Co osiągniesz? – Jowisz w domach

3 września 2007 o 11:14 | Napisane w astrologia, domy, horoskop, Jowisz, kosmogram, planety, Planety w domach | 24 Komentarze

Symbol JowiszaPołożenie Jowisza w domach horoskopowych wskaże Ci kierunek rozwoju w życiu. Ujawni dziedziny życia, w których sprzyja Ci szczęście, w których osiągnąć możesz najwięcej. Ale UWAGA! – Jowisz jest największą planetą Układu Słonecznego i co prawda przynosi rozmach, nadaje naszemu życiu dalekich perspektyw, ale sprzyja także przesadzie, a w konsekwencji także i fanatyzmowi. Dlatego pamiętaj, by zachować stosowny umiar w jowiszowej dziedzinie swojego horoskopu ;-D

Jeśli nie wiesz, gdzie w Twoim horoskopie znajduje sie Jowisz, sprawdź TUTAJ. Wpisz swoje dane i oblicz swój horoskop.

Jowisz w I domu:

Masz pogodną naturę i optymistycznie podchodzisz do wszystkich przedsięwzięć. Koncentrujesz się na jasnych stronach życia, lubisz towarzystwo i rozrywki. Kiedy już Twoim zdaniem wszystko co można było uczynić, zostało uczynione, z całą wiarą pozostawiasz ostateczne rozstrzygnięcie wyższym siłom.

W oczach innych ludzi jesteś osobą szlachetną i mądrą, ale także wesołą i otwartą – trudno Cię nie lubić! Budzisz zaufanie i szacunek ze strony otoczenia. Twoje reakcje uczuciowe są nieco przesadne, ale partner zawsze może liczyć na Twoją szczerość.

W życiu zawodowym postępujesz uczciwie i dotrzymujesz słowa. Masz predyspozycje do kierowniczych stanowisk, bycia autorytetem, przewodzenia ludziom.

Sławni z Jowiszem w I domu: Michael Jackson, Napoleon Bonaparte, John Lennon, Bill Clinton, Benedykt XVI, Kylie Minogue, William Shakespeare, Hermann Hesse, Gerard Depardieu, Marlon Brando, Meg Ryan, Whitney Houston, Anthony Hopkins, Sean Penn, Jane Fonda, Greta Garbo,

Jowisz w II domu:

Potrafisz dostosować się do okoliczności i aktualnych warunków materialnych. Jesteś osobą zaradną i samodzielną. Dbasz o swoje zabezpieczenie finansowe. Również los sprzyja Ci w sprawach majątkowych: zawsze uzyskasz w tej dziedzinie pomoc i radę. Jeśli zachowasz rozsądek w wydatkach, zawsze starczy Ci pieniędzy na extra wydatki. Jeśli w Twoich finansach wszystko dobrze się układa, masz pogodny i optymistyczny nastrój.

Masz dobre wyczucie tego, co przyniesie Ci korzyści finansowe. Kiedy rozwijasz jakąś działalność, musi być ona porządnie przygotowana i zabezpieczona. Pragniesz wykorzystać swoją wiedzę dla konkretnego i zyskownego celu.

Sławni z Jowiszem w II domu: Madonna, Britney SPEARS, Julia Roberts, Bill Gates, Charlie Chaplin, Lady Di, Wolfgang Amadeusz Mozart, Celine Dion, Robert de Niro, Winston Churchill, Neil Armstrong, Margaret Thatcher, Leonard Cohen, Tom Waits, Umberto Eco.

Jowisz w III domu:

Budujesz przyjacielskie i serdeczne stosunki z otoczeniem, posiadasz szerokie kontakty towarzyskie. Jowisz sprzyja Twoim podróżom, przyswajaniu sobie wiedzy i nowych informacji. Interesujesz się sprawami społecznymi, masz szeroką wiedzę ogólną. Ludzie Cię lubią, bo zawsze jest o czym z Tobą rozmawiać.

Kontakty z ludźmi są dla Ciebie niezmiernie ważne. Jeśli znajomi dzwonią lub piszą do Ciebie, masz pogodny i optymistyczny nastrój. Prowadzisz liczna korespondencję, być może piszesz kilka blogów? 😉

Możesz osiągnąć powodzenie w pracy związanej z komunikacją z ludźmi oraz wszędzie tam, gdzie wykorzystasz swoją błyskotliwą inteligencję i pomysłowość.

Sławni z Jowiszem w III domu: Jodie Foster, Uma Thrumann, Pamela Anderson, Sharone Stone, George W. Bush, Adolf Hitler, Mel Gibson, Gary Kasparov, Samantha Fox, Barbara Streisand, Ernest Hemingway, Karol Darwin.

Jowisz w IV domu:

Rodzina odgrywa ogromną rolę w Twoim życiu, w tej dziedzinie życia możesz cieszyć się dużym szczęściem. Można wnioskować, że rodzice bardzo Cię kochali. Twój dom chcesz, aby był urządzony bardzo komfortowo, wkładasz dużo energii w to, aby można było w nim nabrać sił. Zależy Ci, by Twoja rodzina była poważana społecznie. Jeśli w Twojej rodzinie wszystko dobrze się układa, masz pogodny i optymistyczny nastrój.

Jesteś osobą bardzo rodzinną i swoim bliskim przychylisz nieba. Często Twój dom jest miejscem wymiany poglądów, a jego drzwi są szeroko otwarte.

Możesz osiągnąć powodzenie w zawodach związanych z nieruchomościami.

Sławni z Jowiszem w IV domu: Brad Pitt, Monica Bellucci, Mariah Carey, Pierce Brosnan, Mick Jagger, Alfred Hitchcock, Nicolas Cage, Fryderyk Nietzsche, Woody Allen, Edith Piaf, Cher, Walt Disney, Satya Sai Baba, Mikołaj Kopernik, Mao Tse-tung, Antoine de Saint – Exupery.

Jowisz w V domu:

Masz dużo twórczej energii i przekonanie o sprzyjającym szczęściu. Cieszy Cię kontakt z dziećmi, które również lubią Twoje towarzystwo. Pragniesz przekazać im wartości etyczne, społeczne, zainteresowanie edukacją. Jeśli masz okazję bawić się i imprezować, wpadasz w pogodny i optymistyczny nastrój.

W związkach z płcią przeciwną zapewne obdarzasz drugą osobę ogromną ilością ciepła i miłości.

Zrealizujesz się w pracy związanej z wychowaniem i aktywnością twórczą. Czeka Cię również powodzenie w dziedzinie finansów. Rozwijaj swoje twórcze talenty. Masz rękę do operacji giełdowych i inwestycji. Czekają na Ciebie także wszelkie zawody twórcze i artystyczne, wymagające pracy przed publicznością i umiejętności wywoływania w niej odpowiedniego dramatyzmu sytuacji.

Sławni z Jowiszem w V domu: Dalai Lama XIV, Michelle Pfeiffer, Arnold Schwarzenegger, Frank Sinatra, Jean Michel Jarre, Steven Spielberg, Bruce Lee, Izaak Newton, Zygmunt Freud, Stephen King, Bob Dylan, Tori Amos, Juliette Greco, Janis Joplin, Jiddu Krishnamurti.

Jowisz w VI domu:

Stawiasz na rozwój osobisty. Masz dużą możliwość zrobienia czegoś dobrego dla innych. Jeśli zdobędziesz się na współczucie i bezinteresowność zyskasz dostęp do swojej niezwykle szlachetnej natury. Pragniesz wnieść swój wkład w poprawę stosunków społecznych, w podniesienie dobrobytu wszystkich ludzi. Masz naturę ekologa.

Masz dużo zrozumienia dla ludzi w gorszej sytuacji materialnej i chętnie okazujesz im dobre serce.

Praca sprawia Ci satysfakcję, jeśli możesz zrobić coś dobrego i konstruktywnego. Zazwyczaj sumiennie i niezawodnie wykonujesz swoje obowiązki.

Sławni z Jowiszem w VI domu: Tom Cruise, Jack Nicholson, Hillary Clinton, Vincent van Gogh, Michael Schumacher, Jules Verne, Oprah Winfrey, Jean Paul Sartre, Chuck Norris, Agatha Christie, Thomas Edison, Paulo Coelho, Enya.

Jowisz w VII domu:

Masz towarzyską, szczerą i społeczną naturę, utrzymujesz liczne kontakty z ludźmi. Masz wobec nich otwarte i życzliwe nastawienie. Dajesz im kredyt zaufania i oczekujesz, że będą uczciwie postępować wobec Ciebie. Jesteś osobą, która szybko zyskuje popularność, dzięki ideom praworządności i sprawiedliwości, którym hołdujesz.

Masz skłonność do współpracy z innymi ludźmi, chętnie im pomagasz. Przyciągają Cię ludzie szlachetni, sprawiedliwi oraz otwarci. Szukasz partnera, dzięki któremu możesz poszerzyć swoją świadomość i horyzonty. Partnerstwo jest dla Ciebie bardzo ważne. Jeśli w Twoich układach z ludźmi, z partnerem wszystko dobrze się układa, masz pogodny i optymistyczny nastrój.

Jeśli masz możliwość doboru współpracowników, interesy będą szły dobrze, ponieważ potrafisz wybrać uczciwych i dobrych ludzi.

Sławni z Jowiszem w VII domu: Mahatma Gandhi, Nelson Mandela, Jacques Chirac, Salman Rushdie, JRR Tolkien, Jan Sebastian Bach,Jimi Hendrix, Jim Morrison, Peter Gabriel, Marilyn Monroe, Meryl Streep, Catherine Deneuve, Cristina Aguilera, Sean Connery.

Jowisz w VIII domu:

Starasz się rozwijać i doskonalić poprzez pracę nad sobą, psychologiczne zrozumienie swojej duszy. Możliwe, że interesujesz się głębszym wymiarem życia, poszukiwaniami filozoficznymi. Masz możliwość uzyskania pomocy materialnej ze strony innych ludzi. Może to po prostu oznaczać, że ludzie chętnie Ci pomagają, jeśli ich o to poprosisz.

Masz rozwiniętą intuicję wobec ludzi. W związkach partnerskich cieszysz się pomysłowym i bogatym życiem seksualnym.

Praca zawodową zwiąż z organizacją finansów innych ludzi. Posiadasz także zdolności psychologiczne i głęboką potrzebę pomocy innym.

Sławni z Jowiszem w VIII domu: Clint Eastwood, Bjork, John Kennedy, James Dean, Carl Gustaw Jung, Francois Mitterrand, Charles Baudelaire, Tina Turner, Fryderyk Chopin, Emmanuelle Seigner, Bruce Spreengsteen, Placido Domingo.

Jowisz w IX domu:

Masz szerokie horyzonty, dobrze orientujesz się w aktualnych zagadnieniach społecznych. Dążysz do rozwoju, jesteś entuzjastą poszerzania granic i otwartości na dobra intelektualne całego świata. Masz duszę kosmopolity. Interesują Cię inne kraje, kultury, języki obce. Jesteś osobą religijną. Jeśli możesz swobodnie się rozwijać, podróżować, masz wtedy pogodny i optymistyczny nastrój. Cechuje Cię duża tolerancja i zrozumienie dla innych.

Masz talent do badań filozoficzno – naukowych oraz zdolności prawnicze i talent pedagogiczny. Możliwe, że wyjedziesz za granicę do pracy lub będziesz pracować w firmie zagranicznego inwestora.

Sławni z Jowiszem w IX domu: Matka Teresa, Albert Einsten, Jan Jakub Rousseau, Fidel Castro, Saddam Hussein, Benito Mussolini, Ingmar Bergman, Pedro Almodovar, Sting, Johny Depp, Keanu Reeves, David Bowie, Susan Sarandon, Catherina Zeta-Jones, Paris Hilton.

Jowisz w X domu:

Dbasz o dobrą reputację społeczną, a otoczenie obdarza Cię zaufaniem. Roztaczasz wokół atmosferę pogodnej mądrości i zrozumienia. Jesteś bardzo szanowaną osobą, liczy się Twoje zdanie i mądrość. Lubisz być zauważanym, znanym i poważanym. Masz poczucie odpowiedzialności i poszanowanie dla panujących zasad. Pracujesz na swoją nieskazitelną opinię i wysoką pozycję.

Bardzo szanujesz ludzi i chętnie występujesz w roli doradcy, przewodnika.

W sprawach zawodowych kierujesz się zasadami. Cechuje Cię uczciwość i niezawodność w wykonywaniu obowiązków. Jesteś liderem i wzorem dla innych. Posiadasz talent organizacyjny i zręczność w kierowaniu innymi. Życie pcha Cię na wysokie stanowiska.

Sławni z Jowiszem w X domu: Jan Paweł II, Picasso, Salvador Dali, Andy Warhol, Auguste Renoir, Honore de Balzac, Victor Hugo, Carlos Castaneda, Rudolph Steiner, Maksymilian Robespierre, Paul McCartney, Bob Marley, George Michael, Angelina Jolie, Bruce Willis, Al Pacino, Robert Redford, Antonio Banderas, Sylwester Stallone, Harrison Ford, Kevin Costner.

Jowisz w XI domu:

Cechuje Cię optymizm i umiejętność współpracy. Masz mądrych przyjaciół, ze strony których możesz zawsze liczyć na radę i duchowe wsparcie. Masz duże poczucie więzi społecznych, spotkania towarzyskie wprawiają Cię w dobry nastrój. Chcesz ulepszać świat, jesteś pokojowo nastawiony do otoczenia. Pasjonuje Cię rozwój świata, ludzkości i cywilizacji. Jesteś osobą popularną towarzysko, wobec ludzi masz życzliwy i uczynny stosunek. Masz otwartą, tolerancyjną naturę pacyfisty.

Czeka Cię powodzenie w działalności na rzecz ludzi, przy organizacji imprez, działalności wychowawczej oraz planowaniu.

Sławni z Jowiszem w XI domu: Karl Marx, Franklin Roosevelt, Nancy Reagan, Aleksandra Mussolini, Gabriel Garcia Marquez, Federico Fellini, Martin Scorsese, Eric Clapton, Prince, Kurt Cobain, Sophie Marceau, Juliette Binoche, Omar Sharif, Gregory Peck, John Travolta.

Jowisz w XII domu:

Masz wewnętrzną pogodę ducha, łatwo zapominasz smutne czy bolesne okresy życia. Wiedziesz raczej spokojne życie, chętnie pomagasz ludziom. Interesuje Cię zdobywanie doświadczeń duchowych, mistycznych. Łatwo zdobywasz informacje o możliwościach rozwoju duchowego, dzięki czemu pogłębiasz swoją filozoficzną naturę. Masz bogate wnętrze, dużą intuicję i wyobraźnię.

Mimo, że nie prowadzisz bogatego życia towarzyskiego, każdy kto poprosi Cię o radę lub pomoc, zawsze ją otrzyma.

Masz twórczą, głęboką naturę, masz skłonność by tworzyć pod wpływem natchnienia i wizji. Praca która może Cię rozwijać, polega na wypełnianiu jakiegoś ideału lub spełnieniu misji. Istnieje także możliwość służby dla innych potajemnie lub w miejscach odosobnienia (szpitale, więzienia itp.)

Sławni z Jowiszem w XII domu: Ojciec Pio, Jaser Arafat, Emmanuel Kant, Soren Kierkegaard, Virginia Woolf, Tony Blair, David Lynch, Roman Polański, Maria Callas, Elvis Presley, Elthon John, Bono (U2), Yoko Ono, Demi Moore, Jennifer Lopez, Tom Hanks, David Copperfield.

Reklamy

24 Komentarze »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

 1. Hey!
  Mam pytanie o koniunkcje Jowisza z Marsem w 5 domu.
  Czy mozesz cos na ten temat napisac?
  Pozdrawiam Marko

  Polubienie

 2. Witam, już wkrótce pojawią się opisy aspektów, w tym także koniunkcji. Koniunkcja to kumulacja energii dwóch planet. One współpracują ze sobą i jakby patrzą w tym samym kierunku. Łączą się i sumują. Jowisz z Marsem wzajemnie świetnie się napędzają, dodają sobie werwy i energii, są razem skłonne do szaleństw, ale także ciężkiej pracy. To aspekt, który często spotykam u przedsiębiorców. Ludzi niezwykle aktywnych. Jakiego typu przedsiębiorstwo i aktywność? O tym mówi V dom horoskopu. Oprócz domu, w którym ma miejsce koniunkcja, ważny jest znak, bo koniunkcja Marsa z Jowiszem w Rybach będzie zupełnie inna niż w Baranie. Kolejna sprawa, którą należy wziąć pod uwagę, to aspekty do tej koniunkcji. Np. kwadratura Saturna będzie bardzo wymagająca przy realizacji planów, a trygon Urana obdarzy niezwykłą pomysłowością i jeszcze większym rozmachem. A więc dopiero po przeczytaniu (analizie) wszystkich możliwych opisów dotyczących swojego horoskopu, należy dokonać SYNTEZY. I to chyba najtrudniejsze. Niestety my dopiero za jakiś rok będziemy na tym blogu gotowi do syntezy. Bo najpierw trzeba poznać każdy element układu. Dobrze poznać. Bo każdy z powyższych opisów jest jedynie zarysem cech, wstępem do analizy. Uffff… Napisz Marko, jak Tobie się wydaje, że ta koniunkcja sie realizuje. Przeczytaj najpierw opis Marsa i Jowisza w danym znaku, potem w domu i to zsumuj 😉 No i prześlij mi na priv swoją datę, to co nieco jeszcze Ci podpowiem 😀 Pozdrawiam – Olga –

  Polubienie

 3. Mam wielką prośbę, czy można by zamieścić choć w skrócie tematy takie jak: planety zewnętrzne (Saturn, Uran, Neptun, Pluton) w znakach, oraz krótką notkę o cyklach Jowisza i Saturna?

  Przy okazji chciałam podziękować za blog, ogromnie się przydaje. 🙂

  Polubienie

 4. czy moge prosic o pomoc w okresleniu Jowisza?z pewnymi rzeczami daje sobie rade, ale z wyliczeniem domow w ogole….. kobieta, 7.07.1989, Pabianice, 11:30. bardzo dziekuje:D

  Polubienie

 5. Droga OLgo!Prosze sprawdz moj dokladny horoskop.Moja data 13.07.80.godz.19.25.w JELENIEJ GORZE OBECNE ZAMIESZKANIE NOWY DWOR MAZOWIECKI ,prosze o system domow w jakich domach mam poszczegolne planety ,ascendent z uwzglednieniem czasu letniego.SERDECZNIE DZIEKUJE I POZDRAWIAM 🙂

  Polubienie

 6. @ Witek, odpowiedziałam Ci już w zakładce „Ważne”
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

  Polubienie

 7. Hej

  Mam pytanko odnośnie mojego plutona w skorpionie w 3 domu, ponieważ tworzy on sekstyl z ascendentem w pannie i kwadrat z jowiszem w wodniku w 6 domu. Co możesz powiedziec o tych aspektach, co one oznaczają dla mnie??

  POZDRAWIAM

  Polubienie

 8. @ Adam, muszę zobaczyć cały horoskop. Nie potrafię interpretować oderwanych układów dla konkretnych osób. Muszę zobaczyć jeszcze Skorpiona i VIII dom oraz Strzelca i Urana, a także tranzyty i wiele innych elementów. No widzisz nie da się 🙂 Podaj datę, a ja, jak starczy mi czasu cosik dopiszę 😀
  Pozdrawiam!

  Polubienie

 9. Wow, ten Jowisz w jedenastym domu to najprawdziwsza prawda! Do tego Księżyc w Strzelcu i Asc. w Wadze i mogę być drugą Angeliną Jolie;) Sorry, to Rak i Bliźnięta przeze mnie przemawiają;) Świetna strona;) Pozdrawiam!

  Polubienie

 10. Witam Panią Olgę i użytkowników proastro! Pani Olgo a czy jest w stanie powiedzieć Pani na podstawie mojego horoskopu, czy praca, którą chce opublikować jest ciekawa? Zanim ją prześlę Pani do przeczytania… Powstała pomiędzy 2005 a 2006r. Mój horoskop 27.11.1979r w Białymstoku, o godzienie 18:15. I czy powinnam tworzyć więcej?

  Polubienie

  • @Urszula, na podstawie Twojego horoskopu mogę przypuszczać, że to ciekawa praca. Tworzyć na pewno tak, dzięki paru osobom urodzonym tego samego dnia co i TY, powstało już niejedno dzieło. Na co czekasz? 😀
   Pozdrawiam Cię serdecznie!
   Olga

   Polubienie

 11. Dziękuję serdecznie Pani Olgo!

  Polubienie

 12. Pani Olgo! Dziękję za wskazówkę dotyczącą pisania…Mam jeszcze jedno pytanie, jak się ma sytuacja na niebie względem mojego horoskopu w sprawach spadkowych? Jowisz tranzytuje mój dom 8, sprawa jest w sądzie, i dotyczy zatwierdzenia testamentu? Jak Pani prognozuje?

  Polubienie

 13. @Urszula, po pierwsze prosto z mostu: co Ci da moja odpowiedź na to pytanie? po co Ci ona potrzebna? co to zmieni? bo jeśli napiszę, że wszystko będzie dobrze, to się uspokoisz? a jeśli napiszę, że nie masz szans, to nie pójdziesz na sprawę? 🙂
  Wiesz, chodzi o to, żeby wykorzystać naszą astrologiczną wiedzę, a nie po prostu prognozować. Mamy wolną wolę i samodzielnie kształtujemy nasze życie. Nic nie jest przesądzone. W trudnych sytuacjach prawie ZAWSZE można się dogadać z drugą stroną. Jeśli nie, choc to naprawdę wyjatkowe sytuacje, to także jest w tym jakiś sens. Potrzebne jest nam w życiu zrozumienie tego, co nam się przydarza. Werdykt: tak, czy nie – jest mało wart bez dodatkowej podpowiedzi co jeszcze można zrobić.
  po drugie, szczerze: mam za mało danych, a zabawa w zgadywankę byłaby nie uczciwa. Nie jestem przeciez jasnowidzem 😀 Jowisz to za mało. Jest potrzebna historia zdarzenia (czy to początek, czy koniec sprawy?), horoskopy otoczenia (z kimś się przecież procesujesz), obserwacja władców tej sprawy. To zbyt duża analiza, by chlapnąć: będzie tak, czy tak.
  Jesli sprawa ciagnie sie od jakiegos czasu, to wazne były sprawy neptuniczne w kwadracie do władcy 8 domu i Merkurego. Jesli sprawa będzie się ciągnąć dalej, to wazny będzie Saturn zamykający swój cykl w kwadracie do Wenus. No i jeszcze dyrekcje, progresje..
  Trzymam kciuki za Twoje powodzenie i pozdrawiam ciepło 🙂
  Olga

  Polubienie

 14. Dziękuję Pani Olgo. Ma Pani rację co do tego, że mogę się zdenerwować jeśli dowiem się, że nic z tego nie wyjdzie…Jest Pani mądrą osobą, i dotyczy to wszystkiego, co mi Pani napisała. Teoretycznie można się z drugą stroną się dogdać, o ile ta strona nie myśli o tym by nas oszukać tylko i wyłącznie knuje przeciwko mnie, ale jakoś to będzie, optymistką jestem! Sprawa zaczęła się 26.11.2008r.(to był tranzyt), i właśnie kolejna prawdopodobnie odbędzie się w marcu tego roku, ale czy będzie ostatnią sprawą tego nie wiem jeszcze.
  Dziękuję i pozdrawiam!

  Polubienie

 15. Pani Olu postaram się przesłać w tym tygodniu przynajmniej ten rozdział o dotyczący astropedagogiki.

  Polubienie

 16. Pani Olu na który email mam przesłać rozdziały pracy, aby dotarły bezpośrednio do Pani?

  Polubienie

 17. cześć

  Mam problem przy interpretacji horpskopu.Według astro.com mój jowisz w skorpionie-11 dom- jest w trygonie z wenus w raku 8 dom. Jest tam orb 10 stopni. Czy w takim przypadku można mówić o działającym trygonie? Jeśli nieto po co jest pokazany? .Jeśli działa to jak?
  z góry dziękuję za odpowiedz

  pozdro

  Polubienie

  • @staszek, taki trygon to zawsze warto sobie uznac 😉
   a na poważnie, nie jest to mocny trygon, ale czasem może sprzyja Ci po prostu szczęście, a pomagają Ci w tym takie cechy jak: uczciwość, otwartość i ufność. To fajny układ, wspierający, ale znam też takich, których nadmiar szczęścia bardzo rozleniwił 😉

   Polubienie

 18. Szanowna Pani Olgo,
  Od jakiegoś czasu przyglądam się swojemu kosmogramowi urodzeniowemu i próbuję zinterpretować go samodzielnie, (na miarę moich skromnych jeszcze możliwości). Przeczytałam sporo informacji zawartych na tej stronie, mam jednak nadal pewną wątpliwość i byłabym wdzięczna za jej rozwianie. Zastanawiam się, czy mogę liczyć na „szczęście” (oczywiście przy odpowiedniej ilości włożonego przeze mnie wysiłku) idąc drogą zawodową, którą niedawno wybrałam. Jestem dziennikarką w małej gazecie i myślę o publikowaniu własnych powieści. Dotąd moje życie zawodowe było bardzo zmienne, przeskakiwałam szybko z firmy do firmy, jakby nie mogąc znaleźć sobie miejsca.
  O ile dobrze zrozumiałam, przy wybieraniu zawodu warto spojrzeć na Jowisza. Mój urodzeniowy Jowisz znajduje się w domu trzecim w znaku strzelca ( 5 10,34 degree ) w 1 – stopniowej koniunkcji z Uranem. Ponadto Uran nie tworzy żadnego innego aspektu, a Jowisz trzystopniowy półsekstyl z Saturnem położonym w domu 2. Merkury (dom 1, panna ) jest w opozycji do Księżyca (dom 6, Ryby)
  Urodziłam się 21. 09. 1983 roku o godz. 6.00 rano w Poznaniu.
  Wiem, niektóre zagadnienia wymagają głębszej analizy. Ja jednak będę Pani serdecznie wdzięczna za choćby odrobinę uwagi ( interesuje mnie „szczęście” czy raczej szansa wydawania książek i perspektywy w pracy dziennikarki prasowej).Serdecznie Pani dziękuję.

  Polubienie

  • @Barbara, szczęście oraz szansa jest, jest także talent, reszta w Twoich rękach! Działaj, walcz, spełniaj swoje marzenia, nikt za Ciebie tego nie zrobi. Trzymam kciuki, powodzenia! 🙂

   Polubienie

 19. Witam ponownie

  Moja data: 11.03.1985r. oborniki godz 16:00

  Polubienie

 20. ale jak obliczyc jesli nie wiem o ktorej godzinie sie urodzilam

  Polubienie

  • Spróbuj dowiedzieć się o swoją godzinę urodzenia, przeczytaj mój artykuł na ten temat http://proastro.pl/blog/8/8/godzina-urodzenia – może podsunie Ci jakiś pomysł. A jeśli się nie uda, wpisz w miejsce godziny 12:00 – ale wtedy będziesz mogła przeczytać jedynie położenie planet w znakach zodiaku, bo reszta nie będzie się zgadzać.
   pozdrawiam ciepło 🙂
   Olga

   Polubienie


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com.
Entries i komentarze feeds.

%d blogerów lubi to: