Ascendent w znakach

11 sierpnia 2007 o 08:27 | Napisane w Ascendent, Baza Ascendentów, znaki zodiaku | 415 Komentarzy

Jeśli nie wiesz, gdzie w Twoim horoskopie znajduje się Ascendent, sprawdź TUTAJ, w serwisie astro.com. Wpisz swoje dane i oblicz swój horoskop, to naprawdę proste!

TUTAJ, w moim serwisie Pro Astro, przeczytasz co to jest Ascendent. Zachęcam Cię również do wspólnego tworzenia Internetowej Bazy Ascendentów. Możesz TU, w Internetowej Bazie Ascendentów, zobaczyć na ile znak ascendentu determinuje wygląd. Proszę, weź udział w tworzeniu Bazy Ascendentów i prześlij za pomocą formularza na mojej stronie, swoje zdjęcie. Dzięki temu będziesz mieć wpływ na rozwój tego projektu, a tym samym zrewanżujesz się za pracę, jaką wkładam przy tworzeniu tego Bloga.

Poniżej przeczytaj charakterystykę Ascendentów w poszczególnych znakach zodiaku. Zobaczysz jak kreujesz się w oczach innych osób:

Ascendent w Baranie:

Charakter żywy, gwałtowny, wojowniczy, niecierpliwy.

Posiadasz zapał dla nowych idei i planów. Masz w sobie ducha przedsiębiorczości i inicjatora. Potrafisz bronić swoich zamierzeń z dużą stanowczością, nie oglądając się na ich braki i niedociągnięcia. Jeśli chcesz zobaczyć rezultaty swoich zamierzeń, musisz wykazać się większą cierpliwością. Okazujesz dużo radości życia i optymizmu.

Rwiesz się do przewodzenia innym, ale czasem lepiej aby ktoś ukierunkował Twoją żywiołową naturę. Silna indywidualność utrudnia Ci podporządkowanie się innym. W kontaktach z ludźmi cechuje Cię namiętność, niecierpliwość i dominacja. Najpierw działasz, zamiast chwilę pomyśleć.

W Twoim horoskopie jest podkreślony znak Barana, co można wykorzystać w dynamicznych zawodach, wymagających ruchu (np. sportowiec, akwizytor). To położenie sprawia, że w pośpiechu umyka Ci wiele szczegółów oraz, że nie wszystko dokładnie analizujesz. Pamiętaj, by czasem zrobić sobie małą przerwę w pracy.

Ascendent w Byku

Charakter uczciwy i godny zaufania.

Jesteś wrażliwy na piękno przyrody, w jej otoczeniu nabierasz sił i wewnętrznego spokoju. Jesteś osobą spokojną, życzliwą i łagodną. Twoje ruchy są staranne i nieśpieszne.

Z powodu uporu niechętnie przyjmujesz do serca uwagi na swój temat, chyba że pochodzą one od najbliższych lub osób, które bardzo podziwiasz. Odczuwasz dużą niechęć do osoby, która próbuje Cię poganiać. W kontaktach z innymi cechuje Cię zmysłowość oraz silna potrzeba bliskości i bezpieczeństwa.

Powierzoną Ci pracę wykonasz z oddaniem, ale po swojemu i we własnym tempie. Ciężko Ci zabrać się do pracy, ale kiedy już to zrobisz potrafisz wytrwale pracować cały dzień. Szukaj pracy która Ci odpowiada, którą możesz się delektować. Zadbaj, aby na Twoim biurku stał kwiatek.

Ascendent w Bliźniętach:

Masz zawsze dużo dobrych chęci, ale często nie znajdujesz siły do ich zrealizowania. Ciągle poszukujesz nowych wrażeń i nie potrafisz skupić się na jednej rzeczy. Twoja natura jest dwoista, elastycznie dopasowuje się do sytuacji. Cechuje Cię duża ciekawość i żądza wiedzy.

Ludzie odbierają Cię jako osobę żywą, towarzyską i ciekawą nowych znajomości. Masz dużą potrzebę komunikowania się. Często też gestykulujesz i masz bogatą mimikę. W kontaktach osobistych ważna jest dla Ciebie wymiana myśli oraz komunikacja uczuć.

Ciągłe gonienie za nowymi wrażeniami może doprowadzić Cię do częstych zmian pracy. Pracodawcy mogą przeklinać Twoją niesłowność. Zadbaj, aby praca, którą wykonujesz rozwijała Cię, inaczej szybko się nią znudzisz. Na przykład częste wyjazdy służbowe stwarzają taką możliwość. Posiadasz zdolności literackie, a także talent do naśladowania innych. Ponieważ w Twoim horoskopie podkreślony jest Znak Bliźniąt, szukaj pracy związanej z tym Znakiem Zodiaku: pracy dziennikarza, sprzedawcy, reportera lub nauczyciela.

Ascendent w Raku:

Skromność, nieśmiałość, wrażliwość i współczucie.

Masz skłonność do nadwrażliwych reakcji na drobne przykrości, czy grubiaństwo ze strony ludzi. Prowadzi to do powściągliwości i skrytości. Nieśmiałości i uległości wobec ludzi. Jeśli nimi kierujesz, robisz to za kulisami, tak, aby tego nie zauważyli. Obawiasz się, aby ludzie nie odkryli Twoich słabości i lubisz wzbudzać szacunek. Niechętnie występujesz publicznie. W kontaktach osobistych ważna jest dla Ciebie bliskość, czułość i wzajemna troska.

W pracy zwierzchnicy cenią Twoją punktualność, sumienność i oddanie. Zwracasz dużą uwagę, aby powierzona Ci praca była wykonana bez zarzutu. Ze względu na Twoją nieśmiałość, występy publiczne są dla Ciebie niewskazane. Szkoda na to zdrowia. Wybierz pracę w zacisznym gabinecie lub związaną z opieką nad innymi. Posiadasz zdolności wychowawcze i umiejętność wczucia się w nastroje, myśli oraz emocje ludzi.

Ascendent w Lwie:

Próbujesz pokazać światu to, co jest w Tobie najlepsze. Cieszysz się życiem i chętnie spędzasz czas na zabawie. Masz silne poczucie dumy, godności i honoru. Miej szacunek dla siebie, ale unikaj wynoszenia się ponad innych.

Wobec ludzi masz wielkie serce i potrafisz okazać im wspaniałomyślność. Daje się jednak odczuć, że zachowujesz dystans i przesadnie domagasz się szacunku dla swojej osoby. Aspirujesz do wytwornego towarzystwa i starasz się zająć w nim honorowe miejsce. Ludzi zjednujesz sobie serdecznością i gościnnością. W kontaktach osobistych masz wielkie serce, dużo ciepła i namiętności.

Chętnie zajmujesz stanowiska kierownicze, a wobec podwładnych masz życzliwy, choć nieco władczy stosunek. Posłuszeństwo i uległość przyjmujesz jako rzecz naturalną. Wobec przełożonych zachowujesz się z dworską uprzejmością. Staraj się osiągać swoje zamierzenia samodzielnie, przyniesie Ci to więcej satysfakcji.

Ascendent w Pannie:

Masz odczucie, że musisz się jeszcze dużo nauczyć i wciąż doskonalić siebie. Poświęcasz dużo energii drobnostkom i szczegółom. Widać to po skrupulatnym doborze potraw, sposobie ubierania się, towarzystwa, tematów rozmów. Unikasz wszystkiego, co mogłoby wprawić Cię w niepokój.

Wobec ludzi, nawet z najbliższego otoczenia, zachowujesz rezerwę i dystans. W kontaktach osobistych nie ulegasz gwałtownym namiętnościom, u partnera cenisz sobie lojalność i higienę osobistą.

Pracodawcy cenią u Ciebie punktualność, dokładność i zorganizowanie. Posiadasz zmysł porządku, systematycznie układasz swoją pracę. Masz jednak tendencję do rozdrabniania się, zajmowania tysiącem spraw i pracy w nadgodzinach. Masz talent do wykrywania rzeczy drobnych, których nie zauważyli inni. Można tę cechę wykorzystać w księgowości lub innym zawodzie gdzie kontrola kolumny cyfr, albo jakości produktów jest niezbędna.

Ascendent w Wadze:

Cechuje Cię romantyzm, poczucie piękna i harmonii. Niestety czasem ogarnia Cię niezdecydowanie, obojętność lub nawet lenistwo.

Związki z ludźmi są dla Ciebie bardzo ważne. Ludzie postrzegają Cię jako osobę bardzo miłą i uprzejmą, ponieważ chętnie z nimi przebywasz. Nie potrafisz odmówić, kiedy ktoś prosi Cię o przysługę. Bycie z drugą osobą dodaje Ci sił, potrzebujesz partnera, by harmonijnie funkcjonować.

Umiesz sprawiedliwie rozważyć dwie strony medalu, posiadasz talent do dyplomacji. Zawody prawnicze, negocjacje, mediacje, praca z ludźmi – odpowiadają Twojej naturze.

Ascendent w Skorpionie:

Twoje podejście do życia jest pełne rezerwy, a wobec ludzi jesteś nieufny. Także w codziennym życiu masz obsesję zabezpieczania siebie oraz przejmowania kontroli. W Twoim horoskopie podkreślony jest Znak Skorpiona, co symbolizuje Twoje silne emocje i intensywne reakcje. Często nawet błahe sprawy potrafią wywołać w Tobie gwałtowny gniew.

Wobec ludzi zachowujesz się nieufnie, często mściwie i bezlitośnie. Spróbuj pohamować swoją zazdrość i zaborczość wobec partnera. Jesteś osobą skrytą i trudno Ci się otworzyć nawet przed bliskimi osobami. Bardzo ważna jest dla Ciebie satysfakcja z życia seksualnego.

Masz lepiej od innych rozwiniętą umiejętność uzdrawiania i dużo wewnętrznej mocy. Jeśli znajdziesz życiową pasję, odkryjesz w sobie nadludzkie siły do jej realizacji. Ze względu na dar przenikliwej obserwacji innych i talenty psychologiczne, polecana jest praca w zawodach psychologa, detektywa lub policjanta.

Ascendent w Strzelcu:

Podejmujesz działania z optymizmem, rozmachem i entuzjazmem. Lubisz ruch, podróże, nowe wyzwania. Wszędzie Cię pełno, a na pewno zawsze jesteś tam, gdzie coś się dzieje. Cechuje Cię idealizm i uduchowienie. Szczerze i otwarcie wyrażasz własne opinie oraz poglądy.

Ludzie postrzegają Cię jako osobę pogodną i pełną energii. Masz wobec nich przyjazne i otwarte nastawienie. Posiadasz ogromne pokłady współczucia, tolerancji i szacunku dla innych ludzi.

Najlepiej czujesz się w pracy pełnej ruchu i spontanicznych, zależnych tylko od Ciebie działań. Chętnie podejmujesz działania związane z pewnego rodzaju ideałem, powołaniem. Swoje pasje wykorzystać możesz w zawodzie podróżnika, nauczyciela czy filozofa.

Ascendent w Koziorożcu:

Jesteś ostrożny wobec nowinek i masz realistyczne podejście do życia. Bliskie Ci są: sceptycyzm, pesymizm i przekonanie, że szkoda czasu na niesprawdzone pomysły. Przekonują Cię jednak praktyczne i dobrze uzasadnione argumenty. Cechuje Cię opanowanie i skłonność do zamykania się w sobie.

Przejmujesz się reputacją, pozorami i tym, aby dobrze wypaść przed ludźmi. Mierzysz wartość ludzi według ich majątku i miejsca w hierarchii społecznej. Obawiasz się opinii publicznej, dokładając starań aby prezentować się normalnie, a nawet konserwatywnie. W kontaktach osobistych partner może Cię odbierać jako osobę nieprzystępną i nieufną, ale może być pewien Twojej lojalności.

Dążysz do sukcesu. Ważna jest dla Ciebie pozycja zawodowa. To czym się zajmujesz, traktujesz bardzo poważnie, wręcz perfekcyjnie. Wielu adeptów sztuk walki tak jak i Ty, ma w horoskopie wschodzący znak Koziorożca.

Ascendent w Wodniku:

Pociąga Cię to, co nowe, niekonwencjonalne, rewolucyjne. Wydajesz się osobą “narwaną” i często masz niezwykłe pomysły. Czasem są to zachcianki trudne do spełnienia.

Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi i równie łatwo je zamykasz. Twoja uroda, pogoda ducha i swoboda zachowania przyciągają do Ciebie innych. W kontaktach osobistych cenisz sobie wolność i urozmaicone spędzanie czasu.

Szybko się uczysz i pojmujesz nowe zagadnienia. Wolisz działać, niż w nieskończoność zastanawiać się nad powodzeniem przedsięwzięcia. Poszukaj takiej pracy, w której poczujesz się swobodnie. Możliwe, że z trudnością przyjdzie Ci zaakceptowanie szefa i sztywnych godzin pracy. Przy wschodzącym Znaku Wodnika zauważane są predyspozycje do zajmowania się nowoczesnymi zawodami: informatyką, telekomunikacją, a także astrologią.

Ascendent w Rybach:

Wrażliwość, współczucie, wyobraźnia i uczynność.

Posiadasz dużą intuicję. Kiedy spotyka Cię nieszczęście, potrafisz to przyjąć z pokorą i pogodą ducha. Cechuje Cię chwiejność i uległość, z trudnością przychodzi Ci odmawianie.

Masz dużo współczucia dla ludzi i ofiarnie udzielasz im pomocy. Głęboko przejmujesz się problemami innych ludzi. Masz dużą tolerancję i pobłażanie wobec wybryków ludzi, zachowaj więc ostrożność w doborze przyjaciół. W kontaktach osobistych zadbaj o to, aby partner nie wykorzystywał Cię nadmiernie, masz bowiem skłonność do poświęcania się i służenia drugiej osobie.

Nie odczuwasz potrzeby zaszczytów, ani publicznego uznania, chcesz mieć spokój. Potrafisz ofiarnie opiekować się innymi. Wskazana jest praca w służbie zdrowia, praca naukowa, praca przy komputerze.

Reklamy

415 Komentarzy »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

 1. Bardzo fajna stronka na którą wpadłam całkiem przypadkiem w poszukiwaniu artykułu na temat :JAK OBLICZY SWÓJ ASCENDET. Więc może podam swoje dane potrzebne do obliczenia i otrzymam zwrotną odpowiedż?Bardzo z góry dziękuję 🙂 (16.09.1974 – godz.23:50 )

  Polubienie

 2. Witam, dziękuję za miłe słowa i zapraszam częściej 🙂 oczywiście, że obliczę i podam, ale proszę jeszcze napisać w jakiej miejscowości się Pani urodziła. Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

 3. Mogłabym prosić o obliczenie ascendetu, niestety sama nie potrafię 😦 Prosze i z góry dziękuje 😉 ( 2.05.1992; 10.40; płock )

  Polubienie

 4. Witaj Nata,
  oczywiście, że możesz.
  Masz Ascendent w Lwie 🙂
  Pozdrawiam serdecznie!

  PS. Jeśli nie wiesz, gdzie w Twoim horoskopie znajduje sie Ascendent, sprawdź TUTAJ. Wpisz swoje dane i oblicz swój horoskop.

  Polubienie

 5. Jeszcze raz dziękuje 😉

  Polubienie

 6. Mam pytanie..Dlaczego dzień moich urodzin w niektórych horoskopach przypisywany jest Rybom a w innych Wodnikowi?Jaki Twoim zdaniem znak zodiaku jest mi przypisany?

  Polubienie

 7. oj i daje date urodzin bo zapomniałam 19 luty 1984

  Polubienie

 8. Witam – od jakiegoś czasu mam problem ze znalezieniem się w horoskopie i w ascedencie. Ur. się wBielsku-Białej, 23,09, 61 o godz. 15.30. I dzień ur. wypada na przełomie znaków i ascedent. Co z tym fantem zrobić? Może tu znajdę odpowiedź?

  Polubienie

 9. Witaj Marcela, w Twoim przypadku, żeby określić, w jakim znaku masz Słońce w dniu urodzenia, potrzebna jest godzina urodzenia.
  Dotyczy to właśnie dni, podczas których następuje ingres słoneczny w znak zodiaku, to znaczy przejście Słońca z jednego znaku i jego wejście do drugiego.
  W Twoim przypadku, to ingres Słońca w znak Ryb.
  W 1984 roku nastąpił on 19 lutego ok. godz. 12, w południe. A więc, jeśli urodziłaś się przed południem Słońce będziesz mieć jeszcze w Wodniku, a jeśli po godz. 12, to już w Rybach 🙂
  Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie, sprawdź TUTAJ. Wpisz swoje dane i oblicz swój horoskop. Będą tam podane dokładne pozycje planet.

  Polubienie

 10. Witaj Dora, mój post powyżej jest także dla Ciebie. Ale ponieważ podałaś swoją godzinę urodzenia, mogę dokładnie odpowiedzieć na Twoje pytanie: Twoje Słońce jest już w Wadze, a Ascendent… w Koziorożcu 🙂 Zachęcam do samodzielnego obliczenia swojego horoskopu, np. TUTAJ. Wpisz swoje dane i zobacz swój horoskop. Jest naprawdę interesujący! 😀

  Polubienie

 11. Witam. Bardzo bym chciała prosić o obliczenie mojego ascendentu, urodziłam się 26.04.1984r w Legnicy o godz. 10:00. Z góry dziękuję.

  Polubienie

 12. Witam! Bardzo się cieszę,że ta stronka istnieje.Niedawno ją odkryłam i jest poprostu super! Mogłabym prosić o obliczenie mojego ascendentu byłabym bardzo wdzięczna. moje dane to 21.03.1985 godz.8.10 Kielce.

  Z góry dziekuję i pozdrawiam gorąco.

  Polubienie

 13. Anno, witam w Nowym Roku 🙂
  Twój Ascendent jest w Raku.
  Pozdrawiam serdecznie
  Olga

  Polubienie

 14. Witaj Ewi, bardzo mi miło, że strona Ci się podoba. Mam nadzieję, że zachęci Cię do analizy własnych potencjałów.
  Twój Ascendent jest w Bliźniętach.
  Pozdrawiam 😀
  O.G.

  Polubienie

 15. Witam!Czy mogłaby mi Pani rozwiać moją wątpliwość? Od bardzo dawna zastanawiam się jakim tak naprawdę jestem znakiem zodiaku urodziłam sie 21.03.1985 o godz.8’10 w Kielcach. Jestem przełomowcem wywrotowcem.Chciałabym wiedzieć w jakim znaku słoneczko było w chwili moich narodzin? Czy już temperamentnym baranie czy jeszcze w eterycznej rybce? Z góry dziękuję i pozdrawiam gorąco!:)

  Polubienie

 16. Kochana Ewi, jesteś solarnym Baranem 🙂 Również Twoja Wenus i Merkury są w Baranie. Jedynie Księżyc nie zdążył „przeskoczyć” do następnego znaku i jest jeszcze w Rybach, dodając Twojemu Barankowi eteryczności 😀 Horoskop masz bardzo ciekawy, dlatego zachęcam Cię do samodzielnego obliczenia i analizy swojego horoskopu, np. TUTAJ możesz go sobie obliczyć. Gdybyś potrzebowała dalszych wskazówek, to pisz. Pozdrawiam serdecznie 🙂
  Olga

  Polubienie

 17. Proszę o obliczenie mojego ascendentu. Urodziłam się w 07.07.1992r. o 21:20 w Sosnowcu. Z góry dziękuję.

  Polubienie

 18. W Koziorożcu!
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

  Polubienie

 19. super strona , dzieki niej dowiedziałam sie że mam ascendent w skorpionie 🙂
  a jestem rybką z 27 lutego

  Polubienie

 20. Witam,
  mogę prosić o obliczenie mojego ascendentu? 🙂 Urodziłam się 22. 08. 1983 r. w Olsztynie o godz. 9.50. Jestem dość dziwną osobą, nie do końca pasuję ani do znaku lwa ani do panny i zastanawia mnie również mój ascendent. Może w końca rozwikła to tajemnicę mojego znaku zodiaku 🙂
  Dziękuję i gorąco pozdrawiam 🙂
  Natalia

  Polubienie

 21. urodzilam sie 7 marca 1987 w Szczyrku o godz. 07:55 i nie wiem w czym mam ten ascendent. Czy ktos moze mi to policzyc?

  Polubienie

 22. Ikuniu87,masz ascendent w baranie:)pozdrawiam

  Polubienie

 23. Witam, nie wiem na jakie miasto sprawdzałaś Catherine_Durango, ale Ascendent Ikuni87 jest już w Byku. Pozdrawiam serdecznie, Olga

  Polubienie

 24. Natalia Twój Ascendent natomiast jest w Wadze.
  Pozdrawiam 🙂
  Olga

  Polubienie

 25. Małgosiu, dziękuję za miłe słowa. Dużo słoneczka! 😀

  Polubienie

 26. Hej:) Chciałabym prosić o określenie mojego ascedentu? Podaje dane: 23.02.1983 o 22:40 w Parczewie. Mam jeszcze drugie pytanie? Jak się oblicza tez obecność planet w znaku zodiaku i w domach? Nie wiem,jak odczytuję się te wykresy pojawiające się po podaniu danych. Dziękuję:)

  Polubienie

 27. Witam, ascendent masz w Skorpionie. A poniżej podaję położenie planet:
  Słońce: Ryby, IV dom
  Księżyc: Rak, IX dom
  Merkury: Wodnik, III dom
  Wenus: Baran, V dom
  Mars: Ryby, V dom
  Jowisz: Strzelec, II dom
  Saturn: Skorpion, I dom
  Uran: II dom
  Neptun: II dom
  Pluton: I dom

  Cały horoskop możesz sobie obejrzeć na http://www.astro.com (link dokładny podałam na samej górze) lub ściągnij sobie darmowy program ZET 8 ze strony http://www.zaytsev.com 🙂
  Pozdrówki serdeczne! Olga

  Polubienie

 28. Dziękuję bardzo:)Jesteś bardzo miła. Rozumiem,że ascendent jest cały czas ten sam, nie zmienia się?Z planetami jest natomiast odwrotnie? Pytam,bo się na tym nie znam:)

  Polubienie

 29. Prosze o pomoc w obliczeniu ascendentu, probowalam sama ale nie wiem jak interpretować wynik. Urodzilam sie 8 marca 1972 w Łodzi, godz. 4.45 rano. Pozdrawiam.

  Polubienie

 30. Witaj Beato Julianno (uwielbiam imię Julianna ;-)))
  Twój Ascendent jest w Koziorożcu. Jeśli masz dalsze pytania, to bardzo proszę pytaj.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie 🙂
  Olga Gieraga

  Polubienie

 31. Evciu, horoskop przez całe życie masz ten sam, a więc i Ascendent, i planety są w tym samym miejscu, dlatego ten horoskop nazywamy horoskopem urodzeniowym (inaczej indywidualnym, natalnym). On się nie zmienia. Natomiast planety cały czas krążą i ziemia także jest w ciągłym ruchu. Właśnie ten ruch symbolizuje nasze życie. Patrząc na obecne układy planet względem naszego horoskopu urodzeniowego możemy określić co się dzieje w naszym życiu teraz, co było w przeszłości i będzie za wiele wiele lat. Nazywamy to tranzytami planet.
  Pozdrawiam słonecznie 😀
  Olga

  Polubienie

 32. Jestem zodiakalnym Skorpionem, a ascendent mam w Baranie. Zaintrygowało mnie to, że większość opisu do mnie pasuje. Czy mieliście jakieś doświadczenia z takimi ludźmi w takiej sytuacji jak ja? Czy ktoś chciałby dopisać coś od siebie w sprawie ascendentu Barana;>?

  Pozdrawiam,
  Corina

  Polubienie

 33. Witaj chciałabym Cie prosic o obliczenie ascendentu, próbowałam oblioczyć sama ale cos mi nie wychodzi moja data to 20 czerwca 1985 wałbrzych, godzina 23.45

  Polubienie

 34. Aleksandra, Twój Ascendent znajduje się w Wodniku! 😀
  Pozdrawiam serdecznie
  Olga

  Polubienie

 35. Corina, aby poznać lepiej Ascendent w Baranie poczytaj więcej o samym Baranie i jego władcy – planecie Mars. Sam Ascendent to mały pikuś, poczytaj o sobie resztę 🙂
  Pozdrawiam serdecznie
  Olga

  Polubienie

 36. Dziekuje Ci bardzo 🙂
  Pozdrawiam
  Aleksandra

  Polubienie

 37. Dzień dobry 🙂
  Bardzo proszę o pomoc w określeniu ascendentu dla mnie:
  kobieta, ur. 21.08.1961, godz. 8.00, Bydgoszcz
  i dla mojego chłopaka: 06.06.1962, godz. 6.00, Lipno.
  Z góry dziękuje za pomoc, jakoś sama nie mogę sobie z tym poradzić. Pozdrawiam seredcznie :-))

  Polubienie

 38. Witaj Agnes,
  Twój Ascendent jest w Pannie, a Twojego Chłopaka w Raczku. Pozdrawiam słonecznie 😀 Olga

  Polubienie

 39. Olgo, bardzo dziękujemy 🙂

  Polubienie

 40. Hmm… ciekawe to wszystko. A czy i ja mógłbym prosić o określenie ascendentu? Data urodzin to 19.06.1985, miejscowość Chrzanów, godzina 6.00. Z góry dziękuję.

  Polubienie

 41. Oczywiście Piotrek! Twój Ascendent jest w Raku 🙂
  Pozdrawiam serdecznie
  Olga

  PS. Zapraszam wszystkich do współtworzenia Internetowej Bazy Ascendentów na mojej stronie Pro Astro: http://www.proastro.pl 😀

  Polubienie

 42. 🙂 dzięki.

  Polubienie

 43. Dzień dobry czy mogę prosić o obliczenie mojego Ascendentu Urodziłam się 23 08 1992 r w Jaworznie i do końca nie wiem spod jakiego znaku zodiaku jestem Czy jestes w stanie obliczyć w jakim znaku bylo wtedy słońce ?

  Polubienie

 44. zapomnialam o godzinie 05:55

  Polubienie

 45. Witaj Kasiu, Twoje Słoneczko jest już w znaku Panny, Ascendent także, ponieważ urodziłaś się praaaawie dokładniusio o wschodzie Słonka. A więc i Ascendent, i Słonko są dokładnie w tym samym miejscu – w Pannie 😀
  Pozdrawiam słonecznie!
  O.G.

  Polubienie

 46. urodziłam się 20 lutego 1994 roku o godzinie 23.45 w Lublinie
  mogłabym prosić o pomoc?

  Polubienie

 47. Weronika, Ascendent masz w Skorpionie 🙂
  Pozdrawiam!

  Polubienie

 48. bardzo dziękuję x)

  Polubienie

 49. urodziłam się 25 maja 1997 roku 7.15 w Lublinie. Jaki mam ascendent??
  Pozdrawiam

  Polubienie

 50. Klaudia, w Raku 🙂
  Pozdrawiam!
  O.G.
  PS. Zapraszam wszystkich do współtworzenia Internetowej Bazy Ascendentów na mojej stronie Pro Astro: http://www.proastro.pl 😀 Dziękuję za pomoc!

  Polubienie

 51. dziekuje za odpowiedz

  Polubienie

 52. urodziłam sie 22 marca 1991 w Bielsku-Białej o godz. 4.30 , nie jestem pewna ale mój ascendent chyba jest w wodniku, tak?

  Polubienie

 53. Angelika, w Wodniku, zgadza się 🙂
  pozdrawiam, Olga

  Polubienie

 54. wiem, że ascendenta mam w pannie, słonće – lew… a reszty nie rozumiem:) no i nic z tego nie potrafie zinterpretować:) może pomożesz?? ur. Piła 21.08.1986 godzina 7.05 no i płeć kobieta:)

  Polubienie

 55. jeżeli możesz podaj mi dane, które umiesz wyczytać z wykresu… bo zrobiłam z programu ZET 8… i wykres wygląda inaczej:) ale ascendent pozostaje taki sam:) więc jeśli podasz mi informacje o domkach itd… poradzę sobie z interpretacją:) dane są w poprzednim komentarzu:) z góry dziękuję:)

  Polubienie

 56. Asiu, tak, Słońce masz w Lwie, w XII domu.
  Ascendent w Pannie.
  Księżyc w Rybach, w VII domu.
  Merkury w Lwie, w XII domu.
  Wenus w Wadze, w II domu.
  Mars w Koziorożcu i w V domu.
  Jowisz w Rybach i w VII domu.
  Saturn w Strzelcu i w IV domu.
  Uran w IV domu.
  Neptun w V domu.
  Pluton w III domu.

  Myślę, że teraz już sobie poradzisz.
  Pozdrawiam serdecznie!
  Olga 😀

  Polubienie

 57. tak teraz na pewno sobie poradze;) bo program wskazuje na takie same położenie;) teraz tylko kwestia przetłumaczenia i wiem wszystko;) dziekuje slicznie za pomoc;)

  Polubienie

 58. Wiem jakie znaczenie ma położenie słońca w momencie urodzenia i o czym decyduje ascendent. Natomiast nie wiem i nie umiem znaleźć nigdzie informacji o tym jak położenie planet i planetek w momencie urodzenia wpływa na nasze życie.
  W odzczytanym tu horoskopie znalazłam mnóstwo informacji, których nijak nie umiem zinterpretować.
  Mam słońce w bliźniętach a ascendent w koziorożcu.
  Moon 22 pis(ryby)
  Merc 29 tau (byk)
  Venus 2 gem (bliźnięta)
  Mars 5 vir (panna)
  Jup 14 ari (jaki to znak ari?)
  Saturn 23 agu (jaki to znak agu?)
  Uran 11 vir (panna)
  Neptun 13 sco (skorpion)
  Pluton 9 vir (panna)
  True Node (co to znaczy?) 20 can (co to jest can?)
  Chiron 14 pis (ryby)

  A czy położenie Ceres ma znaczenie?
  Słyszałam o 13 znaku horoskopu – wężowniku i przy jego uwzględnieniu inne znaki były inaczej rozłożone w stosunku do powszechnie znanych.
  I milion innych pytań, które sobie daruję.

  Pozdrawiam i dziękuję za tą stronkę.
  Daniela

  Polubienie

 59. Dzień dobry Daniela 😀
  W swoim wpisie podałaś jedynie położenie planet w znakach, a ponieważ po podanych powyżej danych znalazłam sobie Twoją datę i godzinkę urodzenia – podam Ci także położenie Twoich planet w domach. Możesz zatem przeczytać, że:
  Słońce jest w Bliźniętach, w 6 domu
  Księżyc jest w Rybach w 2 domu
  Merkury w Byczku, w 5 domu
  Wenus w Bliźniętach, w 5 domu
  Mars w Pannie, w 8 domu
  Jowisz w Baranie, w 3 domu
  Saturn w Wodniku, w 2 domu
  Uran w Pannie, w 8 domu
  Neptun w Skorpionie, w 10 domu
  Pluton w Pannie, w 8 domu.

  True Node to tzw. Prawdziwy Węzeł Północny, węzeł księżycowy, który masz w Raku i w 7 domu. Chiron jest u Ciebie w 2 domu. Ceres ma swoje znaczenie w horoskopie, a u Ciebie jest w 8 domu, w Pannie. Interpretacji Węzła, Chirona i Ceres nie znajdziesz na mojej stronie, bo po prostu nie zdążyłam jeszcze tego opisać, znajdziesz o nich sporo w necie. Wężownikiem się nie zajmuję – polecam w tym celu wyszukiwarkę google – było już w internecie sporo dyskusji na te tematy.

  A na milion kolejnych pytań chętnie odpowiem 😀

  Pozdrawiam serdecznie!
  Olga

  Polubienie

 60. Dzięki. Rozjaśniło mi się – przede wszystkim to, że jak zwykle zaczęłam od końca 🙂
  A tu, jak wszędzie, trzeba powoli i po kolei.
  No więc zaczęłam i wolniutko wgryzam się w temat.
  Obok wykresu horoskopu jest tabelka 3 na 4 z opisem literowym CFM/FAEW i kolorowymi znakami planet. O co chodzi?
  W tabelce o kształcie trójkąta doszukałam się aspektów – ale nie jestem w stanie rozpoznać niektórych – np. kwinkunks z ramionami w górę, kwadrat z „ogonkiem”, litera Q i znak wyglądający jak połączenie litery Q z czymś jeszcze.
  Z góry dzięki, pozdrawiam i wracam do rozgryzania podstaw.
  Daniela 🙂

  Polubienie

 61. 🙂 Aha! I jeszcze jedno.
  Jeśli w jakimś domu nie ma planety czy to oznacza, że dana dziedzina jest w moim życiu nieistotna czy to, że nie mam szans na jej rozwój i wysiłki w tym celu podjęte nie dadzą wielkiego rezultatu?
  Jeśli w domu jest kilka planet to czy one sobie wzajemnie nie przeszkadzają i nie są przypadkiem przyczyną konfliktów wewnętrznych człowieka? Np.Bliżniak, w 8 domu (w Pannie) mam Plutona, Marsa i Urana. Czy można to interpretować np. tak, że w moim życiu istotną rolę odgrywa seks (8 dom i Mars), nie potrafię stworzyć trwałego związku bo jestem naturą niezależną, potrzebuję zmian (Uran i Bliżnięta), chociaż sprawiam wrażenie niewinnej dziewczynki, spolegliwej i spokojnej (Panna i Pluton) a na moich warunkach żaden facet w pełni rozumu nie wejdzie ze mną w stały związek. Trudno mną manipulować (Mars) a łatwo dać się mnie zmanipulować (Pluton). Nigdy jednak nie wykorzystuję swojej siły oddziaływania sztuka dla sztuki i nie idę po trupach – wiem czego chcę, ale znajduję szlachetniejsze drogi do osiągnięcia celu (Panna). Nie jestem pamiętliwa (Bliżniak) i umiem dochować powierzonych sekretów.
  Starczy.
  Mam nadzieję, że poszłam podczas analizy złą drogą, bo to mi wyszło nie bardzo mi się podoba 🙂
  Dzięki. Daniela

  Polubienie

 62. Stronka jest super – bardzo czytelna nawet dla takiego laika jak ja. Bardzo interesuje sie astrologia, na razie jednak szperam po stronkach i staram sie usystematyzowac wiedze. W niektorych jednak sprawach mam watpliwosci…mam male pytanie – moj chlopak ma w VII domu – dom rodziny i trwalych zwiazkow – 3 planety w retrogradacji – mars, pluton i jowisz. Czy to tak strasznie rokuje jak sie juz zdazylam dowiedziec? jest on z natury dosc pdantyczny, czasem zastanawiam sie czy nie ma jakiegos malego bzika.Z gory dziekuje za odpowiedz i poswiecon czas:)

  Polubienie

 63. A tak poza tym to polecam wszystkim stronke astromix – niesamowicie skraca czas potrzebny do odnalezienia planet i domow w znakach, plus mały opis – dobre na poczatek 🙂

  Polubienie

 64. witam ciepło,
  mam wielką prośbę o pomoc w obliczeniu ascendentu, nie bardzo się w tym mogę połapać, jakiś „kosmiczny” wzór sciagnelam i podchodze do tego jak pies do jeza;P urodziłam się 17.08.1984 o 08:30 w Warszawie. Będę wdzięczna za obliczenie.Pozdrawiam!

  Polubienie

 65. stronka astromix jest dzisiaj niedostepna:( bardzo prosze o pomoc. ur :11.07.1992,godz 5.50 miejscowośc katowice.prosze o znalezeinie planet w znakach i ascendentu:) z góry dziekuje:*:)

  Polubienie

 66. Witam serdecznie!
  Skorzystałem z Twojej propozycji obliczenia ascendentu i otrzymalem jakis wykres, ale nic z tego nei rozumiem, czy mogłabyś mi pomoc i obliczyc ascendent?

  ur: 21.02.1990 godzina: 5:10 Katowice
  jestem ryba, moj ascendent to chyba waga, czy sie myle?

  Polubienie

 67. Czy mogłabym prosić o obliczenie ascedentu?
  Urodziłam się 20.05.1994 o godz 22.55, w Ostrowie Wielkopolskim. I czy moja kuzynka, która urodziła się w tym samym miejscu, dniu i roku tylko o godzinę wcześniej będzie miała taki sam ascedent?
  PS. Bardzo ładna stronka

  Polubienie

 68. Witam! Chwilę mnie nie było, bo sobie urlopowałam, ale już poniżej spieszę z odpowiedziami. Martwi mnie tylko, że tyle osób chce znać swój Ascendent, a tak niewiele przesyła zgłoszenia do mojej Bazy Ascendentów. To NIC nie kosztuje, na pewno macie wiele swoich zdjęć, a wiele by mi pomogło w pracy astrologa. Z góry dziękuję za okazaną pomoc. A teraz:
  @Daniela, odpiszę Ci w oddzielnym wpisie

  @Marta, nie ma strasznych rokowań. Wszystko w życiu jest do przepracowania. Retrogradacja nie jest straszna. Jest zwyczajna. Wiele sławnych osób żyje ze swoimi retrogradującymi planetami. Znaczenie każdej z nich jest inne, a Ty nie podałaś żadnych konkretnych danych horoskopowych. Ponadto o związkach nie mówi wyłącznie VII dom, ale CAŁY horoskop 🙂

  @aleksandra, Twój Ascendent jest w Pannie!

  @Justyna, Twój Ascendent jest jeszcze w Raku, choć wystarczyłaby 1 minuta później, a byłby w Lwie. Przeczytaj więc oba opisy i dzięki temu upewnisz się, czy to prawidłowa godzina urodzenia. Ponadto Słońce masz w Raku w XII domu, Księżyc w Strzelcu V dom, Merkury Lew-dom II, Wenus w Raczku w domu XII, Mars w Byku w domu XI, Jowisz w Pannie w III domu, Saturn w Wodniku w VIII domu, Uran i Neptun w VI domu, a Pluton w V.

  @Krokiet, dzięki za zgłoszenie do Bazy Ascendentów! Twój Ascendent jest w Koziorożcu.

  @Weronika, dzięki za komplement, Twój Ascendent jest w Strzelcu, Twojej Kuzynki także. Różnicie sie niewątpliwie Księżycami. Ty masz już w Wadze, a Twoje Kuzynka w Pannie 😀

  Pozdrawiam wszystkich słonecznie!
  Olga

  Polubienie

 69. dziękuję bardzo 😉

  Polubienie

 70. Dziekuje za odpowiedz. Swoje zdjecie juz dodalam do bazy ascendentow, doloze i siostry i chłopaka – za obopulna zgodą :). Choc i siostra ma ascendent w wadze 🙂 Chcialam sie dowiedziec czegos wiecej o retrogradacji planet, na razie doszukalam sie nie wielkich opisow retrogradacji wenus i marsa. Chcialabym jednak cos wiecej wiedziec o saturnie.

  Polubienie

 71. ok, dzieki za odpowiedz. wiem, ze niczego nie mozna interpretowac w oderwaniu od siebie. Mam pytanie o planety we wzajemnym przyjeciu. Jesli mam wenus w baranie i marsa w wadze. obie planety sa w krzywdzie(wygnanie) a zarazem we wzajemnym przyjeciu….wiec jak dzialaja???????krzywda(wygnanie) to oslabienie, wzajemne przyjecie wzmacnia planety, wiec juz sama nie wiem:( w tekstach zrodlowych niewiele znalazlam…

  Polubienie

 72. Witam, proszę o pomoc w obliczeniu:) moja data urodzenia 20.12.1977, Radomsko godz: 4:10
  Z góry dziękuję!:)

  Polubienie

 73. @katarzyna, Ascendent masz w Skorpionie!
  Pozdrawiam słonecznie 🙂
  Olga

  Polubienie

 74. @Daniela, tabelka 3 na 4 z opisem literowym, to tabelka jakości i żywiołów. Bardzo istotna tabelka i od niej należy rozpoczynać interpretację horoskopu prawdę mówiąc.
  Bardzo dużo na ten temat można poczytać w książce „Astrologia i psychologia” Stephena Arroyo. I tak, pokrótce (naprawdę w dużym skrócie):

  ludzie ogniści (tj. z dużą obsadą żywiołu ognia – F od fire) są niezwykle energetyczni, zapaleni, entuzjastyczni, optymistyczni, spontaniczni, otwarci
  ludzie ziemscy (z przeważającą obsadą żywiołu ziemi – E od earth) są praktyczni, stabilni, realistyczni, twardo stąpają po ziemi, są dokładni i sumienni
  ludzie powietrza (z solidną obsadą żywiołu powietrza – A od air) są intelektualni, towarzyscy, rozmowni, idealistyczni, badawczy
  ludzie wody (z wyraźną obsadą żywiołu ognia – W od water) są empatyczni, czuli, wrażliwi, intuicyjni, nastrojowi i pełni wyobraźni

  No i teraz możemy sobie wyobrazić poszczególne mieszanki żywiołów. Zdarzają się osoby z równomierną obsadą żywiołów. Są wtedy rzeczywiście zrównoważone, często ludzie do nich lgną, bo czują się przy nich bezpiecznie. Osoby ogniste zapalają nas do działania, ale jeśli słabo u nich z żywiołem ziemi, to ten entuzjazm szybko się wypala. Powietrzni ze słabą ziemią odfruwają pod niebiosa, a wodni topią się we własnych emocjach.

  Ważne jest to, że nie determinuje nas to jako ostatecznych zatraceńców. Pamiętaj, jeśli Ci sie nie chcę i masz mało żywiołu ognia w sobie – zbrataj się z ludźmi ognistymi, pobudzą Cię do działania. Jeśli jesteś zbyt powietrzny – konsultuj swoje projekty z ziemią… (halo, halo, tu Ziemia 🙂 i tak dalej i tak dalej historii na ten temat można mnożyć, wyobrażając sobie poszczególne połączenia. A więc, czy teraz już wiesz, że emocje, czułość i ciepło (woda) potrafią przebić się przez najtwardszą skałę? 😉

  Druga tabelka, to tabelka jakości: kardynalnej, stałej i zmiennej w horoskopie.
  obsada znaków kardynalnych świadczy o dużej ambicji, energii, zaangażowaniu, aktywności
  znaki stałe pomagają zachować constans, a więc są to osoby wytrwałe, metodyczne i zdeterminowane, by osiągać cele
  znaki zmienne łatwo ulegają wpływom, poddają się, ale są jednocześnie elestyczne i chętnie służą pomocą, bo są szalenie otwarte.

  Obsada jakości mówi sama za siebie, brak poszczególnych jakości powoduje rozliczne problemy. Kardynalni przeładowani są obowiązkami, nadmiar zmienności doprowadzić może do kręcenia się w kółko, a nazbyt stali idą po trupach do celu.

  To nigdy nie jest takie proste i wszystko jest mieszanką, jak życie, aczkolwiek bywa, że to mieszanka wybuchowa 😀

  Pozdrawiam!

  Polubienie

 75. dzien dobry, moglabym prosic o pomoc w wyliczeniu:Dkobieta, 7.07.1989 pabianice, godzina 11:30.a i jeszce jedno:D czy raki mimo swojego skrytego charakteru czesto odnosza sukcesy?czy ze wzgledu na swoj temperament sa „skazane” na nieciekawe zycie, malo interesujaca prace itd.??? bo rakiem jestem typowym…czesto wydaje mi sie ze swiat jest zly a ja ze swoimi zasadami jestem skazana na porazke…ale z drugiej strony duzo rrzeczy mi sie udaje, mysle ze moglabym odniesc sukces w dziedzinie, do ktorej mnie ciagnie i ktora mnie ciekawi(psychologia).Co Pani o tym sadzi?dziekuje:D poczytam o tej bazie i jak dostane skaner to wrzuce:D a i jeszcze czy data mojej „osiemnastki” 7.o7.o7 byla w koncu pechowa czy szczesliwa? i czy w ogole data urodzenia 7.07. jest pomyslna? dziekuje bardzo:D

  Polubienie

 76. i jeszcze Jowisza tez nie mam pojecia jak znalezc, moglabym prosic? dziekuje:D

  Polubienie

 77. Witam,
  Jak fajnie że trafiłam na ta stronkę. Od jakiegoś czasu staram się znależć miejsce gdzie mogłabym obliczyc swój ascendent. Urodziłam sie 17.04.1984 w Białymstoku o godzinie 8.20. Dziekuje za pomoc i pozdrawiam wszystkich 🙂

  Polubienie

 78. hej moje dane 03.03.84 Płock godzina 22:45 moge prosić o ascendent

  Polubienie

 79. @ eeli, masz 3 planety w X domu horoskopowym, w tym Jowisza i zastanawiasz się nad swoim sukcesem…. To chyba kokieteria, co? 😉 Zresztą sama piszesz, że masz dużo szczęścia 🙂
  Gorąco Ci radzę – zamiast zastanawiać się nad ciężkim życiem Raczków (które wcale takie nie jest), zajmij się swoim własnym życiem. Sukces tylko czeka, byś przyjęła go do swojego życia. Musisz popracować nad wiarą w siebie, bądź bardziej elastyczna, otwórz się na swoje powodzenie i… zacznij działać! Trzymam kciuki! 😀
  Nie znam się na numerologii i szczęśliwości liczb, dlatego nie mogę pomóc co do tej zmyślnej siódemkowej daty Twojej osiemnastki.
  Poniżej położenie Twoich planet w znakach i domach:
  Słońce: w Raku, w X domu
  Księżyc: w Pannie, w XII domu
  Merkury: w Raku, w X domu
  Wenus: w Lwie, w XI domu
  Mars: w Lwie, w XI domu
  Jowisz: w Bliźniętach, w X domu
  Saturn: w Koziorożcu, w IV domu
  Uran: w Koziorożcu, w IV domu
  Neptun: w Koziorożcu, w IV domu
  Pluton: w Skorpionie, w II domu

  Pozdrawiam 🙂
  Olga

  Polubienie

 80. @ Magda, Ascendent przy tej godzinie urodzenia masz w Bliźniętach, ale 4 minuty później byłby w Raku, dlatego przeczytaj obydwa opisy i sprawdź, czy Twoja godzina urodzenia jest dokładna.
  Serdeczności 😀
  Olga

  Polubienie

 81. @ kaithzone, Twój Ascendent jest w Skorpionie! 🙂
  Miłego dzionka dla Skorpionka! 😀

  Polubienie

 82. Witam Cie 🙂

  Można rownież prosic o obliczenie ascedentu a jesli mozna to descndentu rowniez:)

  14.09.1985 GODZINA: 19:35
  MIASTO: Piekary Śląskie

  Gorąco pozdrawiam:)

  Polubienie

 83. Witaj Olgo!Powiedz mi prosze na podstawie ukladu planet co jest nie tak bo ja ciagle jestem na cos chora od dziecka nie ma konca .Co o tym swiadczy ur.13.7.80. Godz.19.25.JELENIA GORA a od 10lat mieszkam w Nowym dworze maz.mam wenus w 6 domu saturn w pannie,uran w skorpionie.mars w wadze.DZIEKUJE OLGO POZDRAWIAM!

  Polubienie

 84. Witam, moja data urodzenia: 13 września 1992, godzina 19:30, Warszawa. Obliczyłam kiedyś, że mój ascendent jest w Baranie – jeśli się mylę, proszę o sprostowanie. Chciałabym natomiast poznać charakterystykę połącznia znaku Panny z moim ascendentem, jakie cechy przypisywane są osobom posiadających taki układ. Z góry dziękuję i pozdrawiam 😉

  Polubienie

 85. Witam, mam prośbę proszę sprawdzić czy ja mam ascendent w skorpionie czy w strzelcu?.
  moje dane 5.4.1956 o godz. 21:50 w Dąbrowie Górniczej.Ślicznie z góry dziękuje

  Polubienie

 86. Jolu – jak wynika z moich obliczen masz asc w Skorpionie
  wybacz proastro że się wtrącam ale to tak z nudów 🙂

  poza tym Drodzy zainteresowani można samemu obliczyć nie czekajac na odp – link podany jest na poczatku artykułu

  pzdr

  Polubienie

 87. Aaa…jeszcze coś- jeśli ktos chce miec osobisty kosmogram można kupic bodajze za 15 zl na stronie sklepu psychotroniki, polecam bo analiza jest doglebna obszerna aczkolwiek mam pewne zastrzezenia ale to dlatego ze wiecej wymagam 😉
  i tak na marginesie musze powiedziec ze niestety tematy astrologiczne nie sa tak popularne w Pol jak na Zachodzie (zainteresowanie widać na stronach i forach internet.)nad czym ubolewam, tu sie konczy na horoskopach gazetowych…
  proastro – świetna strona!

  Polubienie

 88. @ Jolu, zgadza się, w Skorpionie!

  @ besqa – dzięki, pozdrawiam i zapraszam także na moją stronę http://www.proastro.pl 😀

  Olga Gieraga

  Polubienie

 89. Olgo, gratuluję pomysłu i zaangażowania. Był czas, że i ja interesowałem się astrologią bardzo intensywnie. Mimo to nie do końca jestem pewny mego ascendentu, gdyż nawet nie wiem, czy w roku moich urodzin obowiązywał czas zimowy. Urodziłem się 29.09.1959 o 18.15. Obserwując siebie, widzę wiele Baranich cech, będących opozycją a zarazem uzupełnieniem Wagi. Widzę jednak również cechy ascendentu Rybnego. Może ja rzeczywiście urodziłęm się na granicy? No i jeszcze ta koniunkcja słońca z wenus znowu na granicy lwa i panny. Co to oznacza?
  Pozdrawiam

  Polubienie

 90. zapomniałem dodać, że urodziłęm się w Brodnicy:-)

  Polubienie

 91. Witam, na imię mi Karola, urodziłam się 14 lutego 1984 o 12,15 w Tomaszowie Mazowieckim, zrobiłam wszystko co nalezało by obliczyć ascendent ale neistety jestem zielona z angielskiego i mialabym przy tym prosbę, mogłaby Pani obliczyć moj ascendent. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

  Polubienie

 92. @Alex, według podanej przez Ciebie godziny, Twój Ascendent znajduje się w Baranie. Jednak 4 minuty wcześniej, a byłby w Rybach. Trudno zatem z cała pewnością stwierdzić gdzie on jest. popatrz sobie w Bazie Ascendentów, która prowadzę, na asc. w rybach i baranie i porównaj. Prześlij tez do Bazy swoje zdjęcie, będzie ich więcej 🙂
  Pozdrawiam serdecznie 😀
  Olga

  Polubienie

 93. @Karola, Twój ascendent jest w Raczku!
  Uściski 😀
  Olga

  Polubienie

 94. Witam! Urodziłam się 22 grudnia 1987 w Gliwicach o godzinie 4:05. Chciałabym prosić o podanie mojego ascendentu oraz pozycji planet w znakach i domach 🙂
  Czy mogłaby mi Pani polecić astrologa który mógłby skonstruować wiarygodny horoskop urodzeniowy lub coś w ten deseń ? 🙂
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

  Polubienie

 95. Cieszę się bardzo, że istnieje taka strona.A tym samym dziękuję za trud włożony w jej stworzenie.Mam prośbę- proszę o pomoc w obliczeniu mojego ascendentu.Złoślwie mogłabym powiedzieć, że to czarna magia dla mnie 🙂
  Moje dane:urodziłam się 27.01.1979r w Nysie, była to sobota, około godziny18, była to ciąża bliźniacza(dwujajowa)-jeśli ma to jakieś znaczenie.
  Dziękuję serdecznie.
  Małgorzata

  Polubienie

 96. witam, świetna strona mam jednak pewien problem obliczyłam sobie że mój ascendent to rak lub skorpion niestety nie wiem czy była to 9 rano czy wieczorem skorpion co prawda do mnie bardziej pasuje choć rak również, ale wracając do sedna jak połapać się w tych cyferkach planetach ??? co mogę z tego wyczytać?

  Polubienie

 97. […] Staraj si osiga swoje zamierzenia samodzielnie, przyniesie Ci to wicej satysfakcji. rdo: Ascendent w znakach Pro Astro __________________ Dla ludu religia jest prawd, dla mdrcw faszem, a dla wadcw jest po […]

  Polubienie

 98. Witam Cie serdecznie :):):)

  Można rownież prosic o obliczenie ascedentu a jesli mozna to descndentu rowniez:)

  08.01.1981 GODZINA: 10:25
  MIASTO: Kartuzy

  Gorąco pozdrawiam:)

  Polubienie

 99. Witam Cie

  Bardzo proszę o obliczenie ascedentu a jesli mozna to descndentu rowniez:) bo jakoś samej mi to nie wychodzi :(((((
  08.01.1981r Kartuzy godzina 10.25
  Pozdrawiam serdecznie

  Polubienie

 100. Witam Pani Olgo,
  jeśli mam ascendent w rybach, to przy interpretacji horoskopu powinnam brać bardziej pod uwagę Neptuna czy starego władce Jowisza?

  Polubienie

 101. @Karolina, masz Ascendent w Skorpionie oraz Plutona z Marsem na Ascendencie! Poniżej podaję położenie planet:
  Słońce: w Strzelcu, w 2 domu
  Księżyc: w Koziorożcu, w 3 domu
  Merkury: w Strzelcu, w 2 domu
  Wenus: w Koziorożcu, w 3 domu
  Mars: w Skorpionie, w 1 domu
  Jowisz: w Baranie, w 6 domu
  Saturn: w Strzelcu, w 2 domu
  Uran: w Strzelcu, w 2 domu
  Neptun: w Koziorożcu, w 2 domu
  Pluton: w Skorpionie, w 12 domu

  Pytasz o astrologa, hmmm… zapraszam Cię do zakładki „Sklep” na mojej stronie http://proastro.pl

  Pozdrawiam serdecznie ;-D
  Olga

  Polubienie

 102. @Małgorzata, dziękuję za miłe słowa, Twój Ascendent znajduje się w Lwie. Czy sprawdziłaś pozycje pozostałych planet?
  Pozdrawiam ciepło 🙂

  Polubienie

 103. @Anka, podaj dane, które znasz, to napiszę co masz przeczytać 😀

  Polubienie

 104. @Hiacynta, Twój Ascendent znajduje się w Rybach, a Descendent oczywiście po przeciwnej stronie, tj. w Pannie 🙂
  Pozdrawiam serdecznie!

  Polubienie

 105. @Ewo, ja biorę i Neptuna (choć zdecydowanie w pierwszej kolejności) i Jowisza. Ale tak naprawdę to zależy od całego układu. Podaj dane, to napiszę coś więcej.
  Serdeczności 🙂
  Olga

  Polubienie

 106. Witam
  Urodziłem sie 17.11.1988.r. zobliczeń wyszło mi ze moim asc są Ryby. Zapoznałem sie z ich charakterystyka i niewiele mnie z nimi łączy. Jestem wysoki, szczupły nie przejawiają się imnie okrągłe kształty. Twarz mam brdziej owalną niż pyzowatą. W dzieciństwie stwierdzono umnie ADHD. Mogła bysmy przybliżyc bardziej szczegółową charakterystykę i powiedzieć coś na jej temat. Urodziłem się w Jeleniej Górze około godziny 13:20. Z góry dzięki.
  PODRAWIAM
  ADRIAN

  Polubienie

 107. Dziekuję z całego serca za tą informację, gdyż dowiedziałam sie parę dni temu że mój Ascendent to wodnik a Pani uratowała mi życie że są to ryby ponieważ do wodnika napewno nie pasuję i byłam załamana. Chciałabym sie wiecej dowiedziec o sobie ale powiem szczerze że nie zabardzo mi to wychodzi z tym liczeniem.
  Serdecznie pozdrawiam i jedzcze raz bardzo dziekuje
  Hiacynta

  Polubienie

 108. Witam
  Mam jeszce jedną prośbę aby obliczyć Ascendent Mojego partnera
  Data urodzenia: 28.06.1974 r. o godzinie 21.15 – Gdynia
  Kiedyś wyliczyłam mu jego ciocia i wyszło że jest w Ascedencie Koziorożca, ale nie wiem czy to dobrze, wiec proszę o wyliczenie.
  Bardzo sie cieszę, że istnieje taka strona.
  A tym bardziej dziękuję za trud włożony w jej stworzenie i pracę z takimi niewiedzącymi ludzmi jak ja 🙂
  Pozdrawiam Serdecznie
  Hiacyna

  Polubienie

 109. Bardzo dziękuję za informację 🙂 Mogłaby mi Pani wyjaśnić co znaczy że mam „Plutona z Marsem na Ascendencie” bo nie bardzo rozumiem 😉 Dziękuję

  Polubienie

 110. Witam.Proszę o podanie mojego ascendentu.Urodziłam się 29.02.1984r. w Nowej Rudzie o godz.9:00.
  Z góry serdecznie dziękuję.Pozdrawiam.

  Polubienie

 111. @Hiacynta, Twój Partner ma rzeczywiście Ascendent w Koziorożcu 🙂 Ja także się cieszę, że strona jest przydatna 😀

  @Karolina, przeczytaj opisy Marsa i Plutona w I domu horoskopowym i podnieś do potęgi entej, taka jest wielka moc tego układu 😉 a na poważnie uprawiasz jakiś sport ekstremalny?

  @Agnieszka, Twój Ascendent jest w Byku 🙂

  Pozdrawiam ciepło
  Olga

  Polubienie

 112. Urodzilam 27 grudnia 1991 w Rybniku o godz 13:55 😉 obliczy mi ktos ?:>

  Polubienie

 113. @Sylwia, masz Ascendent w Bliźniętach.
  Pozdrawiam

  Polubienie

 114. Witam,
  Stronka jest super i bardzo fajnie, że są tacy ludzie jak Pani, którzy służą pomocą 🙂 To się bardzo ceni!
  Ja mam takie pytanie. Mam właśnie tranzyt Plutona na Neptunie, wiem, że teraz wszyscy moi rówieśnicy mają taki tranzyt ale tak się składa, że Neptun jest władcą mojego horoskopu czy w takim wypadku tranzyt będzie podobnie działał jak tranzyt Plutona do ascendentu? Jak w ogóle interpretować tranzyty do władcy, gdy jest on planetą pokoleniową? Czy mają one jakieś znaczenie?
  Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt 🙂

  Polubienie

 115. Witam. Urodziłam się 3 marca 1992 o godzinie 7:10 w Nowym Jorku. Czy mogłabym prosić o obliczenie Ascendentu?
  Z góry dziękuję i pozdrawiam

  Polubienie

 116. Bardzo bardzo proszę o obliczenie Ascendentu: 02.12.1985 godzina 23:45 Łódź.
  Z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam!!!:)

  Polubienie

 117. @Monika, trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ nie znam Twojego horoskopu. To zależy także od położenia władcy, np. czy jest w domu kątowym lub w aspekcie z inną planetą (osobistą). Pamiętaj, że władcą Twojego horoskopu jest także Jowisz. Oczywiście zdarza się, że taki tranzyt daje swoje efekty, ale po pierwsze planeta pokoleniowa musi być bardzo mocno położona w horoskopie, a po drugie potwierdzenie takiego tranzytu widzimy także w progresjach, dyrekcjach lub innych technikach.

  @Eve, masz Ascendent w Baranie, czy na stałe mieszkasz w Nowym Yorku?

  @katarzyniec, Twój Ascendent jest w Pannie!

  Pozdrawiam serdecznie 😀

  Polubienie

 118. Dziękuje za odpowiedz 🙂 Jest Pani naprawdę super:) Pozdrawiam

  Polubienie

 119. Witam.Bardzo proszę o podanie mojego ascendentu.Urodziłam się 08.01.1981r. w Kartuzach o godz.10:30.
  Z góry serdecznie dziękuję.Pozdrawiam.

  Polubienie

 120. @Kika, masz Ascendent w Rybach 🙂

  Polubienie

 121. Bardzo bardzo dziekuję za informację :):):)

  Polubienie

 122. Witam, urodziłam się 25.11.1974 w Warszawie, o godzinie 17.30 lub 17.40 bardzo proszę o wyliczenie ascendentu i ewentualnie komentarz jaki ma wpływ na mój znak zodiaku. Pozdrawiam :)))

  Polubienie

 123. Witam,
  Proszę o podanie mojego ascendentu. Urodziłem się 07 grudnia 1980 w Zielonej Górze (lubuskie) o 2 rano.
  Dziękuję 😉

  Polubienie

 124. @Daria, masz Ascendent w Raku. W Twoim horoskopie dominują dwa żywioły: woda i ogień, a wiesz co woda potrafi zrobić z ogniem? 🙂 Wyzwaniem dla Ciebie jest wytrwałość, bo możesz osiągnąć bardzo dużo i zrobić dużo dobrego, ale konieczne będzie wsparcie realistów, którzy pomogą nadać ziemską formę Twoim marzeniom.

  @Przemek, masz Ascendent w Wadze!

  Pozdrawiam Was serdecznie 😀

  Polubienie

 125. Dziękuję 🙂

  Polubienie

 126. pozdrawiam skorpiona w byku:)

  Polubienie

 127. Witam,
  Proszę o podanie mojego i brata bliźniaka ascendentu. Urodziliśmy się 22 grudnia 1983 roku w Kartuzach o godzinie ja o17.25, a mój brat bliźniak o 17.35
  Dziękuję

  Polubienie

  • @Edyta, masz Ascendent w Raczku i Twój Brat także, Pozdrawiam 🙂

   Polubienie

 128. witam ponownie 🙂

  Chciałbym poprosić o pomoc przy 2 ascendentach Kobiet, myślę, że jak ja również wspomogą baze ascendetów.

  I:
  ur. 20.07.1987 godzina: 14:00 Katowice
  znak zodiaku: Rak

  II:
  ur. 09.06.1979 godzina: 7 Łęczyca
  znak zodiaku: bliźnięta

  Polubienie

  • Witaj Krokiet 😀 Pięknie dziękuję za zdjęcia do Bazy! Oto Ascendenty Powyższych Pań:
   I. Skorpion
   II. Rak
   Pozdrawiam serdecznie 🙂

   Polubienie

 129. Witam,
  Proszę o podanie mojego ascendentu. Urodziłem się 05 czerwca 1973 w Bytowie o godzinie 17.16.
  Dziękuję

  Polubienie

  • @Dariusz, Twój Ascendent jest w Skorpionie!
   Pozdrawiam 🙂
   Olga

   Polubienie

 130. Pani Olgo a czy mogłaby Pani podać mi to w takiej rozszerzonej formie jak kiedyś otrzymałem informacje dla mojego ascendentu?? Byłbym niezwykle wdzięczny. Bardzo bym prosił jeśli będzie miała Pani wolną chwilę.

  Naprawdę będę niezwykle wdzięczny.

  Pozdrawiam, Piotr Krotkiewski
  Fotografia: krajobrazy, architektura, portrety.

  Polubienie

 131. Witam, Bardzo proszę o podanie mojego ascendentu. Urodziłem się 18 marca 1980 w Gdyni o godzinie 10.30 rano.
  Dziękuję

  Polubienie

 132. @Krokiet, czy chodzi o położenie planet? Jeśli tak, to proszę, choć myślałam, że troszkę się już astro poduczyłeś 😛

  I. Słońce: w Raku, w 9 domu
  Księżyc: w Byku, w 8 domu
  Merkury: w Raku, w 9 domu
  Wenus: w Raku, w 9 domu
  Mars: w Lwie, w 10 domu
  Jowisz: w Baranie, w 7 domu
  Saturn: w Strzelcu, w 2 domu
  Uran: w 3 domu
  Neptun: w 3 domu
  Pluton: w 1 domu

  II. Słońce: w Bliźniętach, w 12 domu
  Księżyc: w Strzelcu, w 5 domu
  Merkury: w Bliźniętach, w 12 domu
  Wenus: w Byku, w 11 domu
  Mars: w Byku, w 11 domu
  Jowisz: w Lwie, w 2 domu
  Saturn: w Pannie, w 3 domu
  Uran: w 5 domu
  Neptun: w 6 domu
  Pluton: w 4 domu

  Pozdrawiam serdecznie 😉
  Olga

  Polubienie

 133. Pani Olgo próbowałam sama sobie zobaczyć ten układ gwiazd co do mojego ascendentu i horoskopu ale powiem szczerze że jak na mnie to chyba jestem trochę za głupia, urodziłam się w Kartuzach 8 stycznia 1981 roku o 10.30. i w grudniu wyliczyła mi Pani że mam ascendent RYBY ale nadal mnie to zastanawia Czy mogłaby Pani podać mi to w takiejś rozszerzonej formie i ewentualnie komentarz jaki ma wpływ na mój znak zodiaku. Bardzo bym prosiła jeśli będzie miała Pani wolną chwilę.

  Naprawdę będę niezwykle wdzięczna. 🙂
  Ps Wysłałam dzisiaj mój formularz ze zdjęciem do Bazy Ascendentów do czego wszystkich serdecznie motywuję. WYSYŁAJCIE
  Pozdrawiam serdecznie i z góry dziekuję :):):)
  Hiacyna

  Polubienie

  • @Hiacynta, bardzo dziękuję za zdjęcia i za apel do Czytelników tego Bloga. Już zamieściłam je w Bazie. Zastanawiam się na ile procent jestes pewna swojej godziny urodzenia, bo 6 minut później i już byłabyś ascendentowym Barankiem. Czytałaś opisy? Identyfikujesz się z Rybami na Asc? Daj znać. Oto położenie planet w Twoim horoskopie, przy godzinie 10.30:
   Słońce: w Koziorożcu, w 11 domu
   Księżyc: w Wodniku, w 12 domu
   Merkury: w Koziorożcu, w 11 domu
   Wenus: w Strzelcu, w 10 domu
   Mars: w Wodniku, w 12 domu
   Jowisz: w Wadze, w 7 domu
   Saturn: w Wadze, w 7 domu
   Uran: w 8 domu
   Neptun: w 10 domu
   Pluton: w 7 domu

   Pozdrawiam Cię serdecznie 😀
   Olga

   Polubienie

 134. Witam, Bardzo proszę o podanie mojego ascendentu. Urodziłem się 15 marca 1955 w Gdyni o godzinie 13.30 rano.
  Dziękuję

  Polubienie

  • @Stefan, 13.30 rano powiadasz…. 😉 Twój Ascendent jest w Lwie!
   Pozdrawiam ciepło, Olga

   Polubienie

 135. Pani Olgo godzina urodzenia zgadza sie 100% – moja mama sprawdziła w dokumentach :):):) Opis Ascendenta Ryb pasuje do mnie prawie prawie.
  Czy mogłabym Panią prosić o ewentualny komentarz mojego horoskopu i jaki wpływ ma ascendent na mój znak zodiaku. Bardzo bym prosiła jeśli będzie miała Pani wolną chwilę.
  Pozdrawiam serdecznie Hiacyna

  Polubienie

  • @Hiacynta, a co Ty chcesz wiedzieć Słońce Moje? Mam nadzieje, że poczytałaś sobie trochę. Ponadto ciągnie Cie, żeby robić karierę Cicha Wodo, wiec rób ją, zamiast w kółko o niej myśleć 😀 Co lubisz robić? śpiewać? tańczyć? malować?
   Pozdrówki słoneczne 🙂

   Polubienie

 136. Witam,
  Proszę o podanie mojego i brata bliźniaka ascendentu. Urodziliśmy się 22 grudnia 1983 roku w Kartuzach o godzinie ja o17.35, a mój brat bliźniak o 17.45
  Dziękuję
  Ps poprzednie dane sie nie zgadzały dlatego proszę o nowe wyliczenie :):):)

  Polubienie

  • @Edyta, dobrze, że sprawdziłaś, ale niewiele się zmienia, wciąż macie Ascendenty w Raku. Gdyby Brat urodził się o 17.51 miałby Ascendent już w Lwie, a Ty wciąż w Raku. Różnicie się bardzo?
   Pozdrawiam serdecznie 🙂

   Polubienie

 137. Tak bardzo, i wyglądem i charakterem, ale godzina juz sie zgadza. Prześlę zdjęcia do portalu to się Pani przekona 🙂

  Polubienie

 138. Witam, Bardzo proszę o podanie mojego ascendentu. Urodziłem się 18 marca 1980 w Gdyni o godzinie 10.45.
  Dziękuję z góry za wyliczenie.

  Polubienie

 139. Witam serdecznie!Zastosowałam się do podanych wskazówek, ale niestety nie znam języka angielskiego, co uniemożliwia mi odczytanie obrazka. Bardzo chciałabym znać swój ascendent.Mam na imię Katarzyna Agnieszka, ur. w Garwolinie 18.11.1971r. o godzinie 18. Z góry bardzo dziękuję.
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • @Katarzyna Agnieszka, Twój Ascendent jest w Raku! No proszę, ostatnio same ascendentowe Raczki tutaj trafiają..
   Pozdrawiam serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 140. Hmmm zastanawiam sie jakie ja mam polozenie tych planet.Czy moglaby pani mi powiedziec? Urodzilam sie 25 pazdziernika 1992 0 8:40 w stalowej woli.
  Z gory dziekuje:)

  Polubienie

  • @Olla, bardzo proszę:
   Słońce: w Skorpionie, w 11 domu
   Księżyc: w Wadze, w 11 domu
   Merkury: w Skorpionie, w 1 domu
   Wenus: w Strzelcu, w 1 domu
   Mars: w Raku, w 8 domu
   Jowisz: w Wadze, w 10 domu
   Saturn: w Wodniku, w 3 domu
   Uran: w 2 domu
   Neptun: w 2 domu
   Pluton: w 1 domu
   Pozdrawiam serdecznie 🙂

   Polubienie

 141. Dziekuje bardzo za odpowiedz ale nie za bardzo wiem o co chodzi z tymi domami. Zaczelam sie tym interesowac stosunkowo niedawno i jeszcze sie nie spotkalam nigdzie z „domami”
  Czy moglaby mi pani krociutko wyjasnic na czym to mniej wiecej polega? I czy numer domu ma jakis wplyw na sile znaku?

  Polubienie

  • @Olla i Zuzia, przeczytajcie sobie to co napisałam w zakładce „Horoskop”. Wyjaśniam tam jak zbudowany jest horoskop. Jeśli podaję, że Słońce masz w Skorpionie, w 11 domu horoskopowym, to przeczytaj opis na tym blogu dotyczący Słońca w znakach i znajdź tam opis Słońca w Skorpionie, potem znajdź (najlepiej w spisie treści-będzie łatwiej) opisy Słońca w domach horoskopowych i przeczytaj opis Słońca w 11 domu horoskopowym. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o budowie horoskopu i co oznaczają poszczególne domy horoskopowe, polecam artykuł na moim serwisie astrologicznym Pro Astro (LINK).
   Pozdrawiam serdecznie 🙂 Jakby coś jeszcze trzeba wyjaśnić, to śmiało pytajcie.
   Olga

   Polubienie

 142. Witam serdecznie,

  Zainteresowana tematyką chciałabym się dowiedzieć o ascendent osoby urodzonej 28/07/1972 o 04:00 w oikolicach Warszawy oraz 31/03/1982 o 18:35 w Warszawie . Z góry dziękuję.

  Polubienie

  • @Zuzia, „w okolicach Warszawy” uznaję za Warszawę, ok? Choć czasem także te „okolice” mają znaczenie.
   Pierwsza osoba, o którą pytasz ma Ascendent w Lwie, a druga w Wadze 🙂
   Pozdrawiam serdecznie!

   Polubienie

 143. Przyłączam się do pytania koleżanki Olli a propos domów 🙂

  Polubienie

 144. Witam serdecznie!Bardzo proszę o odczytanie mojego ascendentu. Urodziłam sie 20.02.1979 w Łęczycy o godzinie 9.55

  Polubienie

  • @Aleksandra masz Ascendent w Bliźniętach 🙂
   Pozdrawiam ciepło
   Olga

   Polubienie

  • @Aleksandra masz Ascendent w Bliźniętach 🙂
   Pozdrawiam ciepło
   Olga

   Polubienie

 145. Bardzo ciekawa strona naprawdę link do niej już powędrowal po moich znajomych. Ciesze się bardzo że udało mi się znaleźć więcej informacji na ten temat, nie mówiąc już o tym że dowiedziałem się jaki jest mój ascendent.

  Pozdrawiam bardzo serdecznie
  Dominik

  Polubienie

  • @Dominik, super, bardzo dziękuję i cieszę się, że przydały Ci się te informacje. Zapraszam częściej, także do mnie na stronę http://proastro.pl Pozdrawiam ciepło 🙂
   Olga

   Polubienie

 146. Witam!!! Od dawna pragnę dowiedzieć się jaki jest mój ascendent, ponieważ choć jestem zodiakalną panna bardzo niewiele cech pasuje do mojego charakteru (a zazwyczaj są całkiem przeciwne). Urodziłam się 10 września 1970 roku o godz 14.30 w Łodzi. Moje drugie imię to Danuta. Mam jeszcze jeden problem mój mąż urodził się 19 lutego 1968 w Głownie o godz. 23.45. W niektórych horoskopach jest wodnikiem a w innych ryby, to samo mam z synem który urodził się 20. kwietnia 1992 w Głownie o godz. 22.30. Bardzo proszę o odpowiedź.

  Polubienie

  • @Małgorzata, ciekawe jest to co piszesz. Masz kilka planet w Pannie, co dodatkowo właśnie wzmacnia Twój Panniasty charakter, choć planety te znajdują się w domu IX, co symbolizuje duże otwarcie na świat. Twój Ascendent jest w Strzelcu, a to znak ognisty i spontaniczny, więc może odbierasz się przez pryzmat Strzelca. Dodatkowo, co istotne, Twoja Wenus i Jowisz są w Skorpionie. No.. ciekawa mieszanka 😀
   Słońce w horoskopie Twojego Męża już znajduje się w Rybach, a więc Mąż jest spod znaku Ryb. Ascendent w Skorpionie. Istotne jest także to, że Marsa ma w Baranie, co daje duuużo energii, Merkury w Wodniku, a Wenus w Koźle. Duża różnorodność.
   A Syn, to juz Byk. Ascendent na pograniczu Strzelca i Skorpiona, choć już w Strzelcu (taką mieszankę ascendentową niewątpliwie dziedziczy po Rodzicach) 😀 Jednocześnie Wenus i Merkury są w Baranie, a więc dużo energii, Mars w Rybach, a Księżyc w Strzelcu.
   Krótko mówiąc dobrzy i wrażliwi z Was ludzie, ale i aktywni 😀
   Pozdrawiam słonecznie
   Olga

   Polubienie

 147. Proszę o ASCENDENT 😛
  ur. 21.09.1992,
  Lębork, Polska
  godzina 15:30

  Polubienie

 148. A, jestem Weronika 😛

  Polubienie

 149. czy moze mi ktos odpowiedziec jaki mam ascedent?
  urodzilam sie 08.11.1980 w Dabrowa Tarnowska o 2:00 w nocy.

  Polubienie

 150. ja sie nazywam Barbara Kadzielawa i urodzilam sie 08.11.1980 w Dabrowa Tarnowska o 2:00 w nocy, a moj facet Bernhard Sommer i urodzil sie 26.05.1978 w Heidelberg ale nie wiem o ktorej godz. wiem ze on jest ascedent waga. Moje pytanie to jaki ja mam ascedent i jak stoja gwiazdy jezeli chodzi o nasza przyszlosc???

  Dziekuje i zycze bezstresowego tygodnia:)

  Polubienie

  • @Barbara, gwiazdy to ja nie wiem jak, ale planety… no… no… bardzo ciekawie… ale czy ktoś tu kogoś nie oszukuje? 😉
   Pozdrawiam ciepło i wzajemnie 😀
   Olga

   Polubienie

 151. Dzieńdoberek 🙂 trafiąłm na tą stronke ale moja wiedza jest zbyt mała, wydrukowałam sobie diagram ale go nie rozumiem, czy może mi ktoś pomóc obliczyć ascendent?? 16.09.1974 godz 8:15 rano Poznań

  Polubienie

  • @Cześć Danusiu, już Ci podpowiadam. Twój Ascendent znajduje się w Wadze 🙂
   Pozdrawiam ciepło
   Olga

   Polubienie

 152. oczywiście miało być trafiłam na stronkę 🙂

  Polubienie

 153. CZY MOGĘ PROSIĆ O OBLICZENIE MOJEGO ASCENDENTU? (BIŁGORAJ, 28.05.1987;
  1:00 w nocy)

  Polubienie

 154. witam, mam pytanie

  zainstalowałem ZET8 nie znam angielskiego i szukam jakiejś ksiązki po polsku żeby zacząć pojmować kiedy i na co czas jest dobry ,może ktoś wie?

  Polubienie

 155. Też chciałabym poznać swój ASCENDENT
  ur. 27 kwietnia 1996 r.
  godz. 8:10
  Warszawa,Polska… Bardzo proszę 🙂 pozdrawiam ;]

  Polubienie

 156. Czy mogłabym też mieć obliczony ascendent? 😉 Urodziłam się 12 lipca 1995 roku, i ok. godz. 8.30 w Poznaniu. Ze znaku zodiaku jestem Rakiem. Gdzieś kiedyś wyczytałam, że jestem ascendentalnym Lwem. Czy to prawda? I czy Rak i Lew nie są zupełnymi przeciwieństwami? Co oznacza to połączenie? Czym się objawia? 😀

  Z góry dziękuję za odpowiedź, jestem bardzo ciekawa! 😉

  Polubienie

  • @Wiewiórka, masz Ascendent w Lwie, przeczytaj sobie zakładkę HOROSKOP i WAŻNE, to zrozumiesz, o co chodzi z domami. A jeśli chodzi o „wpływ” planet na Twoje usposobienie, to takowego jeszcze nie stwierdzono. Mogę Ci zaproponować, abyś przeczytała, co – w myśl prawa synchroniczności – symbolizują planety w Twoim horoskopie, ok? 😀
   A więc przeczytaj sobie na tej stronie następujące opisy:
   Słońce – w Raku, w 11 domu
   Księżyc – w Koziorożcu, w 5 domu
   Merkury – w Raku, w 11 domu
   Wenus – w Raku, w 11 domu
   Mars – w Pannie, w 2 domu
   Jowisz – w Strzelcu, w 4 domu
   Saturn – w Rybach, w 8 domu
   Uran – w 6 domu
   Neptun – w 6 domu
   Pluton – w 4 domu

   Pozdrawiam ciepło 🙂
   Olga

   Polubienie

 157. Aha, jeszcze chciałabym się dowiedzieć, czy (jeśli tak, to jak?) na moje usposobienie wpływa położenie planet w dniu narodzin? I o co chodzi z tymi wszystkimi domami?

  Jeszcze raz dziekuję. 😀

  Polubienie

 158. Urodziłam się 23 lutego 1982 r.o godzinie 21.45 we Włodawie czy mogłabyś mi pomóc i obliczyć Ascedent??

  Polubienie

  • @areaa, masz Ascendent w Wadze, ale bardzo istotne będą dla Ciebie łącznie opisy: Plutona, Saturna i Marsa w I domu, ponieważ zmienią one wydźwięk harmonijnej, dyplomatycznej Wagi.
   Pozdrawiam 🙂
   Olga

   Polubienie

 159. areaa, Twój ascedent to Waga, a znak księżycowy – Ryby (tak samo jak słoneczny).

  Polubienie

  • @vanilliene, nie zamieściłam Twojej obszernej interpretacji, ponieważ pochodziła ona z zaprzyjaźnionego serwisu http://astromix.pl, a Ty nie zamieściłaś źródła. Nie ma potrzeby kopiować całych tekstów, wystarczy podać link, który będzie przekierowaniem do polecanego serwisu. Aby kopiować teksty innych autorów, należy najpierw uzyskać ich zgodę.
   Może spróbujesz odpisać Wiewiórce własnymi słowami, jak ten układ czujesz?
   Pozdrawiam słonecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 160. ADA – Księżyc w Lwie i Ascendent w Raku

  Polubienie

 161. dziękuje za obliczenie asc. i za podpowiedzi mam młodszego od siebie mężczyznę… data jego urodzenia to 14.12.1988 czy po obliczeniu ascedentu mogłabyś coś wywnioskowac z tego połączenia. bo o ile wiem nie jest ono standardowe…

  Polubienie

  • @areaa, nie podałaś godziny i miejsca urodzenia Twojego Mężczyzny..
   pozdrawiam 🙂

   Polubienie

 162. Pragnelabym poznac swoj ascendent—
  mam dosc nietypowa date;)

  1.01.1975 godz.7.30 poznań

  Polubienie

  • @asia m, wygląda na to, że Ascendent masz w Koziorożcu, pozdrawiam słonecznie 🙂

   Polubienie

 163. Czesc,
  bardzo prosze o ustalenie mojego Ascendentu. Urodzilam sie 31.08.1982 w Krakowie o 12.00 godz w poludnie.
  Dziekuje, pozdrawiam.
  Agnieszka

  Polubienie

  • @Agnieszka, masz Ascendent w Skorpionie!
   pozdrawiam serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 164. kurcze ale gapa ze mnie 14 grudzień 1988r Włodawa godz.16.40 z góry dziękuję.

  Polubienie

 165. YYY w sumie duzo szperalam na temat horoskopu natalnego wplywow planet na domy ,aspektow,czy znakach…ale mam ciezkie zycie i w sumei nei wiem z czgeo to sie bierze ,,,, niby pocieszajace jest to ze w 10 domu mam slonce,jowisza,merkurego i chirona i to sa koniunkcje jowisza z e sloncem itp wszystkie ale preosze ooo jakas rade czy to dobre czy dzieki temu cos sie zmieni i wogole moja data to 8.07.1990 godzina 11:50
  ..prosze o pomoc ….:( z gory dziekuje

  Polubienie

  • @Sandra, nie podałaś w jakiej miejscowości się urodziłaś, pozdrawiam serdecznie!

   Polubienie

 166. Ustalisz mój ascend ( 23 marca 1995 godz. 15.03 w poznaniu ) 😉

  Polubienie

 167. Witam 🙂
  Czy mogę prosić o ogólną interpretację mojego znaku, ascendentu itd.?
  Byłabym bardzo wdzięczna, bo nigdzie nie mogę znaleźć takiego opisu. Urodziłam się 27.02.1991 o godzinie 0:15 we Wrocławiu. Z góry serdecznie dziękuję 🙂

  Polubienie

  • @Sandra, masz Ascendent w Skorpionie. Przeczytaj opis tego Ascendentu na tej stronie. Przeczytaj także opis położenia Plutona w I domu horoskopowym, ponieważ także dotyczy Ciebie oraz pozostałe opisy:
   Słońce – w Rybach, w IV domu
   Księżyc – w Lwie, w IX domu
   Merkury – w Rybach, w IV domu
   Wenus – w Baranie, w V domu
   Mars – w Bliźniętach, w VIII domu
   Jowisz – w Lwie, w IX domu
   Saturn – w Wodniku, w III domu
   Uran – w III domu
   Neptun – w III domu
   Pozdrawiam słonecznie 😀 Olga

   Polubienie

 168. […] […]

  Polubienie

 169. witam;)
  Urodziłam sie 03.12.1991 roku w Lubaniu.(woj.dolnośląskie)
  o godzinie 20.30.
  chciałabym poznać swoj ascendent ponieważ zawsze myślałam że jest w Lwie jednak im wiecej czytam i dowiaduje sie to wychodzi raz że w raku innym razem że w pannie;/
  chciałabym też wiedzieć jakie planety i znaki mam w poszególnych domach;D
  pozdrawiam:>

  Polubienie

  • @Chaos, Twój Ascendent z cała pewnością znajduje się w Lwie 🙂 A pozostałe elementy:
   Słońce – w Strzelcu, w V domu
   Księżyc – w Skorpionie, w IV domu
   Merkury – w Strzelcu, w V domu
   Wenus – w Wadze, w IV domu
   Mars – w Strzelcu, w V domu
   Jowisz – w Pannie, w II domu
   Saturn – w Wodniku, w VI domu
   Uran – w VI domu
   Neptun – w VI domu
   Pluton – w V domu
   Pozdrawiam ciepło 🙂 Olga

   Polubienie

 170. Witam. Bardzo bym chciała znać swój ascedent, ale ponieważ nie znam się na tym, bylabym bardzo wdzieczna za obliczenie go dla mnie. 26 październik 1987, godz 21;05, Wałbrzych, Polska

  Polubienie

  • Witaj Kasiu, Twój Ascendent znajduje się w Raku! Pozdrawiam słonecznie 🙂

   Polubienie

 171. Dzień dobry, byłabym wdzięczna za ustalenie mojego Ascendentu.
  2 październik 1990, godz. 00:08, Kalisz (woj. wielkopolskie).
  Z góry dziękuję 😉

  Polubienie

  • Witaj Tarjaa, Twój Ascendent znajduje się w Lwie! Pozdrawiam gorąco 🙂 Olga

   Polubienie

 172. Witam
  Świetna,strona,ale niestety nie znam się na tych wykresach,czy mogę prosić o obliczenie ascendentu,31.12.1970,Gdynia,15,15.z góry serdecznie dziękuję.pozdrawiam

  Polubienie

  • Spróbowałam ponownie ustalić ascendent,czyżbym miała w rybach.

   Polubienie

  • ach ta rybka nie dawała mi spokoju jeszcze raz spróbowałam i chyba ascendent znajduje się w raku.pozdrawiam

   Polubienie

 173. witaj. gratuluję strony i podziwiam twój profesjonalizm. Proszę o pomoc w obliczeniu asc. urodziłam się 15 lipca we Włodawie 1990 a moja siostra 23 października 1993 we Włodawie. Niestety nie rozumiemy sie zupełnie. Chcę zrozumieć z czego to wynika. dzięki wielkie.

  Polubienie

  • @kleo, dzięki za miłe słowa, pomyślności z okazji urodzin 🙂
   Aby obliczyć Ascendent niezbędna jest godzina urodzenia. Napisz o której godzinie sie urodziłyście. Pozdrawiam słonecznie, Olga 🙂

   Polubienie

 174. Witam, mam wielką prośbę, czy mógłby mi ktoś wyliczyć położenie planet i znaków w moich domach.Próbowałam to zrobić sama ale wychodzą mi różne
  obliczenia. Pokazuje mi że mam ascedent w Lwie. Proszę o podpowiedź.Iwona 27.04.1967.łapy( podlaskie)g.10.55

  Polubienie

  • @iwona, Ascendent masz w Lwie, a teraz położenie pozostałych elementów:
   Słońce – w Byku, w 10 domu
   Księżyc – w Strzelcu, w 5 domu
   Merkury – w Baranie, w 9 domu
   Wenus – w Bliźniętach, w 11 domu
   Mars – w Wadze, w 3 domu
   Jowisz – w Raku, w 12 domu
   Saturn – w Baranie, w 9 domu
   Uran – w 2 domu
   Neptun – w 4 domu
   Pluton – w 2 domu
   Pozdrawiam serdecznie 🙂 Olga

   Polubienie

 175. Dzięki bardzo za odpowiedź, teraz przynajmniej mam jasny obraz mojej osoby, jeśli można to mam jeszcze jedno pytanie .Co z domami które są puste jak one wpływają na realizację celów życiowych, gdzie szukać o tym jakiś wiarygodnych informacji. Pozdrawiam.

  Polubienie

  • @iwona, pusty dom „chwilowo” wygląda na mniej ważny, ale to tylko pozory. Każdy dom ma swojego władcę, który może byc połaczony z inną planetą lub planetami. Ponadto każdy dom jest w naszym życiu obecny, zupełnie tak samo jak każdy znak zodiaku, każdy ma w swoim horoskopie i Skorpiona, i pracowitą Pannę, bo horoskop doskonale, holistycznie opisuje nasze życie, porusza każdą sferę naszego życia. I nawet jesli wygląda na to, że dom jest nieobecny, to nalezy interpretować położenie jego władcy, oraz oczywiście na bieżąco rolę jaka odgrywa podczas tranzytów, dyrekcji i progresji.
   pozdrawiam serdecznie 🙂

   Polubienie

 176. urodziłam się 15 lipca 15 min po północy we Włodawie 1990 a moja siostra 23 października 1993 o 2.15 w nocy we Włodawie.

  Polubienie

  • @kleo, Ty masz Ascendent w Byku, a Siostra w Pannie.
   Mam dla Ciebie propozycję, wydrukuj sobie Wasze horoskopy i poobserwuj. Następnie skopiuj sobie do oddzielnego pliku wszystkie opisy, które dotycza Twojego horoskopu, wydrukuj i przeczytaj. Następnie zrób to samo z horoskopem Twojej Siostry. Spróbuj Was lepiej poznać. Jesteście innymi osobami, ale nie aż tak, by się nie dogadać, macie wiele wspólnych cech, choc wyrażacie to inaczej. Potrzebna jest uczciwość i otwartość. W przyszłości możecie stworzyć naprawdę niezły team. I pamietaj: nic na siłę..
   Pozdrawiam słonecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 177. Witam Serdecznie,
  Bardzo ciekawy temat 🙂 Czy mogłabyś powiedzieć mi jaki jest mój ascendent? Próbowałem sam to sprawdzić, ale to trochę za trudne dla laika 🙂 Moje dane:
  Łukasz, ur. 2. sierpnia. 1985r. o godz. 14:25 w Warszawie

  Pozdrawiam,
  Łukasz

  Polubienie

  • @Łukasz, oczywiście! Masz Ascendent w Skorpionie.
   Czy pozostałe pozycje z horoskopu już rozgryzłeś, czy podać Ci także?
   Pozdrawiam 🙂
   Olga

   Polubienie

   • Chyba już rozgryzłem 🙂
    Pluton – w Skorpionie – 1 dom
    Mercury, Słońce , Mars – w Lwie – 4 dom
    Wenus – w Raku -5 dom
    Chiron – w Bliźniętach – 6 dom
    Węzły Księżycowe (?) – w Byku – 7 dom
    Księżyc – między Rybami a Wodnikiem – 10 dom
    Jowisz – w Wodniku – 10 dom
    Neptun – w Koziorożcu – 11 dom
    Uran – w Strzelcu – 12 dom
    Saturn – w Skorpionie – 12 dom
    …ale miło by było gdybyś naniosła poprawki i powiedziała mi co oznacza w 6 domu Chiron i w 7 domu Węzły Księżycowe ??? I czy pozycja mojego księżyca coś mówi (jest między znakami)?
    Pozdrawiam
    Łukasz 🙂

    Polubienie

    • @Łukasz, no ładnie namieszałeś z tym odczytem 😉
     Podaję poniżej pozycje Świateł i planet:
     Pluton – w Skorpionie – 12 dom
     Mercury, Słońce , Mars – w Lwie – 9 dom
     Wenus – w Raku -8 dom
     Chiron – w Bliźniętach – 8 dom
     Węzeł północny – w Byku – 7 dom
     Księżyc – jeszcze w Wodniku – 3/4 dom
     Jowisz – w Wodniku – 3 dom
     Neptun – w Koziorożcu – 2 dom
     Uran – w Strzelcu – 2 dom
     Saturn – w Skorpionie – 1 dom

     Pozdrawiam 😀

     Polubienie

     • Hehe… W złą stronę odczytałem te domy. Numeracja domów w moim wyliczeniu poszła w prawą a w Twoim w lewą stronę. 🙂
      Dziękuję i Pozdrawiam
      🙂

      Polubienie

     • Ale muszę przyznać, że to co odczytałem według mojej numeracji domów pasowało do mnie idealnie, a to co czytam teraz w ogóle nie pokrywa się z prawdą.
      W zakładce „Horoskop” na tym portalu dokładnie opisałaś jak wygląda wykres. I powiedziane jest: „Cały horoskop podzielony jest jeszcze na 12 (nierównych) części, zaznaczonych cieniutkimi różowymi liniami. Są to DOMY HOROSKOPOWE. Kolejność domów zaczynamy liczyć od Ascendentu. A więc od strzałki Ascendentu do najbliższej cieniutkiej, różowej kreski jest I dom.” Na moim wykresie najbliższa „kreska” jest na prawo od strzałki Ascendentu. Pewnie to mnie zmyliło. Żle zrozumiałem tę część opisu. 🙂
      Pozdrawiam,
      Łukasz 🙂

      Polubienie

     • @Łukasz, a to ciekawe 😀 Przyjrzałam się dokładniej Twojemu horoskopowi i myślę, że jeśli to dobra godzina urodzenia, odkryjesz w sobie te cechy niebawem.
      Bardzo istotne są w horoskopie aspekty między planetami, których z braku czasu jeszcze tu nie zamieściłam. Masz na przykład piękny trygon Słońca i Urana, wielki trygon Wenus/Księżyca/Plutona, opozycję Słońca i Jowisza, Wenus i Neptuna. To jest źródło wielu istotnych informacji. Także położenie planet w znakach. Wiesz, są tacy astrologowie, którzy w ogóle nie używają do interpretacji domów, ponadto pamietaj, że położenie planet w domach zmienia się także w zależności od tego, gdzie się znajdziesz. Więc w rożnych częściach świata, Twój horoskop zmienia się, bo przecież nie zawsze i wszędzie jesteś tym samym Łukaszem. Jednak główne cechy osobowości, charakteru, sposobów zachowania będą sie przejawiały wszędzie, a opisywać to będą aspekty i położenie planet w znakach.
      Pozdrawiam serdecznie 🙂
      Olga

      Polubienie

 178. […] […]

  Polubienie

 179. oo Też mi mocno zależy na wiedzy co do mojego horoskopu. Mogłabym prosić o więcej? 15 lipca 1990, włodawa, godzina 00:15 (ascendent w byku) a jeszcze się naczytałam i chciałabym poznać swój descendent i te wszystkie położenia planet w znakach i domach.
  Jak bym mogła prosić 🙂

  Polubienie

  • @kleoo, tak Asc. w Byku, a Descendent jest po przeciwnej stronie, to znaczy u Ciebie w Skorpionie.
   Słońce – w Raku, w 4 domu
   Księżyc – w Baranie, w 12 domu
   Merkury – w Lwie, w 4 domu
   Wenus – w Bliźniętach, w 2 domu
   Mars – w Byku, w 12 domu
   Jowisz – w Raku, w 4 domu
   Saturn – w Koziorożcu, w 10 domu
   Uran – w 9 domu
   Neptun – w 9 domu
   Pluton – w 7 domu

   Pozdrawiam serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 180. Witam Olgo! Chciałabym się zapytać o ascendent mojego chłopaka, który urodził się w Kielcach o godzinie 4.15. 10.11.85 r I chciałabym abys jesli to mozliwe podała miejsce planet w poszczególnych domach w moim horoskopie. urodziłam się w Kielcach o godz 8.10 21.03.85 r. Z góry dziekuję i gorąco pozdrawiam

  Super stronka!

  Polubienie

  • @Ewi, Twój Chłopak ma Ascendent w Wadze, poniżej dokładne położenie pozostałych elementów:
   Słońce – w Skorpionie, w 2 domu
   Księżyc – w Wadze, w 12 domu
   Merkury – w Strzelcu, w 3 domu
   Wenus – w Skorpionie, w 1 domu
   Mars – w Wadze, w 12 domu
   Jowisz – w Wodniku, w 4 domu
   Saturn – w Skorpionie, w 2 domu
   Uran – w 3 domu
   Neptun – w 3 domu
   Pluton – w 1 domu

   a teraz Twoje: Ascendent w Bliźniętach
   Słońce – w Baranie, w 11 domu
   Księżyc – w Rybach, w 11 domu
   Merkury – w Baranie, w 11 domu
   Wenus – w Baranie, w 11 domu
   Mars – w Byku, w 12 domu
   Jowisz – w Wodniku, w 10 domu
   Saturn – w Skorpionie, w 6 domu
   Uran – w 7 domu
   Neptun – w 8 domu
   Pluton – w 6 domu

   Pozdrawiam słonecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 181. dowiedziałam sie od Ciebie wielu rzeczy o mojej osobie i chciałabym znać więcej szczegółów. Czy mogłabyś mi rozpisać wszystkie pozycje
  świateł i planet? [23 luty 1982r. godzina 21.50 Włodawa] z góry dziekuję

  Polubienie

  • @areaa, bardzo proszę:
   Ascendent w Wadze
   Słońce – w Rybach, w 5 domu
   Księżyc – w Rybach, w 5 domu
   Merkury – w Wodniku, w 4 domu
   Wenus – w Koziorożcu, w 3 domu
   Mars – w Wadze, w 12 domu
   Jowisz – w Skorpionie, w 1 domu
   Saturn – w Wadze, w 12 domu
   Uran – w 2 domu
   Neptun – w 3 domu
   Pluton – w 1 domu
   Pozdrawiam serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 182. Bardzo prosze o obliczenie ascedentu dla mnie i mojego męża…
  ja – 15.08.1956r godz. 16.00 Różanka woj lubelskie.

  mąż – 15.09.1954 godz. 21.30 Wisznice woj lubelskie

  Polubienie

  • @Zuza, masz Ascendent w Strzelcu (przy godzinie dokładnie 16.00) lub Koziorożcu (od godz. 16.03). Przeczytaj opisy obu Ascendentów i zobacz co lepiej pasuje, dzięki temu nieco uściślisz swoją godzinę urodzenia. Choć tak naprawdę dużo pomogłoby zdjęcie i wydarzenia z życia.
   Twój Mąż ma Ascendent w Bliźniętach, ale gdyby urodził się o 21.36 już byłby Ascendentowym Rakiem 🙂
   Tak się złożyło, że obojga Ascendent jest na samym końcu znaku, wtedy wszystko zależy od dokładności godziny urodzenia, ale także od miejsca zamieszkania. Ascendent, jak i cały horoskop (położenie planet w domach) zmieniają się także wtedy, gdy zmieniasz miejsce. Oczywiście chodzi o nieco dalsze odległości (inne miasto itp.) 😀
   Pozdrawiam Was ciepło 🙂
   Olga

   Polubienie

 183. Witaj, miło z Twojej strony, że tak obliczasz innym ascendenty . Czy mogłabyś równiez zrobić to dla mnie?
  Urodziłam sie 24.05.1983 r ok godz. 21:36 w Warszawie (Centrum).
  Pozdrawiam bardzo serdecznie,
  Gosia

  Polubienie

  • @Witaj Gosia 🙂 Twój Ascendent znajduje się w Strzelcu.
   Pozdrawiam równie serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

   • Ojj, dostałam chyba od Ciebie 2 wiadomości – oto druga:

    Author: Olga Gieraga
    Comment:
    @areaa, bardzo proszę:
    Ascendent w Wadze
    Słońce – w Rybach, w 5 domu
    Księżyc – w Rybach, w 5 domu
    Merkury – w Wodniku, w 4 domu
    Wenus – w Koziorożcu, w 3 domu
    Mars – w Wadze, w 12 domu
    Jowisz – w Skorpionie, w 1 domu
    Saturn – w Wadze, w 12 domu
    Uran – w 2 domu
    Neptun – w 3 domu
    Pluton – w 1 domu
    Pozdrawiam serdecznie 🙂
    Olga

    [nie wiem która jest dla mnie] – prosze pomóż 🙂
    Pozdrawiam,
    Gosia

    Polubienie

    • @Gosia, zaznaczyłaś na pewno wysyłając do mnie komentarz, aby powiadamiać Cię o kolejnych odpowiedziach w tym wątku. To nie ja wysyłam, tylko automat. Będą więc przychodzić do Ciebie kolejne powiadomienia. Możesz zmienić to ustawienie klikając w mailu link do wypisania się z subskrypcji.
     Jak wejdziesz na stronę to zobaczysz odpowiedź dla siebie 🙂 Pozdrawiam cieplutko, Olga

     Polubienie

     • Ah, jasne ale ze mnie gapa! 🙂 Ty to masz sie z tymi ‚petentami’ :). Pisałaś do innej Gosi, a ja już że do mnie :D.
      Musisz być bardzo cierpliwą osobą – jaki masz znak ;D?
      Jeszcze raz dziękuję i wszystkiego, co najlepsze

      G

      Polubienie

 184. Witam serdecznie .Jestem po raz pierwszy na tej stronie, bo coraz bardziej zastanawiam się nad swoim skomplikowanym życiem i jaki ma to związek z moim układem planet.Proszę o pomoc i wyjaśnienie.Data ur.27.08.1975r godz.9.45 rano Chrzanów.

  Polubienie

  • @ED, masz Ascendent w Wadze. Przeczytaj jeszcze:
   Słońce – w Pannie, w 11 domu
   Księżyc – w Byku, w 7 domu
   Merkury – w Pannie, w 12 domu
   Wenus – w Pannie, w 11 domu
   Mars – w Bliźniętach, w 8 domu
   Jowisz – w Baranie, w 7 domu
   Saturn – w Raku, w 9 i 10 domu
   Uran – w 1 domu
   Neptun – w 2 domu
   Pluton – w 12 domu
   Pozdrawiam serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 185. czy ja tez bym mogla prosic o obliczenie???ur sie 4.11.1987 w goleniowie(zachodniopomorskie) o godz 16.30

  Polubienie

  • @Magda, masz Ascendent w Byku. Ponadto:
   Słońce – w Skorpionie, w 6 lub 7 domu (to zależy od dokładności godziny. jeśli urodziłaś się 15 minut wcześniej to jest to 7 dom. jeśli godzina jest prawidłowa, jest to dom 6. dotyczy to także Plutona)
   Księżyc – w Baranie, w 12 domu
   Merkury – w Wadze, w 6 domu
   Wenus – w Strzelcu, w 7 domu
   Mars – w Wadze, w 6 domu
   Jowisz – w Baranie, w 12 domu
   Saturn – w Strzelcu, w 8 domu
   Uran – w 8 domu
   Neptun – w 9 domu
   Pluton – w 6 lub 7 domu
   Pozdrawiam ciepło 🙂
   Olga

   Polubienie

 186. Czy ja też mogę prosić o obliczenie? 🙂
  ur. 21 grudnia 1989 g. 05:04 m. Bełchatów
  Z góry dziekuję

  Polubienie

  • @Malvii, jasne 🙂 masz Ascendent w Skorpionie. Ponadto:
   Słońce – w Strzelcu, w 2 domu
   Księżyc – w Wadze, w 11 domu
   Merkury – w Koziorożcu, w 3 domu
   Wenus – w Wodniku, w 3 domu
   Mars – w Strzelcu, w 1 domu
   Jowisz – w Raku, w 8 domu
   Saturn – w Koziorożcu, w 2 domu
   Uran – w 2 domu
   Neptun – w 2 domu
   Pluton – w 12 domu
   Pozdrawiam ciepło 🙂
   Olga

   Polubienie

 187. Witaj:) rewelacyjna stronka:) zrobiłam sobie horoskop wg. Twoich wskazówek czyli odczytałam planety, znaki, domy i na tym koniec:( nie wiem jak dalej to wszystko interpretować. Oczywiście korzystałam ze ściągi którą zamieściłaś ale to mało jak dla mnie:( czy mogę prosić o jakieś wskazówki? zależy mi, żeby poznać kwestie problematyczne w związku i jak je rozwiązać. czy mogę prosić o odpowiedz na maila? p.s. mam dokładnie taki sam znak i ascendent co Ty:) pozdrawiam cieplutko:) Aga

  Polubienie

  • @Aga, ciesze się, że Ci się u mnie podoba 🙂 Nie podałaś swoich danych 🙂
   Pozdrawiam ciepło
   Olga

   Polubienie

 188. Teraz ja zadam parę pytań ;D
  Czy podczas obliczania ascendentu trzeba odejmować godzinę [tak jak na stronie astro.com] czy nie? Wcześniej obliczyłam sobie na podstawie wykresu z książki ‚Homo-Zodiakus’ [L. Weres], gdzie musiałam właśnie dodać godzinę, ponieważ urodziłam się w czasie letnim i jeszcze kilkanaście minut [czas miejscowy]. Teraz nie wiem, które źródło jest dobre 😉
  A urodziłam się 13 czerwca 1995, o godz. 11:45, w Łodzi.
  Panna czy Waga?
  A, i czy mogłabym prosić o podanie pozycji świateł i planet? 😀

  Polubienie

  • @Aleksandra, na stronie astro.com nic nie trzeba odejmować ani dodawać, wpisz wszystko tak jak się rodziłaś.
   Wiesz? samo już to pytanie daje mi podstawę przypuszczać, że masz jednak Ascendent w Pannie 😉
   Podaję szczegółowe pozycje:

   Ascendent jak najbardziej w Pannie. Ponadto:
   Słońce – w Bliźniętach, w 10 domu
   Księżyc – w Strzelcu, w 4 domu
   Merkury – w Bliźniętach, w 10 domu
   Wenus – w Bliźniętach, w 9 domu
   Mars – w Pannie, w 12 domu
   Jowisz – w Strzelcu, w 4 domu
   Saturn – w Rybach, w 7 domu
   Uran – w 5 domu
   Neptun – w 5 domu
   Pluton – w 3 domu
   Pozdrawiam ciepło i serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

   • Bardzo dziękuję 🙂
    Troszkę się po prostu zgubiłam w tych godzinach .
    A ze strony astro.com oczywiście już dawno skorzystałam, ale chciałam też ‚poznać opinię specjalisty’. 😉

    Jak czytałam charakterystykę poszczególnych znaków, to Panna oczywiście do mnie pasuje, ale kosmos przemycił także kilka cech Wagi. Chyba, że to wspólne cechy znaków powietrznych.

    Pobrałam także program Zet 9 i uczę się interpretacji. Może kiedyś wreszcie wszystko zrozumiem.
    Właśnie okazałam typową cechę Bliźniąt robiąc z jednego zdania kilka 😉

    Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.

    Polubienie

 189. witam!czy ktoś mógłby mi obliczyć ascendent? urodziłam się
  16 kwietnia 1982 o godz. 17:20 w Nowym Mieście Lubawskim
  z góry dziękuję i pozdrawiam;)Karolina

  Polubienie

 190. Dowiedziałem się, że mam ascendent w raku ale nie wiem nic poza tym. Proszę o nakreślenie bliższego horoskomu… planety, światła…
  [ 14 grudzień 1988, godz: 16:40, Włodawa ]
  z góry dziękuję i pozdrawiam.

  Polubienie

  • @Marcin, tak, Twój Ascendent znajduje się w Raku. Przeczytaj pozostałe pozycje:
   Słońce – w Strzelcu, w 6 domu
   Księżyc – w Rybach, w 9 domu
   Merkury – w Koziorożcu, w 6 domu
   Wenus – w Skorpionie, w 5 domu
   Mars – w Baranie, w 10 domu
   Jowisz – w Byku, w 11domu
   Saturn – w Koziorożcu, w 6 domu
   Uran – w 6 domu
   Neptun – w 6 domu
   Pluton – w 5 domu

   Pozdrawiam serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 191. Witam,
  Chcialabym obliczyc swoj ascendent, ale niestety nie znam godz. moich narodzin i nie mam juz kogo zapytac o to, a urodzlam sie 11 marca 1956 w łońsku

  Polubienie

  • @kiki, może wiesz chociaż czy w nocy, czy rano lub wieczorem? to bardzo pomoże i może naprowadzić. jeśli wiesz coś więcej, to napisz.
   Godzinę urodzenia można także ustalić na podstawie wydarzeń w życiu, pasji, wykonywanego zawodu i innych okoliczności. W ustaleniu Ascendentu pomagają również zdjęcia. jeśli wiesz coś na temat pory dnia, to daj znać, wyznaczę możliwe Ascendenty, a Ty sobie poczytasz opisy.
   pozdrawiam serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 192. Witam.
  Jestem skorpionem (6.11.1993), którego ascendent wypada w strzelcu, tyle, że po przeczytaniu charakterystyki ascendentów uznałam, że to są jakieś bzdury. Nic z tego co tam wyczytałam nie jest zgodne z prawdą. Przeczytałam wszystkie te ascendenty i tak się zastanawiam czy możliwe jest, że obliczenia jeśli chodzi o mój horoskop zostały wykonane błędnie? Ostatecznie uznałam, że z powyższych opisów najbardziej pasuje do mnie ascendent w skorpionie. Czy istnieje opcja, żeby mimo wszystko właśnie tak było?

  Polubienie

  • @magdalenka, nie podałaś ani godziny, ani miejsca urodzenia, więc nie mogę sprawdzić gdzie masz Ascendent. Byc może jest on na granicy tych znaków i wtedy bardzo istotna jest dokładność godziny urodzenia. Ponadto masz 2 planety osobiste (Merkurego i Marsa) i Słońce w Skorpionie, co bardzo mocno określa Twoje Skorpiońskie cechy. Ascendent wypracowujemy sobie ładnych kilka lat, bo dopiero po 30 roku życia, czujemy i widzimy go w pełni. Ascendent to nasz sposób bycia, widziany z zewnątrz. Nie zawsze w pełni się z nim identyfikujemy. Przeczytaj pozostałe opisy Twoich planet, może znajdziesz w nich pełny opis siebie.
   Pozdrawiam ciepło 🙂
   Olga

   Polubienie

   • Miejsce urodzenia: Stargard Szczeciński
    Godzina: 10.30

    Polubienie

 193. Proszę o obliczenie mojego ascendentu Pasłęk (warmińsko-mazurskie) 20.04.1993r o 17.00

  Polubienie

  • @Aguśka, Twój Ascendent znajduje się w Wadze.
   Pozdrawiam serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 194. Wykreśliłam swój horoskop urodzeniowy ale nie potrafię odczytać tych wszytkich aspektów:(
  co znaczą te wszystkie połączenia czerwoną i niebieską linią ?
  W moim horoskopie słońce i księżyc są w tym samym 7 domu w znaki strzelca, który jest moim znakiem zodiaku w ascendencie byka. Co znaczy kiedy oba światła są obok siebie?

  Polubienie

  • @Witaj Ela, chętnie Ci powiem co to za aspekty, ale wrzuć link do swojego kosmogramu lub podaj dokładne dane.
   pozdrawiam ciepło 🙂
   Olga

   Polubienie

 195. Mój problem polega na tym, że nie wiem jakim znakiem zodiaku jestem, bowiem urodziłam się na przełomie byka i bliźniąt.
  Proszę o pomoc!
  21.05.1992 Kielce

  Polubienie

  • @Hej Olcia, 21 maja 1992 roku Słońce było już w Bliźniętach, a więc jesteś spod znaku Bliźniąt.
   pozdrawiam serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 196. Prosiłabym o obliczenie mojego ascendentu:)
  Data urodzenia: 13. maja 1990 roku.
  Godzina urodzenia: 22:20
  Miejsce urodzenia: Oleśnica (woj. dolnośląskie)

  Polubienie

  • @dziambi, Twój Ascendent znajduje się w Strzelcu 🙂
   pozdrawiam słonecznie 🙂
   O.

   Polubienie

 197. Hej 🙂 urodziłam się 09.12.1996 r. w Katowicach imiona to Paulina Maria.
  Proszę o obliczenie mojego ascendentu .dzięki ;*

  Polubienie

  • @Paula, aby obliczyć Twój Ascendent potrzebna jest jeszcze Twoja godzina urodzenia 🙂

   Polubienie

 198. hej, bardzo sympatyczna stronka, fajne początkowe rady, etc:) Nie pytam o swój asc, bo chyba już padasz przed kompem na to pytanie:) Powodzenia w popularyzowaniu astro:) pozdryyy

  Polubienie

  • @olka, dzięki za miłe słowa 😀
   Jak masz pytania – wal śmiało, zapraszam 😉
   serdeczności, Olga

   Polubienie

 199. Witam!
  Bardzo proszę o obliczenie mojego Ascendentu – Strzelce Opolskie, 9.3.1987- 15:10.
  Z góry dziękuje:)

  Polubienie

 200. Witam!
  Proszę o oblicznie mojego ascendentu.
  Urodziłam się 19.03.1987 o 23.50 w Kołobrzegu,

  Natalia,

  z góry dziękuje za odpwiedź.
  Pozdrawiam!

  Polubienie

  • @Natalia, Ascendent masz w Skorpionie.
   pozdrawiam
   Olga

   Polubienie

   • Dziękuję za odp.:)

    Polubienie

   • Chciałabym się jescze dowiedzieć czy brakowało mi dużo do ascendentu strzelca, bowiem czytając cechy właśnie te do mnie pasują, zaś cechy ascendentu Skorpiona są często moim przciwieństwem.Czy jest możliwe, iż mój ascendent może być na pograniczu.Jescze raz pozdrawiam

    Polubienie

    • @Natalia, jak najbardziej tak, prawdopodobnie jesteś na pograniczu. 14 minut później i byłabyś ascendentowym Strzelcem… Żeby się upewnić, należałoby obserwować Twój horoskop i realizację tranzytów. Jest wiele sposobów, by to posprawdzać. 14 minut, to niewielka różnica, a w Twoim przypadku pociągnęłoby za sobą nawet zmianę dnia urodzenia 😀 Przyglądaj się szczególnie tranzytom planet w obrębie osi Ascendent – Descendent.
     Pozdrawiam ciepło 🙂
     Olga

     Polubienie

 201. 31 Październik 1994 21.30 [Tarnowskie Góry] 😉

  Polubienie

 202. Witam:) Mam pytanko: czy istnieje taka możliwość, żeby komuś wyliczyć pełny horoskop wraz z ascendentem ale w momencie kiedy ta ososba nie zna swojej godziny urodzenia?

  Polubienie

  • @Anna, bez godziny nie da się obliczyć Ascendentu i pełnego horoskopu. Ale godzinę można ustalić, to nie jest takie trudne. Przeczytaj o tym u mnie na stronie (LINK).
   Pozdrawiam serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 203. Czy mogę prosić o obliczenie mojego ascendentu? Urodziłam się 3 lutego 1983 roku o godzinie 15.50 w Krakowie. Serdecznie dziękuję:)

  Polubienie

  • @Kasia, oczywiście 😀
   Twój Ascendent znajduje się w Lwie 🙂
   serdeczności
   Olga

   Polubienie

 204. Witam:-) Czy mogłabym prosić o obliczenie mojego ascendentu:-) Urodziłam się 20.09.1978 r godz.9/30 Żnin Sama wpisałam dane ale nic nie rozumiem z tych wykresów;) Z gory dziękuję Emilia

  Polubienie

  • @Emilia, bardzo proszę, masz Ascendent w Wadze, ale przeczytaj jeszcze opis Ascendentu w Skorpionie, bo jesteś jakby na granicy.
   Jeśli chciałabyś, abym rozpisała pozostałe planety, to daj znać 🙂
   pozdrawiam serdecznie
   Olga

   Polubienie

 205. Witam!
  urodziłam sie 23.08.1992 w suwałkach o godzinie 4.45
  czy były jakies ascendenty w znaku lwa w dniu moich urodzin??
  prosze o odpowiedz to moj e-mail pajacynka_15@interia.pl

  Polubienie

  • @Basia, Twój Ascendent znajduje się właśnie w Lwie 😀
   serdecznie pozdrawiam
   Olga

   Polubienie

 206. Witam.
  Urodziłem sie we Wrocławiu 24.06.1972 o 3:30 wyliczyłem sobie ascendent w bliźniaku. Dobrze??:)

  A czy cos jeszcze mozna powiedziec o mnie na podstawie powyższych danych?
  Pozdrawiam Adam Wroclove:)

  Polubienie

  • @kosmik, tak, Ascendent masz w Bliźniętach, a pozostałe układy, to:
   Słońce w Raku, w I domu
   Księżyc w Strzelcu, w VI domu
   Merkury w Raku, w II domu
   Wenus w Bliźniętach, w XII domu
   Mars w Raku, w II domu
   Jowisz w Koziorożcu, w VII domu
   Saturn w Bliźniętach, w XII domu
   Uran w IV domu
   Neptun w VI domu
   Pluton w IV domu
   poczytaj sobie, pozdrawiam ciepło 🙂
   Olga

   Polubienie

 207. Witam serdecznie, bardzo proszę o obliczenie mojego Ascendentu bo jakoś nie mogę sobie z tym poradzić 🙂
  Ur. 17.03.1992 r.
  godz. 18:05
  miejsce: Kalisz

  Polubienie

  • @Kasiu, proszę bardzo, masz Ascendent w Pannie, ale przeczytaj jeszcze opis Ascendentu w Wadze, bo minutę później jest już w Wadze. Ponadto:
   Słońce w Rybach, w VII domu
   Księżyc w Pannie, w XII domu
   Merkury w Baranie, w VII domu
   Wenus w Rybach, w VI domu
   Mars w Wodniku, w V domu
   Jowisz w Pannie, w XII domu
   Saturn w Wodniku, w V domu
   Uran w IV domu
   Neptun w IV domu
   Pluton w III domu
   Pozdrawiam serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 208. Aha, i jeszcze czy moglaby mi Pani podać pozostale uklady? 🙂

  Polubienie

 209. Wiatm serdecznie, chciałbym zwócić się z prośbą o wyliczenie mi ascendentu 15.04.1986 godz.17:30 Piła Polska .Z góry dziękuję i całuje;*****************8

  Polubienie

 210. Witam serdecznie,
  Bardzo proszę o wyliczenie mojego ascendentu: data ur. 07.12.1971, godz. 05:30, Otwock. Chciałem również zapytać o domy, gdyż zupełnie nie wiem o co z nimi chodzi. Będę naprawdę wdzięczny za odpisanie.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Piotr

  Polubienie

  • @Piotr, Twój Ascendent znajduje się w Skorpionie. Ponadto przeczytaj jeszcze:
   Słońce w Strzelcu, w II domu
   Księżyc w Lwie, w IX domu
   Merkury w Strzelcu, w II domu
   Wenus w Koziorożcu, w III domu
   Mars w Rybach, w IV domu
   Jowisz w Strzelcu, w II domu
   Saturn w Bliźniętach, w VII domu
   Uran w XI domu
   Neptun w I domu
   Pluton w XI domu
   Pozdrawiam ciepło 🙂
   Olga

   Polubienie

 211. Witam:-) Dziękuję bardzo bardzo za odpowiedź:) Ja po prostu zawsze domyślałam się że mam ascendent w wadze:-) Wszystkie horoskopy czytałam zawsze o wadze i zfadza się idealnie. Ale o co chodzi z tymi planetami??A chciałabym jeszcze wiedzieć jaki ascendent ma mój mąż ponieważ urodził się 19 lutego 1971 Katowice o godz.17-stej:-) Tadeusz a mój kolega z którym świetnie się dogaduję tzn. jesteśmy jakby z tej samej planety urodził się 8 lutego 1963 r.Stargard Szczeciński Leszek(tylko nie znam godziny:-) )Choć myślę że to chyba typowy wodnik:-)Pozdrawiam Emilia

  Polubienie

  • @Emilia, niestety bez znajomości godziny nie da się obliczyć pozycji Ascendentu.
   Twój Mąż ma Ascendent w Lwie, ale także na przełomie z Panną, więc sprawdź też opis Panny.
   pozdrawiam ciepło
   Olga

   Polubienie

 212. chciałbym prosić o obliczenie mojego ascendentu i układów planet … mam dziwne podejrzenie, że mam ascendent taki sam jak znak zodiaku. Bardzo ciekawią mnie aspekty między planetami 🙂

  data urodzenia 25.03.1993
  godzina 6:28
  Wrocław

  Polubienie

  • @ognik, tak, i Słońce i Ascendent w Twoim horoskopie znajdują się w Baranie, co więcej Twój Księżyc i Wenus także znajdują się w Baranie 🙂
   Dalsze szczegóły:

   Słońce w Baranie, w XII domu
   Księżyc w Baranie, w I domu
   Merkury w Rybach, w XII domu
   Wenus w Baranie, w XII domu
   Mars w Raku, w IV domu
   Jowisz w Wadze, w VI domu
   Saturn w Wodniku, w XI domu
   Uran w X domu
   Neptun w X domu
   Pluton w VIII domu

   Pozdrawiam ciepło 🙂
   Olga

   Polubienie

 213. co Pani powie o drodze życiowej tej osoby born on Fr., 11 styczeń 1985
  in Krynica, POL, 20e56, 49n25, godz.12:40, co powinna wybrać..

  Polubienie

  • @Beata, jeśli chcesz zamówić horoskop, to zapraszam na moją stronę Pro Astro, gdzie można tego dokonać.
   Tutaj mogę Ci podać, jeśli nie potrafisz odczytać samodzielnie, położenie planet w znakach i domach, abyś mogła przeczytać co pewne elementy horoskopu znaczą, OK? A więc z daty, którą podałaś, wynika:

   Ascendent w Bliźniętach
   Słońce w Koziorożcu, w IX domu
   Księżyc w Pannie, w V domu
   Merkury w Strzelcu, w VIII domu
   Wenus w Rybach, w XI domu
   Mars w Rybach, w XI domu
   Jowisz w Koziorożcu, w IX domu
   Saturn w Skorpionie, w VI domu
   Uran w VII domu
   Neptun w VIII domu
   Pluton w VI domu

   Pozdrawiam ciepło 🙂
   Olga

   Polubienie

 214. Witam!
  Bardzo prosze o wyliczenie i mojego ascendentu:
  Ryba 13.03.76, sobota, 8:20, Kobiernice (woj, slaskie, Gmina Porabka)
  Z gory wielkie dzieki
  Maggie

  Polubienie

 215. Prosze o wskazanie mojego ascendentu i pozycji planet

  ur 13.09.1982
  godz ur 23:15 miejsce ur Zielona Góra

  aktualne miejsce zamieszkania Warszawa
  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

  • @Magdalena, Ascendent jest w Raku (choć kilka minut wcześniej był jeszcze w Bliźniętach). Pozostałe układy:

   Słońce w Pannie, w 4 domu
   Księżyc w Lwie, w 2 domu
   Merkury w Wadze, w 5 domu
   Wenus w Pannie, w 4 domu
   Mars w Skorpionie, w 5 domu
   Jowisz w Skorpionie, w 5 domu
   Saturn w Wadze, w 5 domu
   Uran w 6 domu
   Neptun w 6 domu
   Pluton w 5 domu

   pozdrawiam słonecznie, Olga 🙂

   Polubienie

 216. Data urodzenia 20 listopad 1985 , godz. 12.30 , Poznań = już ascendent w Rybach czy jeszcze we Wodniku? Gdy sprawdziłem sobie w opracowaniu u Weresa , niby już mają to być Ryby , lecz gdy czytam opis , temperamentalnie to bardziej pasuje do Mnie Wodnik.

  Polubienie

  • @bocian, Twój Ascendent zdecydowanie znajduje się w Wodniku, a na Ascendencie usadowił się także Jowisz 😀

   Polubienie

 217. Niedawno się dowiedziałem, że jest coś takiego jak Ascendent a że mój znak – Waga – nie za bardzo mi się podoba mam nadzieje, że Ascendent będę miał fajniejszy 🙂 Prosiłbym uprzejmie o podanie mi go.
  Urodzony 29.09.1994 w Poznaniu o godzinie 1.10 w nocy

  Polubienie

 218. Witam, Czy mogłabym prosić o ustalenie mojego ascendentu i reszty ;)?
  Urodziłam się 20 lutego 1994 roku w Lublinie o godzinie 23.45
  z góry dziękuję 😉

  Polubienie

  • @Weronika, Ascendent masz w Skorpionie. Pozostałe układy, to:

   Słońce w Rybach, w 4 domu
   Księżyc w Bliźniętach, w 8 domu
   Merkury w Rybach, w 4 domu
   Wenus w Rybach, w 4 domu
   Mars w Wodniku, w 3 domu
   Jowisz w Skorpionie, w 1 domu
   Saturn w Rybach, w 4 domu
   Uran w 3 domu
   Neptun w 3 domu
   Pluton w 1 domu

   pozdrawiam słonecznie, Olga 🙂

   Polubienie

 219. cześć, nie znam się na tym tak dobrze, można powiedzieć że prawie wcale, zawsze chciałem poznać swój ascendent i powiedz mi proszę, że czy to możliwe, że jestem spod znaku wodnika i mam ten sam ascendent?? czy tak?? nie potrfię zinterpretować tych wszystkich koniunktur, trygonów itd, nie wiem co one oznaczają, że są w takim domu a nie innym, czy mogłabyś mi pomóc to zrozumieć? urudziłem się 21.01.1983 godz. 08:00 Sosnowiec
  z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam 🙂

  Polubienie

  • @Artur, tak, to możliwe, już gdzieś o tym pisałam, to całkiem możliwe i nawet częste, że pokazujemy światu swą prawdziwą twarz. Ty masz Ascendent w Wodniku, dokładnie tak jak Twoje Słońce. Przeczytaj także pozostałe układy:
   Słońce w Wodniku, w 12 domu
   Księżyc w Baranie, w 2 domu
   Merkury w Koziorożcu, w 12 domu
   Wenus w Wodniku, w 1 domu
   Mars w Rybach, w 1 domu
   Jowisz w Strzelcu, w 10 domu
   Saturn w Skorpionie, w 9 domu
   Uran w 10 domu
   Neptun w 11 domu
   Pluton w 9 domu
   pozdrawiam serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 220. Witam:)

  Czy mogłabyś mi obliczyć mój ascendent?

  Urodziłam się 28.12.1982 roku w Bytomiu o godź.10:45

  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

 221. Witam, właśnie czytam co to ascendent i chciałbym prosić o obliczenia. Zbigniew Korbel, ur 09.03.1970 Maków Podhalański godz.01:30

  Polubienie

  • @zibik70, proszę bardzo:
   Ascendent masz w Strzelcu.
   Pozostałe układy wyglądają następująco, przeczytaj o nich:
   Słońce: Ryby, dom III
   Księżyc: Baran, dom III
   Merkury: Ryby, dom III
   Wenus: Ryby, dom III
   Mars: byk, dom IV
   Jowisz: Skorpion, dom XI
   Saturn: Byk, dom V
   Uran: Waga, dom IX
   Neptun: Strzelec, dom XII
   Pluton: Panna, dom IX
   pozdrawiam serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 222. Dzień dobry. Mogę także poprosic o obliczenie mojego ascedentu- 07.07 1993,Pisz. Z góry dziękuję 🙂

  Polubienie

  • @anonim, niestety nie mogę policzyć Twojego Ascendentu, ponieważ nie podajesz godziny urodzenia.
   pozdrawiam
   Olga

   Polubienie

 223. jaki ja mam ascendent ? urodziłam się 3.07.1993 o godzinie 19:50

  Polubienie

  • @Monika, nie mogę określić gdzie znajduje się Twój Ascendent, ponieważ nie podałaś miejsca urodzenia.
   pozdrawiam serdecznie
   Olga

   Polubienie

 224. Witam.Urodzilam sie 22.08.1979 i od lat zastanawialam sie ktorym jestem znakiem..o godzinie 23:55 lub 24:00.Ostatnio znalazlam cos co totalnie mnie okresla..to sa tzw.”cups” czyli ,ze ma sie i cechy z jednego i z drugiego znaku: http://www.novareinna.com/constellation/leocusp.html

  Ale prosze o powiedzenie co Pani mysli,jaki znak u mnie przewaza?Lew?czy jak to dokladnie wyglada?

  Polubienie

  • Warszawa..

   Polubienie

   • @Ewa, przeważa Lew, a dokładnie wygląda to tak:
    Ascendent masz w Bliźniętach.
    Pozostałe układy wyglądają następująco, przeczytaj o nich:
    Słońce: Lew, dom IV
    Księżyc: Panna, dom IV
    Merkury: Lew, dom III
    Wenus: Lew, dom IV
    Mars: Rak, dom II
    Jowisz: Lew, dom IV
    Saturn: Panna, dom IV
    Uran: Skorpion, dom VI
    Neptun: Strzelec, dom VI
    Pluton: Waga, dom V
    pozdrawiam serdecznie 🙂
    Olga

    Polubienie

 225. Ojej wpisalam tylko ewe..imie Anna Ewa

  Polubienie

 226. Dzień dobry. Chciałam zapytać, czy zmiana miejsca zamieszkania ma jakikolwiek wpływ na horoskop czy też najważniejsze pozostaje miejsce urodzenia? Szukając odpowiedzi na to pytanie, spotkałam dwie szkoły i byłabym ciekawa, co Pani o tym sądzi.

  Polubienie

  • @agata, witaj, jeśli człowiek mieszka w innym miejscu, niż się urodził, zawsze najpierw należy poznać jego horoskop urodzeniowy, czyli w miejscu urodzenia. Następnie dokonujemy relokacji (czyli przeniesienia do nowego miejsca) horoskopu i interpretujemy go tak, jak horoskop osobisty. Jeśli ktoś urodził się w Poznaniu, a mieszka i żyje w Rio de Janeiro, to badamy horoskop urodzeniowy w Poznaniu i relokacyjny w Rio, z naciskiem na Rio. Jeśli ktoś kursuje między Poznaniem, a Rio badamy oba horoskopy w równym stopniu.
   pozdrawiam serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 227. Witam, bardz interesuje mnie moj aszendent, ale nie wiem,jak moglabym to samma wyliczyc.Moze moglaby Pani mi pomoc: 24.02.1978 9.00 rano,Kamienna Gora (dolny slask. Z gory dziekuje:)

  Polubienie

 228. […] […]

  Polubienie

 229. Czemu im po prostu nie podasz strony na ktorej sobie sami oblicza ascendent w 2 minuty ? Lubisz sie czuc potrzebna choc nie jestes ? http://www.astro.com , potem wejdzcie we free horoscopes i astro click portrait, wpiszcie swoje dane, na tym kole oś na ktorej pisze AC ( po tej stronie po ktorej jest AC ) to wasz ascendent, jesli nie rozponajecie symbolu znaku, to wpiszcie sobie w google ” symbole astrologiczne ” i sprawdzcie jaki znak ten symbol oznacza. Pozdrawiam.

  Polubienie

 230. A możecie mi policzyć jakiim jestem ascdentem (21.07.1995)
  🙂
  🙂

  Polubienie

  • @kiara, nie podałaś godziny i miejsca urodzenia, bez tego nie da się policzyć Ascendentu.

   Polubienie

 231. hey!!!! mam wielką prośbę …ile godzin się odejmuje w czasie wiosennym urodziłam sie o godzinie 00 30 🙂 oczywiscie w polsce …odwiedziłam stronkę na http://www.astro i tylko z tym mam problem by móc dokładnie określić ascendent

  Polubienie

 232. witam serdecznie ….jestem pod wrażeniem tak skrupulatnej stronki…świat astrologi pozostał mi bliski.dzięki tobie :)PS możesz sprawdzić mój ascendent 00 30 /18 czerwiec 1983 /Płock/ mam z tym mały problem bo raz wychodzi ryby według programu // a za drugim ..w baranie według innego programu…pozdrawiam serdecznie!!!!

  Polubienie

 233. Hejka, urodziłam się 27.09.1993 o 13 45 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Polubienie

 234. No nie wiem… nie jestem wstanie zgodzić się z opisem Asc w Strzelcu – a takowy mam, Słońce w Raku – a dlaczego? bo najchętniej to schowałabym się w mysiej dziurze, tak by nikt do mnie nie zaglądał i na mnie nie zerkał…, za to ze stosem książek…

  Pomijając to – blog bardzo ciekawy i bardzo dobrze się go czyta.

  Pozdrawiam

  Leokadia

  Polubienie

  • Nie jestem pania Olga..ale mysle,ze ten stos ksiazek to wlasnie ciekawosc i chec poznawania Strzelca….A jak ich czytasz duzo i roznych…to tez „strzelcowe” :D!Pozdrawiam.Kasia

   Polubienie

 235. Hey obliczyłabyś mi też ascendent? Urodziłem się 02-11-1985 we Wrocławiu o 2:40. Z góry dziękuje

  Polubienie

  • @poul5891, Twój Ascendent znajduje się w Pannie. Pozdrawiam serdecznie 🙂 Olga

   Polubienie

 236. Droga Olgo, mam pytanie dotyczące mojego ascendentu: urodziłem się 5.06.1994 w Tomaszowie Lubelskim, o 22.10. Wychodzi mi, że to Koziorożec, ale nie jestem tego pewien;) na stronce astro.com wyliczyłem sobie planety i ich domy, ale na wszelki wypadek chciałbym Cię poprosić o własne obliczenie. Pozdrawiam, Tomaszek 🙂

  Polubienie

  • @Tomaszek, poniżej informacje, o które prosiłeś:
   Słońce, Bliźniak, VI dom
   Księżyc, Byk, IV dom
   Merkury, Rak, VII dom
   Wenus, Rak, VII dom
   Mars, Byk, IV dom
   Jowisz, Skorpion, IX dom
   Saturn, Ryby, II dom
   Uran, I dom
   Neptun, I dom
   Pluton, X dom
   Ascendent masz w Koziorożcu, tak jak piszesz.

   pozdrawiam ciepło
   Olga

   Polubienie

 237. Witam. Czy mogłaby Pani obliczyć dla mnie mój ascendent, oraz pozycje planet w chwili mojego urodzenia? 01.09.1986r, Lipsko (województwo mazowieckie), godzina 13.20. Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc, za odpowiedź…

  Polubienie

  • @Inezka, poniżej informacje, o które prosiłaś:
   Słońce, Panna, IX dom
   Księżyc, Lew, IX dom
   Merkury, Panna, IX dom
   Wenus, Waga, XI dom
   Mars, Koziorożec, II dom
   Jowisz, Ryby, III dom
   Saturn, Strzelec, I dom
   Uran, I dom
   Neptun, II dom
   Pluton, II dom
   Ascendent masz w Strzelcu.

   pozdrawiam ciepło
   Olga

   Polubienie

 238. Witam!
  Bardzo proszę o obliczenie ascendentu!
  Ur, 26.08.1972 Jarocin woj.wielkopolskie

  Polubienie

 239. Czy może mi ktoś obliczyć mój ascendent? Byłabym bardzo wdzięczna. Ur, 15.03.1993 Elbląg woj. warmińsko-mazurskie, godzina 20:04

  Polubienie

 240. Ułożyłam swój horoskop urodzinowy ale nie za bardzo wiem o co w nim chodzi… byłabym wdzięczna za pomoc. Wyszło mi że mam:
  Ascendent w Skorpionie
  Descendent w Byku
  Medium Coeli w Lwie
  Imum Coeli w Wodniku
  A planety mam:
  Słońce w Pannie i 10 domu
  Księżyc w Wodniku i 4 domu
  Merkury w Pannie i 11 domu
  Wenus w Pannie i 11 domu
  Mars w Pannie i 10 domu
  Jowisz w Baranie i 6 domu
  Saturn w Strzelcu i 2 domu
  Uran w Strzelcu i 2 domu
  Neptun w Koziorożcu i 3 domu
  Pluton w Skorpionie i 1 domu
  Chiron w Bliźniętach i 8 domu
  Aspekty mam:
  Słońce koniunkcja Wenus
  Słońce koniunkcja Mars
  Słońce kwadratura Saturn
  Słońce trygon Neptun
  Słońce sekstyl Pluton
  Księżyc sekstyl Jowisz
  Księżyc sekstyl Uran
  Księżyc trygon Ascendent
  Merkury kwintus Jowisz
  Merkury kwadratura Uran
  Wenus kwadratura Saturn
  Wenus kwadratura Uran
  Mars kwadratura Saturn
  Mars trygon Neptun
  Mars sekstyl Pluton
  Jowisz opozycja Ascendent
  Neptun sekstyl Pluton
  Neptun sekstyl Ascendent
  Jeśli ktoś mógłby mi napisać co oznaczają te wszystkie aspekty w moim horoskopie byłabym wdzięczna:) Pozdrawiam

  Polubienie

  • O Jesuzicku ile tego!!!!!:)))))!

   Polubienie

   • Az sie zaplatalam…mialo byc Jezusicku :))))))….Ja ci nie moge pomoc,ale mysle ,ze tu potrzeba interpretacji dobrego astrologa,to jest pewne!Pozdrawiam.Kasia.

    Polubienie

 241. ja też prosiłabym o obliczenie swego ascendentu – niestety moja mama nie pamięta dokł. o której godz. się urodziła.

  18.04. 1971 we Wrocławiu, między 0.00 a 3.00 (mylimy się matce – bo ma nas 3 szt, a to 40 lat mineło)

  Polubienie

  • Witam, w tym dniu, we Wrocławiu, w godzinach:
   00.00 – 00.20 Ascendent był w Strzelcu
   00.21 – 02.06 Ascendent był w Koziorożcu
   potem do godziny 03.15 Ascendent był w Wodniku.
   Przeczytaj wszystkie 3 interpretacje i zobacz co najlepiej do Ciebie pasuje.
   Pozdrawiam ciepło, Olga 🙂

   Polubienie

 242. proszę o rozkład planet
  14 grudnia 1988 Włodawa godzina 16:40
  dzieki serdeczne

  Polubienie

 243. Witam, mam na imię Adrianna i jestem spod znaku barana. Na stronach internetowych czytałam, że moje imię nie pasuje do mojego znaku. Zastanawia mnie to dlaczego tak jest?

  Polubienie

  • Witam, niestety nie wiem dlaczego, nie znam się na znaczeniu imion, proszę poszukać w numerologii, pozdrawiam serdecznie, Olga

   Polubienie

 244. witam:0 prosze mi powiedziec jaki mam ascandent ur sie 19 02 1989 o 8 rano dziekuje pozdrawiam:)

  Polubienie

 245. proszę jeszcze sprawdzić ascadent dla 10.03.1987 ,1 w nocy !

  Polubienie

 246. Witam!
  Bardzo bym sie ucieszyla poznajac rowniez moj ascendent. ur sie
  08 stycznia 1976 w krakowie, ok.godziny 16.30
  Dziekuje serdecznie

  Polubienie

 247. witam serdecznie. Czy moglaby Pani obliczyc dla mojej coreczki ascendent, jak rowniez pozycje planet w chwili jej urodzenia 12.01.2011 rok Bremen (Niemcy), godz. 08.36.
  Prosilabym rownez dla mojego meza
  28.06.1974 rok, Gdynia, godzina 21.15 jakby to nie byl wielki problem.
  Pozdrawiam goraco

  Polubienie

  • Oczywiście! 😀
   CÓRECZKA:
   Ascendent – Koziorożec
   Słońce – Koziorożec, I dom
   Księżyc – Baran, III dom
   Merkury – Strzelec, XII dom
   Wenus – Strzelec, V dom
   Mars – Koziorożec, I dom
   Jowisz – Ryby, II dom
   Saturn – Waga, IX dom
   Uran – II dom
   Neptun – II dom
   Pluton – XII dom

   MĄŻ:
   Ascendent – Koziorożec
   Słońce – Rak, VI dom
   Księżyc – Skorpion, IX dom
   Merkury – Rak, VI dom
   Wenus – Bliźnięta, IV dom
   Mars – Lew, VII dom
   Jowisz – Ryby, II dom
   Saturn – Rak, VI dom
   Uran – IX dom
   Neptun – X dom
   Pluton – VIII dom

   pozdrawiam ciepło, Olga 🙂

   Polubienie

 248. Witam. Obliczyłam swój ascendent ale nie jestem pewna czy dobrze….nie wiem w końcu czy stanęłam na skorpionie czy wadze…urodziłam się 1 stycznia 1991 roku, minutę po północy…00.01…w Oświęcimiu. Proszę o pomoc, Pozdrawiam serdecznie, Martyna

  Polubienie

 249. witam serdecznie jestem Gosia, chcialabym poznac mojego ascendenta, urodzilam sie 14.11.1980 o 13:45 Olsztyn woj. warminsko-mazurskie
  dziekuje serdecznie za odpowiedz

  Polubienie

 250. Dzień Dobry:)
  Podziwiam, wiele razy pokazałaś jak można sobie samodzielnie obliczyć horoskop i mimo to odpowiadasz niestrudzenie i przesympatycznie:)

  Polubienie

 251. Hej!
  Próbowałam skorzystać ze strony, którą zamieściłaś do obliczenia sobie ascendentu, ale nie wiem czy dobrze to interpretuje, proszę sprawdz mnie. Urodziłam się 08.03.1988, miejsce Cieszyn, godzina 16.00.
  Ascendent w pannie? księżyc w skorpionie? słońce w rybach?

  pozdrawiam 🙂

  Polubienie

 252. Witam 😉

  Ja mam takie pytanko, bo mam problem z interpretacją co do tego, że mam ascendent w koziorożcu, a na nim neptuna i nie wiem kompletnie jak to zinterpretować. Moje dane urodzenia dla formalnosci to (śmiesznie będzie;) godz. 1:05 dnia 1.05.1988, no i też różne rzeczy słyszałam o tym roczniku 88 że niby to maja rózne problematyczne połorzenia planet;p Co możesz mi na ten temat doradzic;)
  Pozdrawiam
  Roksana

  Polubienie

  • Kochana Roksano, nie podałaś miejsca urodzenia, przyjęłam Warszawę. Do swojego Neptuna na Ascendencie masz jeszcze piękny trygon Słońca z Jowiszem i sekstyl Plutona znajdującego się na MC. To bardzo fajny układ, wskazujący na duże możliwości, ale martwi mnie u Ciebie zupełny brak żywiołu ognia w horoskopie, który symbolicznie oznacza na entuzjazm i energię, by swoje pomysły wcielać w życie. Mam nadzieję, że Twoja wytrwałość zaprocentuje i – jeśli nie z ognistym entuzjazmem – to z ziemskim uporem będziesz przecierać dla siebie ścieżki 🙂
   Sam Neptun na Ascendencie daje trochę taki efekt interpretacyjny, jak Ryby na Ascendencie. Rocznik 88, to bardzo fajny rocznik, jak każdy inny – nie widzę w nim nic nadzwyczajnego – czego by już kiedyś nie było 😉
   pozdrawiam słonecznie 😀
   Olga

   Polubienie

 253. hi!
  Czy mogła by Pani podać jaki jest mój ascendent 3 listopada 1991 Poznań godz. 8 43 interesował by mnie tez układ planet do znaków. a i jeszcze chciał bym wiedzieć jak mocny w moim horoskopie jest skorpion .

  pozdrawiam 🙂 z góry dziękuje

  Polubienie

  • Witam , oczywiście:
   Ascendent – Skorpion
   Słońce – Skorpion, XII dom
   Księżyc – Waga, X dom
   Merkury – Skorpion, I dom
   Wenus – Panna, X dom
   Mars – Skorpion, XII dom
   Jowisz – Panna, IX dom
   Saturn – Wodnik, III dom
   Uran – II dom
   Neptun – II dom
   Pluton – XII dom

   W Twoim horoskopie Słońce i 3 planety oraz Ascendent znajdują się w Skorpionie. To oznacza mocne podkreślenie tego znaku i żywiołu wody. Masz interesujący horoskop. Jednak martwi mnie zupełny brak elementu ognia, co symbolicznie oznacza małą aktywność, płynięcie z prądem i przepuszczenie wielu dobrych okazji. Spróbuj swoją wielką siłą przycisnąć się trochę i narzucić sobie systematyczny plan działania. Wśród znajomych poszukaj ludzi ognistych, którzy z jednej strony mogą Cię trochę denerwować swoim „podpaleniem”, ale podkręcą Cię trochę do działania! pozdrawiam ciepło, Olga 🙂

   Polubienie

 254. Witam 🙂
  Czy mogłaby pani obliczyć ascedent mojej córki?
  urodziła się 4.11.1998 w Zielonej Górze o godzinie 15.15 🙂
  Z góry dziękuję

  Polubienie

  • Hej Ivanka, Ascendent Twojej Córki znajduje się w Baranie, pozdrawiam serdecznie 🙂

   Polubienie

 255. Witam 🙂
  Korzystając z podanego linku wpisałam swoje dane 18 marca 1963 rok godz 6 rano, Polska, Wisła i otrzymałam graf z którego nie potrafię skorzystac. Czy mogę prosic osoby obeznane w temacie o podanie mojego ascendentu? Bardzo dziękuje 🙂

  Polubienie

  • Witaj, poniżej podaję Twój rozkład planet i domów:
   Ascendent – Ryby
   Słońce – Ryby, I dom
   Księżyc – Strzelec, IX dom
   Merkury – Ryby, XII dom
   Wenus – Wodnik, XII dom
   Mars – Lew, V dom
   Jowisz – Ryby, I dom
   Saturn – Wodnik, XII dom
   Uran – VI dom
   Neptun – VIII dom
   Pluton – VI dom

   pozdrawiam serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 256. Witam
  Ja również mam problem z ustaleniem swojego Ascedentu. Oto moje dane ;ur. 17.06.1989 o godz 13.00 .Bardzo wdzieczna bylabym za odeslanie mi odpowiedzi. Dziekuje:)

  Katarzyna

  Polubienie

  • Kassandra, potrzebne jest jeszcze miejsce urodzenia – podaj miejscowość.
   pozdrawiam ciepło 🙂
   Olga

   Polubienie

 257. Witam;) Czy mogłaby Pani obliczyć mój ascendent oraz układ planet ur.26.01.1990 Nowe Miasto nad Pilicą godz.19:15. Mój znak zodiaku to wodnik czy jest jakieś powiązanie z moim ascendentem?

  Polubienie

  • Witaj Ewelina, poniżej podaję Twój rozkład planet i domów:
   Ascendent – Panna
   Słońce – Wodnik, VI dom
   Księżyc – Wodnik, VI dom
   Merkury – Koziorożec, V dom
   Wenus – Koziorożec, V dom
   Mars – Strzelec, IV dom
   Jowisz – Rak, X dom
   Saturn – Koziorożec, V dom
   Uran – V dom
   Neptun – V dom
   Pluton – III dom

   pozdrawiam serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 258. witam 🙂 chciałabym prosic panią o napisanie układu planet do znaków oraz jakie znaki najbardziej wplywaja najbardziej na mój charakter 😉 urodziłam sie 16 . 09. 1996 o godz. 22.35 w Krakowie , wiem ze jestem z pod znaku panny i moim ascendentem sa bliźnięta ale nic po za tym .
  bardzo dziekuje i pozdrawiam
  Joasia

  Polubienie

  • Witaj, proszę bardzo:
   Ascendent w Bliźniętach
   Słońce – w Pannie, w 4 domu
   Księżyc – w Skorpionie, w 5 domu
   Merkury – w Pannie, w 5 domu
   Wenus – w Lwie, w 3 domu
   Mars – w Lwie, w 3 domu
   Jowisz – w Koziorożcu, w 7 domu
   Saturn – w Baranie, w 11 domu
   Uran – w 8 domu
   Neptun – w 8 domu
   Pluton – w 6 domu
   Pozdrawiam serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 259. Witam, Czy mogłaby Pani obliczyć mój ascendent oraz układ planet? Mam na imię Kamila. Urodziłam się we Wrocławiu dnia 6 lutego 1986 roku o godzinie 7:30.
  I jeszcze odnośnie partnera. Andrzej urodzony w Zielonej Górze dnia 1 lutego 1984 roku o godzinie 01:00. Czy ten związek ma szansę?

  Polubienie

  • Witaj Kamila, poniżej podaję informacje o Waszych horoskopach:

   KAMILA:
   Ascendent – WODNIK
   Słońce – WODNIK, I dom
   Księżyc – KOZIOROŻEC, XI dom
   Merkury – WODNIK, I dom
   Wenus – WODNIK, I dom
   Mars – STRZELEC, IX dom
   Jowisz – WODNIK, I dom
   Saturn – STRZELEC, IX dom
   Uran – X dom
   Neptun – XI dom
   Pluton – IX dom

   ANDRZEJ:
   Ascendent – SKORPION
   Słońce – WODNIK, III dom
   Księżyc – WODNIK, III dom
   Merkury – KOZIOROŻEC, III dom
   Wenus – KOZIOROŻEC, III dom
   Mars – SKORPION, I dom
   Jowisz – KOZIOROŻEC, III dom
   Saturn – SKORPION, I dom
   Uran – II dom
   Neptun – III dom
   Pluton – XII dom

   pozdrawiam serdecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

 260. witam chciałabym znac swoj ascendent z moich obliczen wynika ze to waga,20 styczen 1986,22:05,Ostrowiec Św,niewiem tez dokładnie czy jestem koziorozcem czy juz wodnikiem,bardzo prosze o pomoc,pozdrawiam Aga

  Polubienie

  • @Aga, Ascendent masz w Wadze i jesteś już Wodnikiem, choć Merkurego masz jeszcze w Koziorożcu, co oznacza, że pewne cechy Kozła masz 🙂
   pozdrawiam ciepło, Olga

   Polubienie

 261. Witam,
  Mam problem, otóż nie mogę nigdzie znaleźć informacji o tym jaka planeta była (jest?) w moim znaku (22.03.1988, 7:35, Gdańsk), moim ascendentem są Bliźnięta..
  Z góry dziękuję za odpowiedź a przede wszystkim za mrówczą pracę wykonaną na tym blogu!

  Polubienie

  • Hej mońa, dzięki za miłe słowa 🙂 Nie za bardzo rozumiem o co prosisz, dlatego przesyłam Ci pełną listę planet w znakach i domach dla podanych przez Ciebie danych, ok? 🙂
   Tak, Ascendent masz w Bliźniętach.
   Słońce – Baran, XI dom
   Księżyc – Byk, XII dom
   Merkury – Ryby, XI dom
   Wenus – Byk, XII dom
   Mars – Koziorożec, IX dom
   Jowisz – Byk, XII dom
   Saturn – Koziorożec, VIII dom
   Uran – VIII dom
   Neptun – IX dom
   Pluton – VI dom

   pozdrawiam ciepło 🙂
   Olga

   Polubienie

 262. Witam!
  Podziwiam włożony trud w udzielaniu odpowiedzi! Jestem pełna uznania!

  Bardzo proszę o informacje na temat mojej daty urodzenia tj.4.06 1951 r. godz.przed 12tą. Wiem, że jestem zodiakalnym Bliźniakiem. Co do znaku jestem zadowolona z cech, które są mu przypisane i ułatwiają życie w moim przypadku, jednak co do przypisanych mi zmian nieodzownych w życiu to nie sprawdza się jeśli chodzi o moją osobowość, bowiem ich nie lubię.:)

  Będę wdzięczna za informacje i Serdecznie Pozdrawiam!:)

  gramiada

  Polubienie

  • Witaj gramiada 🙂 Dziękuję za miłe słowa 🙂
   Nie wiem co oznacza dla Ciebie „godz. przed 12” – dlatego uznałam, że podam Ci układy dla godziny 11.45. Nie napisałaś miejscowości urodzenia, przyjęłam Katowice.

   Podaję dane z Twojego horoskopu:

   Ascendent w Pannie
   Słońce, Bliźnięta, X Dom
   Księżyc, Bliźnięta, X Dom
   Merkury, Byk, IX Dom
   Wenus, Rak, XI Dom
   Mars, Bliźnięta, X Dom
   Jowisz, Baran, VIII Dom
   Saturn, Panna, I Dom
   Uran, X Dom
   Neptun, II Dom
   Pluton, XII Dom
   pozdrawiam słonecznie 🙂

   Polubienie

 263. Witam, czy ja też mogłabym prosić o pomoc w obliczeniu ascendenta? Sprawdzałam na rożnych stronach i wychodził mi czasem strzelec, a czasem skorpion i w końcu nie wiem. Mój znak zodiaku to strzelec. Czy to w ogóle możliwie, mieć strzelca i tu i tu?
  Dane: Martyna 27.11.1996 Łódź

  Będe wdzięczna za pomoc i z góry dziękuję. 😉

  Polubienie

  • Hej Martyna, tak, to możliwe 🙂 Ty właśnie tak masz – Ascendent i Słońce w tym samym znaku – w Strzelcu. Podaję pozostałe informacje dla Ciebie:

   Słońce, Strzelec, I Dom
   Księżyc, Bliźnięta, VIII Dom
   Merkury, Strzelec, I Dom
   Wenus, Skorpion, XI Dom
   Mars, Panna, IX Dom
   Jowisz, Koziorożec, II Dom
   Saturn, Baran, IV Dom
   Uran, III Dom
   Neptun, III Dom
   Pluton, I Dom

   pozdrawiam słonecznie 🙂
   Olga

   Polubienie

   • Dziękuję serdecznie. 🙂

    Polubienie

 264. Godziny ur. zapomniałam, a wiec 07:05

  Polubienie

 265. Witam.Mógłbym prosić o napisanie jaki mam ascendent?
  Data urodzenia- 15.05.1997r.
  Miejsce urodzenia- Rzeszów
  Godzina urodzenia- 16:04

  Polubienie

 266. Witaj. Chciałbym cię poprosić o napisanie wszystkich planet w znakach i domach, przy okazji chciałbym głębiej to wszystko poznać, więc proszę o jakieś wskazówki. Urodziłem się 22.09.1997 r

  Polubienie

  • Krzysztof – pierwsza wskazówka – do obliczenia profesjonalnego horoskopu potrzebna jest data, godzina i miejsce urodzenia. Pozdrawiam serdecznie! 🙂

   Polubienie

 267. Witam pania bardzo serdecznie man dzisiaj urodzonych i zawsze chcialam znac ta tajemnice Kim tak naprawde jestem bylaby bardzo szczesliwa gdyby mi pani w tym pomogla 🙂 pozdrawiam serdecznie z powazaniem Izabela
  01.02.71 7:35 Zbroslawice (na slasku kolo Bytomia)izabela.galuch@googlemail.com

  Polubienie

  • Izabela, dzień dobry, poniżej położenie planet w Twoim horoskopie. Przeczytaj na stronie opisy.
   Ascendent w Wodniku
   Słońce w Wodniku, I dom
   Księżyc w Baranie, II dom
   Markury w Koziorożcu, XII dom
   Wenus, Mars, Jowisz w Strzelcu, XI dom
   Saturn w Byku, III dom
   Uran VIII dom
   Neptun IX dom
   Pluton VIII dom
   pozdrawiam serdecznie,
   Olga Gieraga

   Polubienie

 268. Sun sing: Gemini
  Ascendant: Cancer
  Sun 7 Gem 40’13*
  Moon 2 Aqu 56’19*
  Mercury 0 Can 49’28*
  Mars 3 Tau 59’25*
  Jupiter 6 Sco 25’53*r
  Saturn 11 Pi s 53’43*
  Uranus 26 Cap 1’15*r
  Neptune 23 Cap 3’14*r
  Pluto 26 Sco 44’8*
  True Node 23 Sco 44’8*
  Chiron 3 Vir 32’45*
  Poproszę o pomoc w interpretacji wyniku. Mam problem z domami oraz tym co to jest True Node i Chiron oraz czy to źle, że posiadam 0 przy Merkurym?
  Ps, bardzo fajna i przydatna strona. Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

  • Dziękuję za miłe słowa 🙂
   Napisz mi proszę swoje dane urodzeniowe, nie będę musiała sama ich szukać, aby odpowiedzieć na Twoje pytanie.
   True Node to Węzeł księżycowy, więcej napisałam o nim i Chironie w innym komentarzu (kliknij link).
   Jeszcze pozostaje kwestia „czy to źle” 🙂 – to nie jest źle, to symbolizuje Twoje cechy i warto dzięki temu lepiej się poznać i zrozumieć.

   pozdrawiam ciepło,
   Olga Gieraga

   Polubienie

   • 29.05.1994 Chełmża

    Polubienie

    • OK, godzinę urodzenia sama policzyłam, ale jest niezbędna, aby wyznaczyć położenie planet w domach. Oto co wynika z Twoich danych:
     Ascendent Rak
     Słońce Bliźnieta, XI dom
     Księżyc Wodnik, VII dom
     Merkury Rak, XII dom
     Wenus Rak, XII dom
     Mars Byk, XI dom
     Jowisz Skorpion, V dom
     Saturn Ryby, IX dom
     Uran VII dom
     Neptun VII dom
     Pluton V dom

     Polubienie

     • Dziękuję bardzo!

      Polubienie


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com.
Entries i komentarze feeds.

%d blogerów lubi to: