Syzyfowe prace – Saturn w domach

18 września 2007 o 11:09 | Napisane w astrologia, domy, horoskop, kosmogram, planety, Planety w domach, Saturn | Dodaj komentarz

Symbol SaturnaPołożenie Saturna w domach daje nam możliwość analizy obszarów, nad którymi mamy w życiu popracować. W które mamy włożyć nieustanną pracę. I to zupełnie jak w filmie „Dzień Świstaka” w reż. Harolda Ramisa. Cykliczne tranzyty Saturna będą nam przypominać o konieczności wskoczenia na wyższy poziom i „przerobienia” zaniedbanych obszarów życia tak, by osiągnąć mistrzostwo. Powodzenia! 🙂

Jeśli nie wiesz, gdzie w Twoim horoskopie znajduje sie Saturn, sprawdź TUTAJ. Wpisz swoje dane i oblicz swój horoskop.

Saturn w I domu:

Cechuje Cię powaga, ambicja, opanowanie i uprzejmość. Trzeźwo myślisz i ostrożnie podejmujesz decyzje. Starasz się, aby Twoje wypowiedzi i działania miały określony cel. Kiedy realizujesz swoje plany, zdobądź się na większy optymizm i uśmiech. Życie ma także jasne strony.

W relacjach z ludźmi zachowujesz rezerwę, możliwe, że jest to przyczyną poczucia osamotnienia. Bliskie Ci osoby mogą jednak liczyć na Twoją odpowiedzialność, lojalność i wsparcie.

Praca odgrywa ważną rolę w Twoim życiu, zawsze znajdziesz sobie jakieś zajęcie, które potem skrupulatnie wykonujesz. Masz poczucie obowiązku i uczciwości. W swojej pracy niechętnie polegasz na innych, wolisz samodzielnie wypełnić obowiązki. Dążysz do samowystarczalności.

Saturn w II domu:

Uznanie w Twoich oczach zyskują raczej sprawdzone, namacalne wartości niż nieuchwytne idee. Zabezpieczenie środków materialnych do życia jest dla Ciebie ważną sprawą życiową i daje Ci poczucie stabilności. Wszelkie sprawy związane z tą dziedziną, kształtują Twój charakter. Obfitość materialna jest testem Twojej gospodarności, a niedostatek uczy radzenia sobie w trudnych sytuacjach. W czasie zakupów zachowujesz ostrożność i kupujesz tylko te rzeczy które przydadzą Ci się w przyszłości.

Sprawy materialne traktujesz poważnie i potrafisz twardo egzekwować od innych swoje prawa.

W interesach postępujesz przenikliwie, ale nadmiernie ostrożnie. Dążysz do zbudowania czegoś konkretnego i wymiernego.

Saturn w III domu:

Masz poważny i głęboki umysł. Potrafisz się skoncentrować. Posiadasz wrodzone poczucie sprawiedliwości, rozwagę i ostrożność.

Swoje myśli komunikujesz z powagą i konkretnie. W relacjach z ludźmi zachowujesz pewien dystans.

Rozpoczynając przedsięwzięcie masz wszystko dokładnie przemyślane i potrafisz konsekwentnie realizować zamierzenia. Potrafisz ocenić różne pomysły pod kątem ich użyteczności i praktycznie je wykorzystać. Wykorzystaj swój talent w pracy polegającej na organizowaniu ludzkiego dorobku intelektualnego.

Saturn w IV domu:

Odczuwasz silną potrzebę zapewnienia sobie bezpieczeństwa. W tym celu poświęcisz się intensywnej pracy, aby zapewnić sobie odpowiedni status materialny w późniejszych latach. Również dom rodzinny i jego bezpieczeństwo będą dla Ciebie bardzo ważne. Poważnie traktujesz swoje obowiązki wobec domu, rodziny, tradycji. W przypadku zagrożenia ze strony świata, szukasz schronienia w gronie najbliższych. Obawiasz się rzeczy nieznanych, obcych Twojej kulturze i w miarę upływu lat stajesz się coraz większym domatorem.

W relacjach z ludźmi starasz się zapewnić sobie bezpieczeństwo. Wolisz dokładnie kogoś poznać, zanim podzielisz się z nim swoimi uczuciami.

Swój zawód wiążesz z pracą związaną z ziemią i nieruchomościami.

Saturn w V domu:

Wobec przyjemności życia masz raczej ascetyczny stosunek. Wolny czas spędzasz pożytecznie, poprzez aktywny wypoczynek. Jeśli masz dzieci, są one dla Ciebie bardzo ważne, czujesz się odpowiedzialny za ich rozwój. Pokażesz im wartość życia, jego powagę oraz potrzebę kształtowania charakteru.

Zachowujesz powściągliwość wobec przelotnych związków partnerskich i pewnego rodzaju chłód emocjonalny. Nie rozumiesz ludzi, którzy marnują czas na beztroskiej zabawie. Postaraj się nauczyć większej otwartości i serdeczności wobec innych.

Możesz odnieść korzyści z długoterminowych inwestycji w rozważnie wybrane przedsięwzięcia. Posiadasz również umiejętności pedagogiczne. Na stanowiskach kierowniczych potrafisz godnie realizować powierzone Ci pełnomocnictwa.

Saturn w VI domu:

Ważne jest dla Ciebie wypełnienie codziennych obowiązków. Obawa czy wszystko zostało załatwione może Ci nieco psuć humor i zdrowie. Staraj się zatem o wesoły nastrój i pogodę ducha. Aby poprawić swoje samopoczucie uprawiaj sport, zachowuj dietę i używaj naturalnych sposobów regeneracji.

Godna szacunku jest Twoja skłonność do ofiarnej pomocy ludziom.

Praca jest dla Ciebie bardzo ważna, dzięki niej czujesz się potrzebny i użyteczny. Sumiennie wypełniasz swoje obowiązki i chętnie podejmujesz trudne wyzwania. Masz talent do zajęć wymagających dokładności i sprawności. W długim okresie praca zyska Ci szacunek i uznanie w oczach otoczenia.

Saturn w VII domu:

Bardzo ważne jest dla Ciebie działanie wśród innych ludzi. Postępujesz taktownie i uprzejmie. Zachowujesz jednak dystans wobec ludzi. Z obawy przed ograniczeniem Twojej niezależności, czy może ośmieszeniem?

W związkach z ludźmi cechuje Cię odpowiedzialność i sprawiedliwość. Zależy Ci, aby Twój związek był zrównoważony i trwały. Wkładasz dużo pracy w to, aby wszystko dobrze się w nim układało. Staraj się dużo rozmawiać z bliskimi, otwórz się na ich potrzeby – to poprawi Twoje relacje z innymi.

Potrafisz sumiennie i odpowiedzialnie pracować z ludźmi. Kontakty te procentują w późniejszych latach. Przestrzegasz zawartych umów i terminów.

Saturn w VIII domu:

Jesteś godną zaufania osobą, poczuwasz się do odpowiedzialności za powierzoną Ci cudzą własność. Twoja powaga budzi respekt. Potrafisz zdobyć się na głęboki wgląd duchowy w tajemnice życia.

Dużo wysiłku wkładasz w zapewnienie sobie bezpieczeństwa emocjonalnego. Postaraj się zrozumieć, zamiast tłumić, przyczyny swojego niepokoju. Masz skłonność do poważnych przemyśleń i rozliczeń z życiem. Czasem zbyt poważnie i jednoznacznie oceniasz zdarzenia, zdobądź się na większy obiektywizm. Piastujesz zwykle odpowiedzialne funkcje. Masz związek z cudzą własnością i finansami.

Saturn w IX domu:

Rozpoczynasz realizację planów po długim namyśle. Cechuje Cię duża samodzielność i umiejętność wykorzystywania swoich zdolności. Pociągają Cię trudne zagadnienia umysłowe. Zaplanuj dobrze swój czas, aby zrealizować wszystkie swoje zamierzenia. Skłonny jesteś do poważnych rozważań o życiu i filozofii. Masz raczej tradycyjne poglądy społeczne i religijne.

Wobec ludzi chętnie wchodzisz w rolę ich doradcy i przewodnika.

Kierujesz się w stronę pracy związanej z wyższym wykształceniem, organizacją życia społecznego, duchowieństwem.

Saturn w X domu:

Cechuje cię silny, samodzielny i pełen godności umysł. Kiedy określisz cel, potrafisz cierpliwie i wytrwale do niego dążyć. Chętnie sprawdzasz ograniczenia własnych możliwości i umiejętności. Trzymasz się jednak sprawdzonych metod postępowania.

Trudno Ci się wobec ludzi przyznać do błędów, ze względu na obawę przez drwiną.

Masz duże ambicje w sprawach zawodowych. Pociągają Cię odpowiedzialne, eksponowane stanowiska, wpływ na losy ludzi. Systematycznie wypełniasz powierzone Ci obowiązki. Posiadasz talent organizacyjny i dalekowzroczność w sprawach zawodowych.

Saturn w XI domu:

Masz rozwinięte poczucie sprawiedliwości, stosujesz zasadę równych praw dla każdego. Potrafisz wcielać swoje idee i pomysły w życie – potrafisz je materializować.

Utrzymujesz nieliczne, ale sprawdzone przyjaźnie. Wybierasz na przyjaciół ludzi wykształconych, poważnych i doświadczonych życiem. Dzięki przyjaciołom odczuwasz, że się rozwijasz.

Masz talent do organizowania przedsięwzięć, tworzenia planów i strategii.

Saturn w XII domu:

Możliwe, że czujesz się przedmiotem manipulacji, pionkiem w wydarzeniach. Najlepszą metodą poradzenia sobie z taką sytuacją jest przejęcie inicjatywy i stawienie czoła problemom.

Dokucza Ci poczucie osamotnienia. Jeśli chcesz zdobyć przyjaciół wyjdź z ukrycia i wyciągnij do nich rękę.

Praca, która najbardziej będzie Ci odpowiadała jest cicha, samotna i anonimowa. Jeśli coś Ci się w niej nie udało, nie ma sensu tego rozpamiętywać w nieskończoność i obwiniać się. Popełnione błędy są Twoim kapitałem doświadczeń.

Reklamy

Dodaj komentarz »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.
Entries i komentarze feeds.

%d blogerów lubi to: