siebie. Uważaj aby Twoje poczucie siły nie skłoniło Cię do podejmowania zbędnego ryzyka.

Twój entuzjazm, radość życia i pewność siebie wzbudza zaufanie innych i pobudza ich do działania.

Przeszkody stojące Ci na drodze do kariery likwidujesz szybko i bezwzględnie. W sprawach zawodowych cechuje Cię ambicja i odwaga. Posiadasz zdolności przywódcze i energię do wprowadzania zmian. Można podziwiać Twoją odwagę do podejmowania się zadań, w których inni nie ryzykowaliby.

Sławni z Jowiszem w Baranie: Angelina Jolie, Brad Pitt, Johny Depp, Al. Pacino, Salvador Dali, Fryderyk Chopin, John Cleese (Monty Python), Sting, Christian Dior, Fiodor Dostojewski.

Jowisz w Byku Symbol Byka:

Wierzysz w to, co jest sprawdzone, solidne, trwałe. Podnosisz jakość swojego życia budując coś konkretnego, osiągając wysoki status materialny, ułatwiając sobie życie. Kiedy rozwijasz jakąś działalność, musi być ona porządnie przygotowana i zabezpieczona. Pragniesz wykorzystać swoją wiedzę dla konkretnego i zyskownego celu.

Rozumiesz ludzką naturę, potrafisz współczuć i okazać swoją życzliwość i hojność.

Cechuje Cię rozsądek i rzetelność w pracy. Potrafisz dobrze zorganizować zasoby i zaopatrzenie. Masz wyczucie wartości pieniądza.

Sławni z Jowiszem w Byku: Monica Bellucci, Keanu Reeves, Mahatma Ghandi, Picasso, Pierce Brosnan, Bruce Lee, Tony Blair, Bob Dylan, Andy Warhol, Jean Paul Sartre, Mao Tse-tung.

Jowisz w Bliźniętach Symbol Bliźniąt:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez kontakty z ludźmi, naukę, zdobywanie różnych umiejętności. Rozległe zainteresowania dodają znaczenia Twojemu życiu. Wierzysz w możliwość racjonalnego wytłumaczenia zjawisk i potęgę rozumu człowieka. Masz łatwość komunikacji i chcesz wiedzieć wszystko na każdy temat.

Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, potrafisz zyskać sobie ich sympatię. Zawsze służysz radą innym, bo potrafisz wysypać z rękawa pomysły na wybrnięcie z trudnej sytuacji.

Posiadasz dużo talentów, które można z powodzeniem wykorzystać w pracy wymagajacej błyskotliwej inteligencji.

Sławni z Jowiszem w Bliźniętach: Bjork, Clint Eastwood, John Malkovich, Thomas Edison, Joanne Rowling, Moliere, Arthur Schopenhauer, Charles Dickens, Indira Gandhi, Samuel Beckett, Franklin Roosevelt

Jowisz w Raku Symbol Raka:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez opiekowanie się innymi, krzewienie wartości rodzinnych, dobroczynność. Masz bogatą wyobraźnię. Lubisz dobrą kuchnię i poczucie komfortu.

Dobrze wyczuwasz uczucia innych, rozumiesz ludzi i chętnie im pomagasz. Okazujesz innym dobroć i uprzejmość. Jesteś człowiekiem łagodnym, ciepłym i bardzo wrażliwym.

Najlepiej czujesz się w pracy, w środowisku, które znasz. Częste wyjazdy, praca z dala od domu może być dla Ciebie zbyt stresująca. Jeśli czujesz się źle w wielkiej firmie, załóż niewielki rodzinny biznes.

Sławni z Jowiszem w Raku: Bruce Willis, Sean Connery, Harrison Ford, Paul MacCartney, Jimi Hendrix, Nelson Mandela, Salma Hayek, Kevin Costner, Janis Joplin, Jidu Krishnamurti, Ingmar Bergman.

Jowisz w Lwie Symbol Lwa:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez działania twórcze. Masz dużą witalność, potrafisz każdego ośmielić i dodać mu pewności siebie. Ważne jest dla Ciebie, by być szanowanym i wzbudzać uznanie innych. Jesteś zwykle w centrum uwagi. Masz dużo sił życiowych, potrafisz samodzielnie pokierować swoim losem. Interesujesz się wszystkim, co może ulepszyć lub ułatwić życie człowieka, uczynić go lepszym dla innych. Lubisz wystawność, huczne imprezy, kolorowe przedstawienia.

W partnerstwie cenisz szczerość, lojalność. Przyjaciołom okazujesz serdeczność, szczodrość, gotowość do pomocy. Promieniujesz słonecznym ciepłem, prawdziwym oddaniem i życzliwością dla innych.

Interesy potrafisz prowadzić bardzo dynamicznie i z rozmachem, uważaj aby czasem nie przesadzić. Dzięki zdolnościom przywódczym potrafisz wzbudzać zaufanie i entuzjazm u innych. Masz wrodzony talent aktorski.

Sławni z Jowiszem w Lwie: Pamela Anderson, Nicole Kidman, Bill Gates, Jan Paweł II, Jom Morrison, Robert de Niro, William Shakespeare, Catherine Deneuve, Kylie Minogue, Federico Fellini.

Jowisz w Pannie Symbol Panny:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez pracę, wytrwały rozwój osobisty, pomoc innym ludziom. Cechuje Cię realizm, sumienność, skromność, szlachetność. Wyznacznikiem sukcesu życiowego jest dla Ciebie status społeczny lub wykonywany zawód. Masz zmysł praktyczny, interesuje Cię wszystko, co służy ogólnemu dobru. Potrafisz wytrwale, w skupieniu dążyć do uwieńczenia dzieła.

Potrafisz współczuć ludziom i masz dla nich dobre serce, spontanicznie im pomagasz. Dbasz o dobre nawyki żywieniowe i schludną prezencję. Starasz się żyć ekologicznie.

Pracodawcom spodoba się zapewne Twoja sumienność, perfekcjonizm i zmysł praktyczny.

Sławni z Jowiszem w Pannie: Julia Roberts, Tom Hanks, Mel Gibson, Jaques Chirac, Bob Marley, Michael Douglas, Roman Polański, David Copperfield, Eric Clapton, Yoko Ono, Mia Farrow, Ronaldinho.

Jowisz w Wadze Symbol Wagi:

Udzielasz się społecznie, często kontaktujesz się z innymi ludźmi i chętnie się z nimi spotykasz. Wierzysz w rozwój poprzez szlachetność, uczciwość i uprzejmość. Jesteś osobą społeczną, Twoje być albo nie być przeważnie zależy od opinii innych. Ludzie mogą jednak wykorzystywać Twoją uległość i niezdecydowanie.

Wobec bliskich postępujesz szlachetnie, często spełniasz ich pragnienia. Wierzysz, że ludzie są dobrzy z natury i wybaczasz im winy i błędy. Rozwijają Cię kontakty towarzyskie, masz słabość do sztuki, poezji, muzyki, a także rzeczy pobudzających zmysły. Masz niezwykle wyrobione poczucie piękna. Cieszysz się popularnością i sympatią. Wiesz jak zadbać o swój image. Jesteś urodzonym dyplomatą i negocjatorem.

Twoja wrażliwość na innych sprawdzić się może w zawodach polegających na kontaktach z ludźmi. Natomiast sympatia i błyskotliwość, jaką roztaczasz wokół siebie pozwoli Ci osiągnąć sukces w handlu, gdzie niezbędna jest umiejętność podtrzymywania sympatycznych układów z klientami.

Sławni z Jowiszem w Wadze: Madonna, Jennifer Lopez, Michael Jackson, George W. Bush, Christina Aguilera, Catherine Zeta-Jones, Michelle Pfeiffer, Wolfgang Amadeus Mozart, Paris Hilton, Matka Teresa, Sylvester Stallone, Cher, Jan Sebastian Bach, Prince, Naomi Campbell, Bill Clinton.

Jowisz w Skorpionie Symbol Skorpiona:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez pracę nad sobą, psychologiczne zrozumienie swojej duszy. Masz zmysł zaradności i korzystania z okazji. Czujesz więcej niż inni, wierzysz, że życie ma głębszy sens. Masz umiejętność widzenia spraw w większym wymiarze, dlatego możliwe, że zainteresujesz się mistyką, religią, filozofią.

Jesteś niezwykle wytrwały, oddany sprawom wymagającym szybkiej oceny i podjęcia ryzyka. Szczerze potrafisz bronić słabszych. Czasem balansujesz na krawędzi. Wydajesz się być człowiekiem nie do zdarcia, bo kiedy nie masz już sił nagle wstajesz i walczysz dalej.

Potrafisz grać na emocjach innych. Umiejętnie wyczuwasz nastroje innych, cenisz sobie lojalność i szczerość w związku.

Twoje zainteresowania sprzyjają pracy związanej z finansami, psychologią, a także pracy naukowej.

Sławni z Jowiszem w Skorpionie: Dalaj Lama IV, Napoleon Bonaparte, Elvis Presley, Sharone Stone, Brithney Spears, Arnold Schwarzenegger, David Bowie, Alfred Chitchcock, Steven Spielberg, Stephen King.

Jowisz w Strzelcu Symbol Strzelca:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez dążenie do szczytnych ideałów. Masz hurrrra optymistyczne nastawienie do życia, jesteś osobą religijną. W pogoni za odległymi planami, możesz nieostrożnie przeoczyć nadarzające się, bliskie, okazje. Lubisz poszerzać swoje horyzonty intelektualne poprzez podróże, kontakty z ludźmi, religię lub studia.

Kiedy się cieszysz, pragniesz podzielić się szczęściem z innymi. Masz jowialną, serdeczna naturę. Ludzie Cię lubią, bo dodajesz im sił i optymizmu na co dzień.

Twoje zainteresowania kierują Cię w stronę pracy związanej z podróżami, wydawnictwami, religią, polityką.

Sławni z Jowiszem w Strzelcu: Vincent van Gogh, Mikołaj Kopernik, Maksymilian Robespierre, Antoine de Saint-Exupery, Jeremy Irons, Hermann Hesse, Hans Christian Andersen, Marlon Brando, Hillary Clinton.

Jowisz w Koziorożcu Symbol Koziorożca:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez wytężoną pracę, dyscyplinę i samokontrolę. Miarą sukcesu może być dla Ciebie pozycja społeczna. Ufasz strukturom społecznym, wiedzy wynikającej z doświadczenia, poczucia rzeczywistości. Starasz się rozwijać w sobie solidność, odpowiedzialność i cierpliwość, dzięki czemu w Twoim życiu pojawiają się dogodne okazje. Masz zwykle dobre rozeznanie spraw społecznych oraz raczej konserwatywne spojrzenie na politykę. Niechętnie zgadzasz się na zmiany. Wolisz sprawdzone rozwiązania, niż nowatorskie nowinki.

Zależy Ci, aby Twoi bliscy mieli zabezpieczony byt materialny, a związek był oparty na solidnych podstawach. Masz twardy charakter, cechuje Cię wytrwałość w dążeniu do celu. Chcesz coś po sobie zostawić dla potomnych. Coś namacalnego.

Przestrzegasz etyki zawodowej, szanujesz przepisy i przełożonych. Cechy charakteru jakie posiadasz kierują Cię w stronę urzędów państwowych, świata polityki oraz poważnych instytucji gospodarczych.

Sławni z Jowiszem w Koziorożcu: Adolf Hitler, Charlie Chaplin, Saddam Hussein, Ludwig von Beethoven, Eminem, Walt Disney, Bruce Springsteen, Albert Camus, Oscar Wilde, Karl Marx, Margaret Thatcher.

Jowisz w Wodniku Symbol Wodnika:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez humanitarne ideały, rozwój intelektualny i korzystanie z rozmaitych, niecodziennych okazji. Masz społeczną naturę i szerokie horyzonty. Interesują Cię nowe tendencje i poglądy. Twój umysł broni się przed przyjmowaniem narzuconych schematów, musisz mieć niezależność intelektualną. Twoja wiara i system filozoficzny muszą być w jakiś sposób oryginalne, dlatego masz dużą tolerancję dla cudzych poglądów. Dzięki dużej tolerancji nie istnieją dla Ciebie różnice klasowe, rasowe czy religijne.

W pracy potrafisz zdobyć się na oryginalność, nowatorstwo, lekceważenie norm i zwyczajów, wybieganie w przyszłość oraz śmiałe rozwiązywanie problemów. Twoja praca powinna dawać Ci niezależność i możliwość rozwoju.

Sławni z Jowiszem w Wodniku: Albert Einstein, Sathya Sai Baba, Jim Carrey, Fidel Castro, Agata Christie, Emmanuel Kant, Jean-Jacques Rousseau, Peter Gabriel, Enya, Marilyn Monroe, Maryl Streep, Anthony Hopkins.

Jowisz w Rybach Symbol Ryb:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez życie zgodne z Twoimi ideałami, okazywanie dobroci i szlachetności wobec innych. Potrafisz współczuć, masz dużo wrażliwości na krzywdę innych i chętnie im pomagasz. Jesteś osobą religijną, dążysz do rozwoju duchowego. Doskonale rozumiesz ludzi, ich potrzeby, masz ogromną intuicję, cechuje Cię nieśmiałość – nie lubisz się narzucać. Masz bogatą wyobraźnię oraz kolorowe sny. Często chcesz przenieść ten świat marzeń do rzeczywistości. Pomyśl, czy zawsze z do końca przemyślanym skutkiem? Pragniesz aby na świecie panowały sprawiedliwość i dostatek. Potrafisz o to płomiennie walczyć. Masz wtedy skłonność do przesady i uszczęśliwiania ludzi na siłę. Aby odnowić swoje zaufanie do świata, potrzebujesz samotności, wyciszenia się lub medytacji, modlitwy.

Wobec ludzi masz dużo ciepła, empatii i szlachetności. Masz czyste sumienie. Ludzie pytają Cię: co chcesz w zamian, a ty nie rozumiesz. Bo we krwi masz szczerą bezinteresowność. Uważaj, bo realny świat bywa brutalny i możesz sobie w nim połamać skrzydełka. Czasem trzeba też włożyć coś do garnka, choćby po to, by nakarmić potrzebujących 😉

Cechy charakteru jakie posiadasz pomogą Ci w pracy w instytucjach dobroczynnych, ale także w zawodach związanych z dziedzinami sztuki i tworzeniem pod wpływem intuicji.

Sławni z Jowiszem w Rybach: Abraham Lincoln, Józef Stalin, Fryderyk Nietzsche, Leonardo da Vinci, Karol Darwin, Izaak Newton, Zygmunt Freud, JRR Tolkien, Quentin Tarantino, Jodie Foster, Tina Turner.

Reklamy

3 Komentarze »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

  1. […] Adres URL: Dokąd zmierzasz? – Jowisz w znakach. « Pro Astro […]

    Polubienie

  2. Dziekuje za swietna stronke .-))))))) !!!

    Polubienie


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.
Entries i komentarze feeds.

%d blogerów lubi to: